195
Minden ami a filmmel kapcsolatos...
  • HoTDoG
    #1
    Most néztem meg, sztem elég izgi és félelmetes :).
    Ajánlom mindenkinek.
    Ja és igaz történet!!!
  • Balo
    #2
    Nekem most jött le...
    Feliratosan nézted?
  • HoTDoG
    #3
    Igen.
  • Taranov
    #4
    Én csak azt néztem, hogy alig volt hely a teremben, de én a Magyar Vándort néztem :))
  • Taranov
    #5
    Mármint abban a teremben, ahol a láncfűrészes ment :)
  • Alien
    #6
    Jajj, inkább a Texasi Láncfűrészest nézted volna... Szerintem irtó pocsék a Magyar Vándor... Na erről ennyit, elvégre ez a topic a TL-ről szól. És láttam a filmet, nekem bejött, viszont ha belegondolunk, hogy igaz történet alapján készült a film, akkor kiver a víz. Azért durva, hogy ilyesmik megtörténnek. A filmet avi-ban láttam, viszont ha minden jól megy kedden megnézem moziban is.:) Egyébként közületek látta valaki a film 1974-es változatát?
  • hali
    #7
    az eredeti sokkal jobb :D
  • Darko Ferkó
    #8
    "Ja és igaz történet!!!"

    Hülye :))))))
  • Taranov
    #9
    Amerikában minden megtörténhet, ott van a legtöbb eszement őrült kannibál.
  • Taranov
    #10
    Nekem se tetszett a Magyar Vándor, pedig az ötlet jó volt szerintem.
  • DJ Skyline
    #11
    www.dazy.de
  • Balo
    #12
    Info a filmről
  • pofy
    #13
    A legjobb a filmben az amikor elesik a tollkabátos csaj, és nagy motorzúgás, a toll meg repül felfelé... :D na az tuti

