986
garancia?
  • csepene
    #121
    sziasztok!
    Nem tudnátok véletlenül egy olyan progit ami már a nokia 6070-est is viszi? Nekem van pár progi,de azt egyik se viszi!
  • Programvadász
    #122
    Szevasztok.A Master Code = függetlenítési kóddal???
  • Programvadász
    #123
    Szevasztok.A Master Code = függetlenítési kóddal??? ez hibás
  • Programvadász
    #124
    Szevasztok.A Master Code = a Korlátozási (feloldó) kóddal???sűrgős,fontos
  • Programvadász
    #125
    Korlátozás nem vonható vissza ezt a hibaüzenetet kapom amikor beírok egy kódot ez azt jelenti hogy nem jó a kód???
  • Programvadász
    #126
    Már nem lényeg...
  • speedygonzi
    #127
    Qtek S100as hol lehet függetleniteni?
    egyáltalán ezeket egyszerübb vagy bonyolutabb mint egy sima telót?
  • Helma
    #128
    Sziasztok! K610i-t szeretnék függetleniteni, milyen áron lehet és esetleg tud-e valaki nekem segiteni ebben.
  • nbs86
    #129
    A sony-ericssonok nem mennek kóddal..
    Csak kábellel lehet őket kiütni.
    A Nokiák egy rész, az kódos. Meg néhány samsung is talán, meg a némelyik motorola meg lg is.., de a sonyericsson semmiképpen.
    Tudok valakit viszont, aki talán segíthet rajtuk...
    [email protected]
  • BECKHAM07
    #130
    helósztok!
    szeretném megkérdezni h mi kell h függetlenítsek egy Nokia N80-ast?
    egyik ismerősömnek van és kellene függetleníteni....egybk vodás a teló
  • nbs86
    #131
    Szerintem elég drága mulatság lenne az neked...
    Kell hozzá egy box meg szervízkábel... Meg némi szaktudás.
    Inkább keress vkit, aki vállal ilyesmit, esetleg a szolgáltatónál megcsinálják és akkor még a gari sem vész el.
  • BECKHAM07
    #132
    ahm....és nem tood mennyibe kerülhet? kb....
  • veroneeka
    #133
    hello

    síelés után,Ausztriában találtam egy sony ericson k800i-it. Azt szeretném megtudni hogy a függetlenítés után én tudom-e használni illetve egyátalán ki lehet-e függetleníteni, mert sokan azt mondták nem lehet.
    Előre is köszönöm a választ
  • roli166
    #134
    Sziasztok! Szeretném kifüggetleníteni LG B2100 típusú telefonomat. Légyszi segítsettek. KÖSZI

    IMEI: 3560510044339215 65 (vodafone)
  • nbs86
    #135
    http://ucables.com
    http://www.techgsm.com/UniBlackBox_II_UBB_II,5211.html
    http://www.unlockitnow.com/products/product_info.php?cPath=27_144&products_id=249&gclid=CMHg0YTQ9okCFSDgXgodVGT8Sg

    Talán itt vannak megfeleő cuccok az N80-hoz.., magyar oldalt sajnos nem tudok.

    SonyEricssonok kábelesen működnek, tudok adni elérhetőséget, aki segíthet rajtad, talán... ([email protected])

    LG szintúgy kábeles, maszek GSM szervízt ajánlom vagy vkit, akinek van megfelelő box-a hozzá...

  • nbs86
    #136
    Meg egy talált SonyEricssont a fene tudja érdemes-e velet sokat szórakozni...
    Ha letiltják az IMEI száma alapján, akkor gáz lesz vele...
    Totál meghekkelni meg háááát. Te tudod... :)
  • roli166
    #137
    Akkor a Motorola BT50 típusú telómat ki lehet kóddal?

    IMEI: 353002-01-916424-2-23 (vodafone)

    KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 1488
    #138
    Üdv!

