25
RTL Klub Üzenetek
  • pedestrian
    #1
    A gyógyítónak azért kell pénzt kapnia, hogy ne kelljen pénzért gyógyítania.
  • zaki
    #2
    ezt most nem vágom.

    most milyen topic is ez? :)
  • mukika
    #3
    vazze! ez szerintem senkit nem érdekel és nem ide illik az általánosba! TE IS A MÉDIA és a ZSIDÓ maffia rabja vagy! ezek az üzenetek nagy szarok!
  • mukika
    #4
    kérdés 104 hozzászólással hogy lehet valaki VIP?
  • zaki
    #5
    pénz beszél, kutyaszar táncol
  • LittleL
    #6
    Nagyzolás
  • pedestrian
    #7
    Látom ráharaptatok.
  • mukika
    #8
    ilyen egy szar toicot! remélem hamar a eltünik a mélybe! vazze van aki elhiszi ezeket a szar fos "üzeneteket"!!! szánalmas!
  • Cat #9
    sztm én vágom miről beszél, az rtlklubon vannak ilyen "bölcsességek", de ritka nagy baromság a többségük (99%), vagy pedig evidencia
    mutatnak egy gyereket, családot, vagy nénikét, és közben ilyen lassu zene, és bemondják a napi penitenciát
  • zaki
    #10
    nincs veled semmi bajom.
  • Bandew
    #11
    Ami azt illeti az üzenetek nem "szarok". Minden TV csatornán kötelező (!) lejátszani egy nap valamilyen művészfilmet, vagy ahhoz kötődő dolgot. Tehát ez nem az RTL Klubb saját kis hülyesége, hanem muszály csinálniuk.
  • pedestrian
    #12
    Nem vagyok média rab. Nem sok időm van TV-t nézni. Néha látom ezeket az "üzeneteket" és van amelyikben előfordul igazság is.
  • zaki
    #13
    jaaa, már vágom én is miről van szó... némelyik üzi tényleg elég gáz
  • pedestrian
    #14
    Mint azt írtam vagyon Nem sok időm van TV-t nézni
    Sajnos netezni sem, és ezt jobban bánom.
  • Dikkma
    #15
    Én ha itthon vagyok, pl. nyáron, nem is nézek tv-t. Most július-szeptemberig összesen vagy 5-10 órát. Albérletben többet. De azt tom, hogy ölég láma üzik vannak :)
  • FREAK
    #16
    hát a #1 nem ilyen :D
  • 0ppika
    #17
    Úgy lehet VIP, hogy befizetett és több mint 1 hónapos a rege.
  • pedestrian
    #18
    Tényleg nem büszkélkedhetek több száz hozzászólással, de általában a feltett kérdésekre segítő szándékkal válaszolok és (senkit sem szeretnék megsérteni), de ha nem írok pl a "mennyi a pontos idő" rovatba, akkor naponta kb 20 hozzászólást veszítek.
    A hozzászólások száma alapján megítélni valakit relatív dolog.
    A VIP-t bárki eldöntehti. Kell , vagy nem.
  • Cat #19
    Kilencmillió forinttal támogatta a Miniszterelnöki Hivatal Kormányzati Kommunikációs Központja (KKK) az RTL Klub Való Világ 3 című műsorát - értesült a Magyar Nemzet. Az európai uniós csatlakozáshoz kapcsolódó lakossági tájékoztatás címén meghirdetett 220 millió forintos pályázaton az RTL további két műsora részesült támogatásban, az EU Képzés Otthon tizenöt-, az Üzenet tizenkilencmillió forintot kapott.
  • Sephi
    #20
    Azanyaaa..
  • Mike
    #21
    engem sokkal jobban zavar az a 180 millió, amibe az a szar EU-s agitka került
  • Tuvok #22
    hmm, ha naponta elmondok valami hasonló kaliberű faszságot, én is kapok annyit ?
  • Narancs
    #23
    Ez egyértelmű nem?
    Nyomatták a Heti Hetest, kapták a lóvét a kormánytól...
  • Hutch
    #24
    Hello! Van valakinel felvétele erről a műsorról? Esetleg leírhatná valaki hogy mi a zenéje! THX!!!
  • Hutch
    #25
    Elég fontos lenne!