986
garancia?
  • pucsito
    #706
    sziasztok SGH-X510V SAMSUNG-ot szeretnék ki fügetleniteni usb kábelom nincs hozzá ha lehet akkor meg köszönném....

    [email protected]
  • KaryKeksz
    #705
    Sziasztok lenne 1 Lg KP 500-om amit függetleníteni szeretnék .
    Segítsetek pls.
    [email protected]
  • nbs86
    #704
    Függetlenítés garanciavesztés nélkül.

    Ha bárkit érdekel, akkor 3000.-ért tudok szerezni programozható X-sim-et, ami valamivel jobb is, mint a Turbosim.
    Alkalmazható: Nokia, iPhone 2.2.1, SonyEriccson, Samsung pl.
    Nem minden telóhoz jó *#0000# - el nézd meg a gyártás időpontját (ez csak Nokiákra vonatkozik), 2008. 11. hó utáni szoftver esetén biztosan nem fog menni a dolog.
    Budapesten akár személyesen is, egyéb helyre akár postázom is, ha kell, ezesetben előre kell utalni a pénzt. (ez utóbbi azért macerásabb, mert így nem lehet kipróbálni pl..)
    Ha valakit érdekel a dolog, akkor írjon!

    pulykakakas[kukac]gmail[pont]com

    Üdv.:
    nbs86
  • carterx
    #703
    Sziasztok.

    Van egy W850i SonyEricson teló.
    Szeretném függetleníteni,nincs adat kábelem.
    Létezik e valami progi hozzá,amihez csak az IME-i kód kell.
  • Attyla999
    #702
    Ha te ilyen ügyes voltál segithetnél nekünk is
    és megköszönénk
  • Gabor970
    #701
    nem értem, többen is írták, hogy csak 2000 előtti nokiákat lehet kóddal kilockolni. Én kb egy hete kódoltam ki a 6230i telómat, neten találtam egy helyet, ahova csak be kellett írni az IMEI-t, meg a szolgáltatót kiválasztani, és ott volt 10 kód. Kb 6 percig tartott míg beírtam a google-ba hogy 6230i kikódolás, odáig, hogy kiírta a telefonom: hálózati korlátozás feloldva.
  • Attyla999
    #700
    Segítségeteket szeretném kérni
    Vásárolt a család 3 db Samsung E 1070 t-mobile telefont az auschan áruházban és ki szeretném függetleníteni.
    Valaki tud ehhez olyan programot vagy internetes oldalt ahol ezt a 3 mobilt használni tudnám és nem csak t-mobilos kártyával?
    Ha a garancia megszűnik az nem baj mert olcsó volt de légyszi igy nem tudom használni.
    please
  • Nonsense
    #699
    Sziasztok. Gondoltam teszek egy próbát. Függetlenítő kód kéne a Samsung SGH-E210-es telefonomhoz. Kérem valaki juttassa el a [email protected] címre a hozzá kellő kódot és teendőket.
    imei: 354316/01/179003/9
    Nagyon köszönöm előre is annak, aki elküldi...
  • spier
    #698
    Már nem azért de ekkora hülyeséget mali, nem lehet IMEI alapján meg kb. 2000-ig lehetett Nokiát függetleníteni. Meg rögtön zárolja a telefont, honnan szedted ezeket a hülyeségeket... Leszeded Crux Calculator V5-ös progit a netről és IMEI alapján az összes nem bb5-ős nokiát függetleníti. lol
    A BB5-ös védelem 2006 tájékától használatos és azt lehet csak boxal, de már arra is vannak jelenleg (lassan 2010) IMEI alapú kódgenerátorok.
    Előbb-utóbb arra is lesz rendes generátor progi, idő kérdése.

