119
Szal...
  • GeGab
    #39
    Szerintem ez a világon szinte mindenütt így van (a segítőkészség hiánya, érdektelenség, önzés). A történetből nem azt kell levonni, hogy a magyarok ilyenek. Általában az emberek ilyenek (sajnos).
  • Majati
    #38
    csak legalább a nyelvünket tanulnád már meg!
  • ollie
    #37
    ajaj
  • RelakS
    #36
    Én meg egyik reggel olyat láttam, hogy egy pofa irtózatosan köhögött. Amikor odanéztem, pont akkor gurgulázott egyet, és valami véresnek látszó durvát hányt, de rézsút fölfelé kezdte, mintha valami élien ugrott volna ki belőle. Ezt még néhányszor eljátszotta
  • Jony
    #35
    Hiszen azzal, hogy nem rak téligumit, tulajdonképpen gyerekéleteket veszélyeztet.
  • Sephi
    #34
    Hat igen csak a tegnapi/mai jelenetnel tobb mint 40 kocsi tuti volt a helyszinen...
  • Jony
    #33
    Hát akkor én meg fogadni mernék, hogy a felének nem is volt téligumija, akik árokba voltak azoknak tuti nem. Úgy kell nekik. Faszér lavirozol télen ha nem tudsz vezetni plussz téligumiid sincsenek. Szerintem az ilyen az fagyjon meg.
  • RelakS
    #32
    Ez is egyébként csak azért van, mert itt-ott hallani, hogy megáll a pofa, hogy segít, aztán még őt rabolják ki. Ha más nem, az ilyen filmek elültetik a paranoiát...
  • fifi
    #31
    Többiek lazán továbbléptek...
  • fifi
    #30
    Valahol olvastam, hogy egyszer valaki felgyújtott egy Trabantot vmi főút mellett és egy haverje odafeküdt a kocsi mellé/baleset látszatát keltve/.
    És 20kocsiból asszem 4állt meg,hogy na mi van kell-e segítség, mentő stb..
  • Pyx #29
    ez nagyon durva
  • Sephi
    #28
    Hat inkabb 11 esteje - 12 reggele volt es a Budapest - Artand uton.

    Fasza hogy aludtam aszem kb 4 orat es most mehetek 12 orat gurcolni a meloba. Alig varom.
  • K.András
    #27
    Minden ember magábol indul ki...
  • CSOCSO
    #26
    :(( gaz a tortenet.. en meg i love hungary de nekem is sok ilyen storym van.
    marmint hogy a magyarok mennyire bunkok .mocskos geci nepseg ez a magyar:(((((((
  • hen-tes
    #25
    dúrva egy sztori !
    ma volt ez ??
    merre fele is ?
  • K.András
    #24
    Az már hagyja magát, arra ráhivom a mentöt...
  • K.András
    #23
    Természetesen ez vélemény, semmilyen felmérés nincsen a kezemben ami alapján ezt állitom...
  • Sephi
    #22
    Szerinted miert voltam en pont akkor pont ott pont abba a helyzetben?

    Te nem voltal ott... asse tudod mi volt.

    Es maris mas temarol van szo.

    En megyek aludni :(

    Megprobalok :(

    Ja azt emlitettem hogy amikor nekifujt a szel a aroknak ugy beverema kezem? Most latom milyen szep kek es lilla az egesz kezem :(
  • [Walaki]D`Lair
    #21
    Hát nemtom....:-/
  • K.András
    #20
    Ez hülyeség,ha nem lennénk segitökész nép akkor nem maradtunk volna fent.Másik része pedig az hogy a bajban azért összetartunk.Természetesen ez nem vonatkozik mindenkire de %-ban nálunk sem kevesebb azoknak az aránya akik hajlandoak segiteni a bajban.
  • [Walaki]D`Lair
    #19
    És egy eszméletlen a fagyhalál felé közeledő ember hagyja magát?
  • Sephi
    #18
    Ja ... mar aszitem nekem mondodd ... kicsit tul egybeeso volt a dolog.