    Semmilyen Motorolát nem lehet kóddal kinyitni. A szervízben pár ezer ft-ért megcsinálják. vagy veszel hozzá egy adtkábelt, és azzal ki lehet, csak nem tom hogy.
  • 1488
    #139
    Nem lehet kóddal...
  • 1488
    #140
    Háááát elméletileg ha magyar simet raksz bele, és előtte kifüggetleníted, elméletileg mennie kéne, de garanciát nem vállalok rá...
  • veroneeka
    #141
    sziasztok

    Köszi szépen a segítséget :)
  • roli166
    #142
    Hy. A T-Mobile letiltotta telómat, fel lehet oldani valahogy? Köszi
  • nbs86
    #143
    Igen, fizetsd ki a számlát...
  • roli166
    #144
    :D Köszi, csak hogy nem én vettem fel a telót. Engem is át b*sztak! Úgy hogy ha van valami kód akkor lécci segítsetek! Köszi
  • nbs86
    #145
    Nincs kód, ha kitiltják az IMEIT... Max IMEI számot lehet cserélni, de az meg aztán tök illegális...
  • Zoli007
    #146
    A telefongurun azt írták, hogy a függetlenítés illegális? Ennek mi a valóság tartalma? Én úgy tudtam, csak a gari ugrik.
  • nbs86
    #147
    Eléggé visszásak a vélemények és nem tudom, mi az alapja...
    Végülis szoftverbűncselekménynek is felfogható a dolog..
    Erről egy jogászt kéne kérdezni, engem is érdekelne.
  • Zoli007
    #148
    Végülis szoftverbűncselekménynek is felfogható a dolog.. Miért?
  • nbs86
    #149
    Olvasd el a dobozán a telónak...
    Bár igazából nem tudom, mennyire van a lock kód a szoftverben tárolva.
    Amennyiben beírod a kódot, mondjuk egy Noiába, ez a módosul ez a Sim lock és elfogad bármilyen kártyát.. Ez olyasféle dolog, mint a crack.., ami szintén nem annyira legális dolog. Bár sokak szerint legális, meg itt van ez a számhordozhatóság is..., a fenen tudja. Még gazdjogból is megbuktam idén... :P
  • Zoli007
    #150
    Ilyen értelemben igen. Csak hát nem a Nokia kódolja le. Érdekes egy dolog az biztos.
  • nbs86
    #151
    Vannak helyek, ahol oldalakon át vitáznak erről...
    De egyik azt mondja különféle törvényekre hivatkozva, hogy legális, a másik meg még másfélébb törvényekre hivatkozva, hogy bűncselekmény...
    Ezért kéne egy jogász.... :)
  • bozsart
    #152
    Sziasztok!
    Én egy Sagem my400v telóról szeretnék leszedni minden zárolt cuccot.
    Milyen progival lehetséges ezt a zárolást feloldani és honnan tudom letölteni???
    Köszi!!!
  • jorden
    #153
    sziasztok! egy nagyon fontos kérdésem lenne... hogyha függetlenítek egy telefont, akkor az a minőségi romlásában mennyit dob rajta? nem fog b@szakodni? engem ez eléggé aggaszt:S
  • mark oh
    #154
    hoztak ir országbol egy vodás nokia 6234 telot.mi a szart csináljak vele?itteni vodás kártya nem jo.esetleg kérdezem meg a vodát hogy állitsák át magyar voda kártyára? ugy tudom az ujjabb nokiákat nem lehet függetleniteni.tévedek
  • LoDMaSt
    #155
    Nem.
  • amdopteron
    #156
    Hello bello nekme egy sony erisccon lenne kéne f500i hez enkem az is jó én leírom az imeit és ad rá vki egy unlockot:vagy a program nevét amivel kábel nélkül lehetne 35422400-767866-5-11
    vodafon!köszi elöre is aki tud segíteni
  • nbs86
    #157
    6234-est elég bajos lesz..
    A sszolgáltató tudja hozzá a nyitókódot, de eze esetben nem tudom, kérdezd meg a vodánál, hátha tudnak valami okosat mondani...

    Sonyericssonokhoz meg tudok valakit, aki talán segíthet, ha érdekel...
    Írj mailt: [email protected]
  • mark oh
    #158
    nokia 5140i kod kellene mert 20-as.nem tudsz segiteni?
  • Qwertypro
    #159
    Sziasztok !
    SE K510i-m van valaki tud segíteni a függetlenítésben ????
    Előre is kösz !!!
    [email protected]
  • fagyi70
    #160
    Sziazstok!
    Szükségem lenne 1 független telefonra,viszont van 2db használatonkívűlim amelyek vodásak de már nem garosak.Szeretném valamelyiket vagy mindkettőt(Sony Ericsson T610 és T230)függetleníteni.Ehez kérnék segítséget.
    Köszönöm:[email protected]