20
Védett PDF File-ok nyomtatása
  • akmot
    #20
    http://techline.hu/tudastar/20101031_pdf_jelszo_unlock.aspx
  • blackgamer
    #19
    Én most futottam bele a problémába,
    Milyen alternatívák vannak? Esetleg valami progi ami simán nyomtathatóvá teszi?
  • csabawarchief
    #18
  • Skiper
    #17
  • csabawarchief
    #16
  • Taptarap
    #15
  • csabawarchief
    #14
    köszi megoldodott, :)))) műxik a progi
  • nenad
    #13
    elkuldened a filet, (ha nem valami olyan) kivancsi vagyok mar ra mostmar. Ha nem nagy : [email protected]
  • csabawarchief
    #12
    Pontosabban? :) nem readerem van nekem is ...
  • csabawarchief
    #11
    azt is probáltam azt irja hogy encrypt kész és közbe nem csinál semmit
  • csabawarchief
    #10
    az lenne a lényeg hogy a maga formájában legyen nyomtathato, egyik ismerősöm tudta mit kell kitörölni, ahhoz hogy az aacrobat readerben megjelenleg a print funkcio
  • nenad
    #9
    ennel van jobb is, az acrobat6 iso (warez versionnal) egyszeruen allits be uj passwordot uj jogokat mintha te lennel a janicsar. Voala... mindent szabad....
    Sajnos nekem ez a verzio nincsen meg mar, mert valami nagyon gyenge pillanatoban letoroltem az image filet, mikozben abban a hitben eltem, hogy ki van irva.
    De kiprobalom a triallal is majd
  • SaWo
    #8
    Ilyen gondom nekem is votl, én egy favágó módszert találtam, print screen->vágólap->photopshop->bmp->Recognita :PPP
  • PetruZ
    #7
    Erre utaltam én is ("általában" szócska). :)
  • mandm
    #6
    AZ egész attól függ, hogy hogyan állította be a védelemet a pdf készítője!
    Cat: ha éppenséggel engedélyezve van a kijelölés, akkor a te tanácsod működhet, de a grafikus elemek, képek nem lesznek átmásolva a wordbe.
    Kozso: teljes acrobattal akkor tudod feloldani a védelmet, ha az nincs épp jelszóval védve, vagy tudod a jelszót.
    Petruz: a nyomtatást és a másolást külön-külön lehet szabályozni
  • kozso
    #5
    Nekem is volt ilyen gondom, de a teljes Acrobattal, nem a Readerrel sikerült átállítamon a doksit nyomtathatóvá...
  • Danzig
    #4
    Ha nem tudja kinyomtatni akkor a text tool se műxik
  • PetruZ
    #3
    Ami nyomtatásra tiltott, az általában copy+paste ellen is tiltott...

    Én olyanról tudok, hogy Advanced PDF Password Recovery, de az fizetős, "egyéb" változatot nem találtam.
  • Cat #2
    válts át text toolra (nagy T betü), majd jelöld ki az egészet és másold át wordbe, és onnan nyomtasd ki
  • csabawarchief
    #1
    Tud valaki segíteni abban hogy ha egy pdf nem nyomtathatóra van csinálva, hogy lhet kinyomatni? Állítólag egy sort kell kitörölni belőle.