    Szal mi is lattunk egy reszeget de latom nem errol van szo.
  • [Walaki]D`Lair
    #17
    Hmmm...szertintem (mint ahogy már alább leírtam) nem vagyunk egy segítőkész nép...és ezt úgy nagy általánosságban mondom..
  • Sephi
    #16
    Ez mar mas tema Andras... mar elmagyiztam neked mi volt az ertelme nem? :( Fajt hogy egy magyar ember sem akart segiteni :((((( Ez az igazsag es ezt nem tagadhatod. Akkor abba a pontban szartak ra (vagy nem is tudtak volna) segiteni :(
  • K.András
    #15
    Öszinte leszek: Nem!
    Azért nem mert segiteni csak azon lehet aki hagyja.
  • Sephi
    #14
    Pontosan Beretyoujfalunal a korforgalomnal volt egy oreg a foldon. Ket rendor akkor tuszkolta be a kocsiba amikor mi elmentunk melletuk. Aszem rol van szo nem?

    De te honnan tudod? Volt a hirekben?
  • K.András
    #13
    Igen, valoszinü ez a szemétláda kategoriába tartozott,de ebböl messzemenö következtetést levonni a magyarokrol nem lehet és nem is szabad.
  • [Walaki]D`Lair
    #12
    Csak egy keresztkérdés. Te segítenél egy földön fetrengő beszart behugyozott saját hányadékában fuldokló részeg eszméletlen csövesnek?
  • Sephi
    #11
    Az ut el volt blokolva mindaketto feltol es a kozepen egy bazi nagy kamion fekudt.

    Magyar szamu kocsi volt csak a mi savunkban mert kerestem egy roman szamut hatha azzal tudok mit kezdeni.

    Ha nem is tud segiteni akkor legalabb annyit tegyen meg hogy szobal velem nem ?
  • K.András
    #10
    Mondjuk ha van holáncod akkor kétlem hogy le tudna fujni az utrol a szél legyen az jeges vagy havas.Persze ez nem mentesiti senkit aki tudott volna segiteni és nem tette.De nem azért nem segitett mert magyar volt,azért nem tette mert egy szemétláda volt vagy nem tudott segiteni.
  • [Walaki]D`Lair
    #9
    Szerintem itt nem a hóláncon múlt semmi...
  • Sephi
    #8
    Mit megalni...? Alig mentunk elore... azaz csusztunk es kozbe fujt le a szel mindekit az utrol :(
  • K.András
    #7
    Nem mondtam hogy kamuzol.Pusztán annyit irtam hogy fura,igazábol ha nincsen holáncom akkor megállni segiteni kb olyan min tha fuldoklot akarnék kimenteni a vizböl holott én nem is tudok uszni...
  • Sephi
    #6
    Eloszor is! Nem te voltal ott. Nem is kivanam neked! En nem tudok aludni sem mert ugybe vagyok parazva mint meg soha. Azt hittem hogy ott fagyok meg.

    Tehat nekem ne szovegejel mert szo szerint leirtam a tortenteket es en nem szoktam kamuzni.

  • [Walaki]D`Lair
    #5
    Pedig jellemző hozzáállás...télleg nem vagyunk túl segítőkész nép...:((

    Én megvallom töredelmesen, hogy így most mindenen kívülállva nembiztos hogy nyújtottam volna segítséget, örültem volna, hogy lyuk van a seggemen....:(((
  • K.András
    #4
    Csupán annyi a baj vele hogy magyarokra van teljesen kihegyezve.Tehát érdekes hogy ekkora bajban te le tudtál csekkolni mindenkit, hogy ki áll meg meg ki nem, persze mindezt hatalmas hoban tök sötétben...Elég furán hangzik.
  • [Walaki]D`Lair
    #3
    Jézusmária....Fakkjú...elég lehangoló...:((
  • Sephi
    #2
    Ez amit lentebb leirtam a sajat eletemre eskuszom hogy igy volt igaz. Mivel mar reaglatak ra paran hogy a magyarokat becstelenitem a lentebb leirtakkal es hogy gusztustalan a szoveg ezert szeretnem azt is elomdani hogy nem ok voltak ott es nem ok eltek meg pontosan a lentebb lirtakat.

    Ha valakit is megbatok bocsanat de ezt le kellet irjam.
  • Sephi
    #1
    Jelenleg sokbban vagyok es nem hiszem hogy egyhamar kiheverem!

