28
Szal...
  • Rincewind
    #28
    :D
  • Seth
    #27
    SH-tól azért szerintem nem jobb, de igazából ez a sorozat nekem sokkal parásabb volt sh-nál. Történetileg túl összetett, a 3 rész összefügg ( 2. részben nem úgy tűnik, de a 3. részben kiderül hogy nagyonis ^^ )PC-re soha nem fog megjelenni, ps2-re 3 rész jött ki, 3.-ban le van zárva a sztori, de persze nem kizárt hogy majd next genen folytatják. Feladatok hasonlóak a silent hill hez, keresgélni dolgokat, megfelelő helyen használni, közben barátságtalan vagy éppen barátságos szellemeket kell lefotózni, az egyetlen fegyver ellenük a Camera Obscura, nem éppen hétköznapi fényképezőgép.
    egy kis ízelítő a 3. részből, úgy vették fel kamerával a végigjátszást tv-ből, így a rossz minőség miatt pont megvan a játék hangulata is ^^
    mégegy
  • gregtom6
    #26
    Hy! Akkor mindenki szerint a Silent Hill sorozattól jobb játék?és kapcsolódnak a részek?Felvázolná nekem vki,h mi a történet,h különálló történetek-e az epizódok,és,h mik a feladatok?és hogy terveznek-e PC-re portolást?:)Ha nem,marad PS2-n.
  • Don Gatto
    #25
    Hi!
    Vki pls help! Pár óra után, szerintem első főszellem lehet, egy szentélyben egy pap. Halálra fotóztam, utána egy képet csináltam az asztalról, amin megjelent egy kapuja-nincs-átjáró... Asszem. Utána merre kell menni?
    Thx előre is!
  • Sephi
    #24
    tecmo and dreamworks have announced that writer john rogers (the core, catwoman) has been named producer of the upcoming fatal frame movie, and that the film has been put on the studio's production track. true to the game, the movie's plot will be set in japan a good sign that rogers intends to remain faithful to the original material. rogers explains, "by focusing on cool japanese cultural additions and different ghosts 'mythos' most north american audiences are unfamiliar with, we can do something unique."

    Magyarul : Lesz Fatal Frame muvi es nem akarmilyen:)
  • Sephi
    #23
    Sok helyen el kell kapni a szellemeket es kapol pontokat!
  • Rincewind
    #22
    A kedvencem eddig az volt, mikor az eleje felé a nagy tűzhelyes teremben elkezd fioman vibrálni a kontroller a kezedben. És hirtelen átvált a kamera a plafonra és mitatja, ahogy egy szellem néz téged felülről. Persze mire előkapod a fényképezőgépet és odairányítod, már nincs ott semmi. :D
  • Sephi
    #21
    Jaaaaj ne emlekeztese'''!!!!
  • Neme.
    #20
    Fatal Frame 2-t most én is pihentetem egy kicsit az ablakos dolog után (lásd FF2 topic). :)
  • aabyssx
    #19
    Én kb. 1 óra után abbahagytam. A Siren nekem unalmas volt, de a Fatal Frame párszor úgy megijesztett, hogy inkább félreraktam.

    BTW van benne pár nagyon-nagyon stílusos pillanat (a sima ijesztegetésen kívül). Pl. a tükörben látod, hogy elmegy valaki a hátad mögött, de amikor megfordulsz senkit sem találsz. Brrr!
  • Rincewind
    #18
    #9:

    "...Bar az a sok csecsemo felekasztva akik sirnak es verkodnek mar azert enyhen durvanak talaltam..."
  • Sephi
    #17
    Bar nem igazan ertem... de csecsemo tudtomal nem volt benne ?:)
  • Rincewind
    #16
    Ezek lesznek az ominózus csecsemők...? ^.^
  • Sephi
    #15
    Pontosan! de varj mert meg az elejen vagy. Majd nezd meg a fahazikos jelenet utan. Eskuszom talan a SH elso resze remitett meg ennyie utojara :)
  • Rincewind
    #14
    Semmi nem jobb ennél horror kategóriában, amivel eddig játszottam, ez mindent überel. Beszarás a progi! ^.^
  • Rincewind
    #13
    Na végre sikerült megszereznem. Eddig egy órát játszottam vele, de már most leszögezhetem, hogy megérte a sok fáradtságot a program felhajtása: eszméletlen durva! Ehhez képest a Siren mesekönyv óvódásoknak! Nagyon üt ez a cucc, legjobb horror, amivel eddig dolgom volt, talán csak az Undying jobb nála egy picit, de ez még változhat, mert nagyon az elején járok még.
  • Sephi
    #12
    Ahogyan egyre melyebben megyek a storyba mind asziszem hogy vege lesz de meg egynelore 10 oranal tartok vele. Valami eszmeletlen brutal baszus!

    Mindekinek ajanlani tudom!
  • Sephi
    #11
    Csodalatos!!

    www.fatalframe.com

    Komolyan ekkora szellem efekteket meg a Ghosthunter-ba sem latsz.! Annyira remiszto hogy siman kieshet a joy a kezdedbol.

    Ha akrsz egy komoly horro jatekot jaccani ahol nincsen tulbonyolitva a story es tenyleg szellemekkel akarsz harcolni akkor ez neked jar.
  • Rincewind
    #10
    Basszus, be kell szereznem!!!
    Grafix milyen?
  • Sephi
    #9
    Egyes... kettesel nem is merek jaccani amig ennek nincs vege. Bar az a sok csecsemo felekasztva akik sirnak es verkodnek mar azert enyhen durvanak talaltam. Aze' a SH-ba nem volt ilyen.
  • Rincewind
    #8
    Egy vagy a kettő?
  • Sephi
    #7
    Egyebkent csak szolok hogy harom ora jatek utan nyugodtan mondhatom hogy ez erosen veri az oszes eddigi ilyen jellegu jatek atmoszferajat!

    Nalam se a Silent Hill-be se a Resident Evil-be nem volt olyan hogy egyszeruen rohantam menteni mert nem birtam mar idegekkel. Most kell menyek egy helyre ahonnan csecsemo boges halacik. Bazz nem merek megvarom a reggelt :)
  • Sephi
    #6
    Bazz ha' ez a gama atom para!:)))))

    Egyenlore 1000-el veri az oszes jatek hangulatot amite ddig lattam ilyen stilusban!!!
  • Sephi
    #5
    Ouvassa a banat

    De nem gond velem is megtortent hehe
  • PLaci #4
    Olvasd már vissza a fórum chat-et! Nem aludtam egész éjjel....
  • Sephi
    #3
    Talan ha venned a faradsagot es elolvasnad a cimmel egyutt akkor nem kerdeznel ilyen butasagot.

    De hat a gyengebbek kedveert a Fatal Frame nevu jatekot probalnam a masik ket jatekhoz hasonlitani.
  • PLaci #2
    Te most miről beszélsz?
    Resident Evil, Silent Hill?
  • Sephi
    #1
    Szerintetek erosebb ez a jatek mint a RE avagy a SH sorozatok?

    A RE az szerintem nem is horror mert vegulis neha megijedsz meg dolgok de nem vagy folyamatos streszben.

    A SH az mar nyomasztoan horror azzal a vilagaval hogy minden siralmas. Fantasztikus egy szomoru lehangolo vilag amiben meg a felelem is elojon.

    De a FF valami leirhatattlan. Majdnem non-stop szivroham :)

    Ti hogyan velekedtek ?