    amúgy 1szer nézhető a film...
  • Bandew
    #14
    Most ez amerikai, vagy izlandi-francia film? Csak mert a Corvin honlapján az utóbbit írja.
  • Takigabi
    #15
    Az a legnagyodd jelenet sztem amikor kopog a botjával a mozgássérült bácsika és kijön az ajtón Leatherface láncfürésszel a kezében
  • csabawarchief
    #16
    köszönjük az ajánlást :P
  • HoTDoG
    #17
    Nagyon szívesen!
  • Alien
    #18
    Igen, az szerintem is marha nagy jelenet:)))
  • fm
    #19
    mi sokáig vitatkoztunk a Texasi láncfűrészes gyilkos visszatér film után,hogy milyen módon roncsolható jobban szét az emberi test? ha ráfékezünk a kocsival,hogy a test a kerék alatt legyen,vagy ha ráállunk és kipörgetjük a kerekeket?
  • Blasta
    #20
    Pfff, ennek a fosnak topikot....
  • Bandew
    #21
    Én csak a második részt láttam. Akkorát nagyon ritkán röhögtem eddig, mint azon a filmen. Legalább azért érdemes volt megnézni.
  • HoTDoG
    #22
    2. rész?
    Nemtom melyikről beszéltek, de én biztos h az újról amit most adnak a mozikban...:P
  • Alien
    #23
    Az első Texasi Lánfűrészes 1974-ben készült, amit követtek folytatások, arra gondolnak. Ami most megy a mozikban az egy remake.
  • HoTDoG
    #24
    Kösz a felvilágosítást, de asszem sztem teljesen érthető volt h a remake-nek csináltam a topicot.
  • fifi
    #25
    De de. Csak az eredeti gyilkos nem láncfűrésszel idiótáskodott, meg hasonlók...Lényeg:tényleg volt egy fickó aki a megölt emberek bőréből csinált maszkot ésatöbbiésatöbbi...A film alapja igaz ha tetszik ha nem.
    Velem egykorú emberek emlékezhetnek még rá SLAYER:Dead Skin Mask -na ez is ugyenerről szól...
    ennyi.
  • Alien
    #26
    Sorry. Én értem, azt hittem te nem értetted, ezért írtam, hogy megértsd, de most már értem, hogy te is érted, érted?:)
    Amúgy tudtam, hogy a mostanié a topic. Na mindegy ezen ne kapjuk össze, lényeg, hogy mindkettőnknek tetszett a film, nem igaz?:)
  • HoTDoG
    #27
    Egyetértek. :)
  • Darko Ferkó
    #28
    Tetszene éppen, de nem igaz.
    Sajnálom.
    Lehet erőlködni, de hát nem igaz.
    Bár azt nem vonom kétségbe, hogy a történelemben volt olyan perverz gyilkos, aki bőrmaszkot varrt az áldozataiból, mint ahogy az sem kétséges, hogy perverz, beteg családok is élnek Texasban.
    De kb. ennyi.
  • Blasta
    #29
    Még mindig nem értem miért kell erről a huszadrangú tinihorrorról ennyit beszélni.
    Rakás fos az egész, 0db eredeti ötlettel, vagy bármilyen érdekes fordulattal...
  • Blasta
    #30
    Nameg a film nagy jelenetei...
    Hát igen. Márha azokat NAGY-nak lehet nevezni...
  • Darko Ferkó
    #31
    Nana!
    Azért agyonfikázni nem kell! A mai horrorokat toronymagasan veri.
  • Blasta
    #32
    Meséljétek már el nekem, mint laikusnak, hogy MI TETSZETT EZEN A FILMEN???????
  • Blasta
    #33
    Egyáltalán nem verte a mai horrorokat.
    Egy pillanattal sem volt jobb a ghost ship-nél vagy a Kör-nél, vagy a Wrong turn-nél (az legalább izgalmas volt helyenként) és a többi szarságnál.
    ANNYIRA MEG PLÁNE NEM VOLT JÓ, HOGY TOPIKBAN BESZÉLJÜNK RÓLA....
    Véleményem szerint..
  • fifi
    #34
    Én is erről beszélek!
    A láncfűrészesdi persze kamu...
  • Darko Ferkó
    #35
    Azt had döntse el mindenki maga, hogy miről milyen külön topikban beszélget.
    A felsorolt filmek pedig kétpontostól nyolcpontosig terjednek, szóval nem tudok mit kezdeni a hozzászólásoddal :(
  • Darko Ferkó
    #36
    Igen, volt Ed Gain (ha jól emlékszem) nevű sorozatgyilkos, aki varrónőnek hitte magát :)
    De ennyi az össz egyezés.
  • fifi
    #37
    Én is ennyit írtam legelőször! Minek kötekszel akkor?
  • Darko Ferkó
    #38
    Szerintem teljesen parttalan a vita, de én ebben "kötekedtem" (ahogy te nevezed ezt...)

    "A film alapja igaz ha tetszik ha nem."

    Ennek a filmnek nem az az alapja, hogy egy sorozatgyilkos maszkot varr az áldozatainak a bőréből.
  • HoTDoG
    #39
    A kör izgalmas? Hm...
    Ami kicsit ijesztő volt a filmben, az a kislány a hajába "burkolózva". (amikor a haja a szeme előtt volt)
    Egyébként 1 gyenge kis fantáziálás. De talán 1 tábori rémtörténetet megér :P.

    Hogy mi tetszett? Az h nem 1 mese volt, hanem 1 történet ami a valóságban is megtörténhet. És h ténleg vannak ilyen beteg emberek. Nem csak a láncfűrészesre gondolok, hanem az egész "családra" és az "összjátékukra".
    De az egészben a legjobb h betették azt az eredeti videót, amikor megtámadja a 2 rendőrt.
  • Darko Ferkó
    #40
    De könyörgöm, összeteszem a két kezemet: nem volt semmilyen eredeti videó, most forgatták azt is 2003-ban.