    A bb5-nél 3szor lehet próbálkozni a harmadikra zárolja ezt a lehetőséget a régebbi nem bb5-ös nokiáknál 5-ször lehet próbálkozni, ötödikre zárolja ezt a lehetőséget de szoftveresen vagy box-al még akkor is lehet.
  • djsenki
    #697
    http://www.mobile2mobile.net/Promotions/SamsungUnlock.htm?gclid=COOW2c-3rZ4CFZaGzAodri5Elw
  • Eve007
    #696
    Sziasztok tudna nekem valaki segiteni nem tudob a samsungot fuggetleniteni mert nem tudom a w - vet beirni ha fuggetleniteni akaro
  • zoli1007
    #695
    Sziasztok!valaki tudna segíteni egy siemens c75 függetlenítésében?Vagy ez a teló már csak tényleg szólgáltatói kóddal oldható fel?Tudom,hogy mindenki ezt írja de tényleg nagyon fontos lenne:((!!!
    Előre is köszönöm!
    E-mail:[email protected]
  • dvilla
    #694
    Hali...motoreola w490. függetlenítést akarok végezni:D vmi kódot vki irjon már nekem le lécci...
    MSN: [email protected]
    E-mail: [email protected]
    IME: 357705010644477
    KÖSZIII előre is
  • rlaci3
    #693
    Sziasztok! Én SonyEriccson K770i-t szeretnék függetleníteni, tudna valaki kódot, vagy valami útmutatót küldeni nekem? Egy korábbi hozzászólásban már olvastam, hogy valaki kapott, és müködött.
    E-mail: [email protected]

    Légyszi segítsetek. Előre is köszönöm.
  • djsenki
    #692
    Szerintem meg semmivel sem lehet.
  • matolcsidav
    #691
    hali nekem egy Nokia 5300 xpressMusic mobilom van és úgy halottam h ingyenes programmal nem lehet kifüggetlenítettni csak fizetőssel és az lenne a kérdésem h valaki nem tud ien programot honnan lehetséges-e leszedni ?
  • djsenki
    #690
    Jól rá is * mert a telefonomat tönkretették a gsm-ben és utólag tudtam meg, hogy Magyarországon nem is lehet függetlenítést csinálni, csak a saját szolgáltató központjában, 15eFt-ért. Ausztriában lehet hivatalosan akár paicokon is 10 euróért.
  • moli1984
    #689
    Imei beírók!!!

    Ezt olvassátok!
    http://www.itschykhatschy.com/?read=090724_ingyen_fuggetlenites_koddal
  • ZsZso
    #688
    Itt tehettek 1 próbát:

    Csak saját felelősségre.

    Sok Sikert!
  • djsenki
    #687
    Kár ilyen dogokkal foglalkozni, 3000Ft-ért lehet GSM-ekbe függetleníteni. Holnap be is viszem, nem vackolok ilyen módszerekkel.
  • tonyo9
    #686
    szevasztok!
    van egy motorola w388 amit függetleniteni kellene (vodafonos) de fingom nincs miként lehetne pc-vel, vagyis nem találtam róla semmit.vagy kell hozzá plusz eszköz?
  • moli1984
    #685
    Sony Ericsson függetlenítéssel vagy (szoftveres)javítással lehet hozzám fordulni!
    Nokia 3310-3410-3650-3550 stb. ilyen nokia telefonokat lehet nck kód generátorral függetleníteni, amihez kell IMEI szám! De a többi újabb fajta Nokiát nem lehet IMEI szám alapján kiütni!!!
    kb. 2000.- után gyártott nokiát már CSAK BOXAL lehet kikódolni!
    Ezekre már nem jó a szám generátor!!!
    De ki lehet próbálni aki nem hiszi!
    Ugyanis, ha beírja ezekbe az újabb nokiákba ezeket a generált kódokat akkor ÖRÖKRE tönkre is teheted vele a telefonod! Ugyanis ezek az újabbak így vannak beállítva, h RÖGTÖN ZÁROLJA a telefonod!

    IMEI számot FELESLEGES ide beírni!
    És nem is túl szerencsés, most leírom nektek, h miért:
    Jancsi lop egy telefont.
    1 hét múlva a gazdi letiltatja a szolgáltatónál.
    Jancsi ügyes és át tudja írni, vagy íratni az IMEI számát a telefonnak és máris tudja, használni Ugyanis a tiltás IMEI alapján megy, hálózaton keresztül!
    Viszont kell neki egy használható IMEI.

    Mit csinál?
    Fel jön ide és használja a tiéteket, amivel együtt a tiéteket le is tilthatja!

    Hát kb. ennyi az IMEI beírásokról...

