12
Sonic adventure DX
  • shevsenko7
    #12
    csá!!!

    én is imádom a Sonic Adventure 2 Battle-t meg is volt Segán csak eladtuk és nekem most csak számitogépem van én sem tudom honnan lehet letölteni söt még megvenni sem tudom mert seholsem látoma boltokba szval lécci ha vmire juttotál akkor szolj nekem is mert IMÁDOM ezt a játékot!!!!

    Köcce elöre
  • Taiki
    #11
    van Tails chao-m... Knuckles és amy chao-m is!!!!
  • Taiki
    #10
    megvan a játék!!! Kész is! most a Sonic Adventure 2: Battle-re várok (ha megjelenne pc-n)!
  • Taiki
    #9
    help me. én vágyom erre a játékra. (meg a sonic adventure 2: battle-re ha megjelene pc-n) honnan szedhetném le? :) bármit megteszek, csak legyen meg!!! (jó lessz a 'gyűjteményem'-be.)
  • mama2
    #8
    Nekem megvan és szerintem nagyon coool!!!!!!!!!!!!4
  • Encore
    #7
    Én is örülök hogy előszőr a demo-t néztem meg, nagyon bántam volna a 2cd-t ezért a sz*r-ért!
  • zaki
    #6
    végigtoltam a demot: hát nem értem, hogy lehet egy ilyen moslék játékot kiadni pc-re. esküszöm, a grafika kb olyan, mintha sega mega drive-val játszottam volna, na mind1
  • Encore
    #5
    Még szerencse hogy megnéztem a demoját mielőtt leszedtem volna a teljeset!
    Ez nagyon gagyi game lett, a régi 2d-st szerettem de ez így, ebben a formában igencsak felejtős!
  • Örm
    #4
    Miért van az, hogy indítás után visszadob a desktopra. Milyen codec kell neki?
  • bon
    #3
    Grafikailag szerintem elavult. A hang: közepes írányítás: jó: Játszhatóság: kiváló megéri leszedni
  • And5
    #2
    ja ez mi a fakk vmi kép nincs ?
  • Encore
    #1
    Erről a játékről várnám a véleményeket. Van-e esetleg valaki aki kipróbálta? HDC-n fent van már!