43
Újabb FPS!
  • Lammer
    #43
    ugy nez ki, ebbol sem lesz semmi...
  • Csuhai G
    #42
    Mondjuk azt nemértem, hogy amikor fejlesztenek 1 játékot, de idővel befullad az egész miért nem teszik ingyenesen letölthetővé? Legalább a sok munka nem veszne kárba...ugyanez vonatkozik pl az Axle Rage-re is és még 1 (jó)pár másik játékra is!
  • Csuhai G
    #41
  • Kaplan
    #40
    Hát kár érte, mert nekem nagyon tetszett az alapkoncepció.
  • grebber
    #39
    Egyenlőre se híre se hamva :(
  • Csuhai G
    #38
    Nah és ezzel mivan?
  • Kaplan
    #37
    Most egy csomó zombis móka érkezik majd. lsd: Dead Reasing asszem ez a neve:)
  • grebber
    #36
    Nem.Legalábbis remélem csak odébb lesz még.
  • Kaplan
    #35
    Na ez a gém is a süllyesztőbe került vagy mi?
  • Tibre
    #34
    Í=<
  • Tibre
    #33
    <nséges időkben jól jöhet egy ilyen game :).
    Azért remélem lesz benne para is nem csak az agyatlan hent,egyébként Unreal 2 motorral csinálják a játékot .
  • grebber
    #32
    Na megnéztem nekem tetszik és akinek nem tetszik az ne játszon majd vele!!
  • grebber
    #31
    Már szedem is!
  • Dynamic
    #30
    A Hardwiredről letölthető a trailer.Nagyon úgy tűnik, hogy a pesszimisták véleménye fog beigazolódni.Engem egyáltalán nem győzött meg, szerintem broáff.
  • Sadun Tryst
    #29
    a játék meg olyan lesz, mint RE, csak FPS-ben! és sokkal több zombival! :D
  • Sadun Tryst
    #28
    a painkiller a fizika, a fegyverek, a szörnyek és a harcok miatt fog zúzni! ott nem is para hangulkaton van a lényeg, hanem a kurva nagy harcokon! és nema 100-as tömegre gondolok, ami nekem nagyon monoton lett a SS2-ben. itt max egyszerre 30-40 szörny lesz (remélem), ahol ugyebár nem az egységben lesz az erö (tehát nem azér nehéz a game mer olyan kurva sokan vannak), hanem mer olyan kurva erösek! :)
  • zaki
    #27
    nem is láttál róla semmit, csak 3 képet, ebből meg tudod ítélni, hogy milyen lesz a játék?
  • Lacc
    #26
    Zaki szóval ha nem tetszik valami inkább maradjak kussba hogy te csak pozitív véleményt olvasgathass? Hmm hát bocs de kösz nem :P
  • grebber
    #25
    Szerintem a grafikáka fogta meg őket mert nem gyenge az biztos!
  • Skyline
    #24
    Azzééé ennyivel megjelenés elött nemkéne leszemetezni ezt a játékot,mert lehet hogyha jólesz a sokak által annyira istenített Painkillert porigtiporja...Amúgymeg szvsz azt nemnehéz,mert sima hent az egész játék horrorkörnyezetben..Nemértem mit bírnak a painkilerben...Semmi para nem volt benne...
  • Sadun Tryst
    #23
    ismét csak nagyon aktív vagy grebber! :D
  • Sadun Tryst
    #22
    ez 1 idióta Resident Evil koppintás FPS-ben! :D
    de biztosan megnézem majd! szeretem a katikus hangulatot árasztó játékokat (mármint abban az értelemben, hogy romváros, katasztrófa, stb..., pl. a State of Emergency-töl majdnem agybajt kaptam PS2-n...)
  • zaki
    #21
    nincs semmi baj a játékkal és a topiccal, csak az hogy a megjelenés csak jövő éve elején lesz :(
  • zaki
    #20
    ha nem teszik a játék, nem kell hozzászólni a témához. és nem tom honnan veszed, hogy b kategóriás játék lesz. anno mikor megnyitottam a CoD topicot, vagy a far cry-ét, mindenki fikázta, és most...
  • Hmuda
    #19
    Nagyész lehet a gyerek. :D
  • Dynamic
    #18
    Bár én olyat is olvastam valakitől, hogy ezt jobban várja mint a Doom3-at, mert ez jobb lesz és ebben lehet zombikat gyilkolászni...ettől asszittem befordulok!
  • Dynamic
    #17
    Szerintem is ez egy abszolút felejthető tucatjáték lesz.
  • Lacc
    #16
    Azé' mert gamer pályafutásom alatt kb. 20 tucat szekérnyi zombit öltem már meg, na EZÉRT :PP
  • Sephi
    #15
    Most meee ?:)))

    Szerintem meg tok fasza lesz! Resident Evil survivor stilus... igaz az hout nagy baromsag volt...
  • Chaos Mad
    #14
  • Lacc
    #13
    Nekem aztán 8, belátom hogy szükség van ilyesmire is.
  • Chaos Mad
    #12
    hát igen! ennyi erövel ez lehetne X kategoria is! itt legalább elöbb értesülök mindenröl.
  • grebber
    #11
    jaja szerintem is teljesen mindegy a lényeg hogy jó és szép legyen!
  • Chaos Mad
    #10
    most nem mindegy milen kategoria?!?
  • Lacc
    #9
    Talán inkább te nézd meg a képeket jobban. Mitől lenne ez a game több egy mai átlagos hentelős fps-től hümm? Minden sarkon ilyet látni manapság. Már a játék címéből is le lehet vonni néhány következtetést.
  • Geeryy
    #8
    Ez B kategoria ! nezd a kepet
  • Sephi
    #7
    B kategorias szemet? Nezzel mar a kepekre egy kicsit bazzeg! Ez neked B kategoria ?
  • Chaos Mad
    #6
    grebber barátunk nagyon jo munkát végez szerintem! :) friss hirek mindenröl! király vagy!
  • grebber
    #5
    Kérem ne használjunk olyan szavakat hogy szemét mert lehet hogy valakinek ez a game hozza a megváltást!
  • grebber
    #4