    [email protected]
  • djsenki
    #684
    Egyébként ezzel minden telefont lehet függetleníteni;)
  • djsenki
    #683
    SMSVILLE STOP üzenetet küld a 1786 számra és kész is;)
  • #682
    sziasztok :))
    Lécci Nokiára szerenék függetlenítő kodot
    telefon adatok:

    Nokia Nokia 6300
    Imei: 359809015987622
    hálózat: Vodafone

    köszi előre is aki tud valami :)

    Emailem:
    [email protected]
  • djsenki
    #681
    Függetleníteni szeretném a telefonomat(SE K510) vkp-val, de mikor setool2-vel fel akarom rakni a vkp függetlenítő fájlt azt írja ki, hogy dugja be a telefontt és nyomjam a c gombot. Kikapcsolt állapotban, lenyomva a C gombot bedugom de nem csinál semmit a gép pedig azt írja ki, hogy az usb ezközt nem lehet felismerni. Ha bekapcsolom a telefont akkor felismeri, de úgy meg nem lehet vkp-t feltenni.
    Ha valakiek valami ötlete van az előre is köszönöm!

    Az IMEI kódokat nem kéne kiírkálni, mert így a legtöbb illetőt elkaphatják házi függetlenítés miatt.
  • Rayden02
    #680
    Sziasztok!Van egy VODÁS Sony Ericsson K320i-m!Tudna valaki küldeni egy függetlenítő kódot,nagyon hálás lennék érte!!Köszi előre is!!
    IMEI:353322013613287
    [email protected]
  • bordass
    #679
    samsung F250, vagy samsung SGH-X510 teló függetlenítés érdekelne.Ha
    tudtok segítsetek,.
    [email protected]
    köszi
  • magesz666
    #678
    Sziasztok!
    Nokia 2680-hoz tudna nekem küldeni vki függetlenitő kódot?
    IMEI:355750027325183
    [email protected]
    Köszi előre is
  • kazuma89
    #677
    Van 1 iylen oldal de itt sajnons nicns a telómhoz:S
    link
  • kazuma89
    #676
    Nekem is küldenie valaki?Nokia 6300-ám van...
    VOdafone
    imei:353191033390345
    Nagyon megköszönném:D
  • ricsa008
    #675
    nokia 1600 -át hogy lehet kiütni ? tudtok segíteni:
  • wszili
    #674
    Sziasztok nekem is kéne egy, 6300-ra: imei:354860028199429 és Vodás [email protected]
  • natiek
    #673
    [email protected]
  • natiek
    #672
    Sziasztok valaki tudna nekem fügetleni kódot küldeni?
    Nokia 6300
    Pannon
    imei:353510027198267
    köszi.
  • HG
    #671
    Sziasztok!

    Van egy HTC - KAIS130 -as telefonom. Egy olyan malőr történt, hogy PIN kód megadása közben lemerült az akku. Ezután feltettem töltőre, bekapcsolt, de valahogy mégis akku gyengeség miatt kikapcsolt, szintén a PIN- kód megadás közben. Vártam kicsit, hogy töltődjön, aztán próbáltam újra, és megint ez történt. Most a következő szöveg jelent meg:

    Néhányszor helytelen jelszót adott meg. A további próbálkozásokhoz adja meg a(-z)'S'-t. Vészhelyzet esetén adja meg a vészhívószámot.

    Szóval itt leakadtam. A SIM kártyát másik telóba áttettem, ott PIN kódot elfogadja, működik, tehát maga a készülék "sértődött" meg.
    Ha tudtok segítsetek légyszi !

    Előre is köszi!

    HG
  • nbs86
    #670
    TurboSIM-mel esetleg igen.
    És akkor még a garancia is megmarad.
  • Pipör
    #669
    Üdv vki tud függetleníteni 2680 as Nokiát?
  • Jhon Balu
    #668
    sziasztok!
    segítség kellene a lányomnak van egy 5300 nokia telója és szeretné ha független lenne(most t-mobil).előre is köszönöm a segitséget!
  • huszkilos
    #667
    Sziasztok!Vettem három telefont a neten amiről utólag derült ki hogy nem független, ez nem is lenne baj de a mostani szollgáltatónkhoz sem passzol.Előre is köszönöm a segítséget.
    Samsung sgh-x640
    IMEI:357111/00/972904/1
    Motorola v235
    IMEI:359812-00-162479-5
    Sagem my411cv
    IMEI:356540011127540/252944400