    Este 5 kor indultunk el budapestrol kocsival. Minden jo volt es szep idonk volt. Negyen ultunk a kocsiba en meg meg harom baratom. Semmi baj nem volt addig amig tejesen nem gazoltunk bele szoszoros ertelembe a pokolba! Egy baszott nagy hovihar kozepebe csoppentunk. Mi voltunk eloll es hatul volt vagy 20-30 magyar rendszamu kocsi (tudom hogy magyarok voltak majd elmeselem miert) es az ut tukor sima volt befagyva! 3 oran keresztul 20km/h sebbeseggel haladtunk elore kiygo sorba! Hatra nem lehetett menni es elore nehez volt. Ekkor bertunk egy bikaresti rendszamu ugyancsak roman nemzetisegu harom fiatalembert. A Hovihar mar akkora volt 8 orakkor hogy nem lehettet latni semmit sem. Kozben oszehaverkodtunk veluk. Ekkor jott az elso pofon. Korulbelul 13 kocsit szamoltunk akiket a szel a szoszoros ertelmeben kifujt az utrol!! Minket is majdnem! Ott altak a szerencsetlenek es nem tudtak mitevo legyenek. Hirtelen kovetkezett az elso sokk. Egy magyar rendszamu kocsi be volt dolve az arokba es a sofor ott logott ki az ablakbol eszmeletlenul! Aszt hiszed az elottunk mar bert magyar rendszamu kocsik egyike is megalt? NEM!!! Mi altunk meg en meg a haverok es azonnal kiszedtuk onnan de keson mert mar haldoklott! Mivel egyikunk sem volt tudataban hogy ez az ember a halalan volt azonnal bevittuk egy kocsiba es letakartuk az illetott. Bevartuk az elso mentot ami 1 es fel ora mulva ert be es az is ugy volt hogy en vegig mentem az uton hatrafele hogy egy magyar nemzetisegu embertol ekerjek egy kurva Mento szamot! Az elso haromnak fogalma sem volt sot meg ketten is voltak akik nem akartak hivni oket! Vegul egy oreg bacsi felhivta oket es reagaltak. Kozben meg mindig alig mentunk elore! Az ember a hatso ulesen alig vett mar levegot. Mindent megprobaltunk! Mentunk takarokat es kerni de senki sem adott! volt olyan magya ember aki meg az ajtot sem nyitotta ki nekem! Ekkor megjott a mento es ket FLEGMA aszisztens meg minket baszott le hogy miert itt tartottuk mert eletveszejben van! Mit tehetunk volna???? Hagyyuk ott megfagyni es meghalni???

    Aztan jott a kovetkezo pofon! Fel ora mulva az uton lefele tobb magyar 3 tonnas kamion is keresztbe volt csuszva a uton! Asziszed kiszalt valaki hogy segitsen nekik?!?!? Nem hanem en meg a haverok mentunk es kitoltuk oket! Ketten meg sem KOSZONTEK .

    Majd kialtam az utra es intettem a velunk szembe levo emberrekkel hogy ajanak meg hogy tudgyunk mar mi is haladni mert mar ehen haltunk majdnemes szomjan! Mire az egyik Mercis pasi kiszal es aszonta ha nem takarodok elaz utrol (ekozben mar par magyar kocsi elenk alt) akkor pofan csap. Erre bemergelodtem es elkezdtem uvoltozni de hirtelen akkora szel fujt hogy egyszeruen kivagott az egyik arokba engem! Majdnem eltortem a kezem! A gecije meg nem kirohogott ?:(

    Aztan ujjab pofon! Eljutottunk a MOL kutig es amikor bertunk ott volt a kedves MENTO OSZTAG es KAVEZOTT A MOLBA mikozben tobb ember sebesulten fekudt az arokba nem mesze onnan!!

    Akkor meg amikor kimentunk onnan egy baleset volt a szemunk latara es eltereltek valami fold utra az oszes kocsit.

    Most ertem haza es jelenleg ass tudom mit kezdgyek magammal. Akkora frasz van bennem mintha egy horror filbol csopentem volna ki.