2189
  • Marki
    #2189
  • tigeroo
    #2188
    Cigaro
  • skinnyman
    #2187
  • Kongy
    #2186
  • sz4bolcs
    #2185
    Nekem amúgy baromi szimpatikus az a hozzáállás soadnál, hogy amikor már nem volt kedvük együtt dolgozni, nem erőltették, de nem is oszlatták föl a bandát, hanem békében elkezdték csinálni a maguk projektjeit.
  • tigeroo
    #2184
    hát ez olyan mint a rhcp, kedvenceim amióta a by the way klippjét megláttam 12 évesen, de frusciante nélkül én nemtudok azonosulni velük, és szerintem frusciante is szar projekteket csinál azóta :l

    de ez az ő döntésük volt
  • skinnyman
    #2183
    Jo az is pedig, mondjuk en eloszor magat az albumot hallgatnam, utana csak a koncerteket
  • sz4bolcs
    #2182
    Nézek egy Scares of Broadway koncertfelvételt, fószer úgy néz ki, mint Jim Morrison a lejtő alján. Nem seksi xD
    Amúgy nem is fog meg a zenéje.., Serj szólócucca sokkal jobban bejön.
  • tigeroo
    #2181
    énis pont 1-2 napja vettem elő a mezmerize - hypnotize albumokat is , hihetetlen jól nyomta...


    amúgy kb ja ez volt az ok, nomeg serj is szólókarriert akart inkább
  • skinnyman
    #2180
    Hallgasd meg a Scars on Broadway-t, amiben o a fo enekes :)
  • sz4bolcs
    #2179
    Mostanában egyre több SOAD-t hallgatok, és ami így jobban belemerülve meglepett, hogy Daron énektudása nem sokkal marad el Serjétől. Annyira nem, hogy egyedül is teljes értékű frontember lehetne, és látszik is rajta, hogy nem áll tőle messze. Rock bandáknál szerintem ez viszonylag ritka, nehezen tudom elképzelni, hogy nem szült belső ellentéteket, hogy Daron szerepe a gitártudása miatt ennyire behatárolt..
  • aknakukac96
    #2178
    Csak az a baj, hogy ez nem csak a Suite Pee-nél van így.Nézz csak meg más 2011-es koncert felvételeket, a hörgések/üvöltések 80%-a elmarad...
  • skinnyman
    #2177
    Tenyleg mashogy nyomja de a halalhorgest neha azert odatette igy is :)
  • aknakukac96
    #2176
    Nagyon szeretem nézni az élő felvételeket SOAD koncertekről.Valami viszont iszonyatosan szúrja a szememet és nagyon zavar.Mégpedig az, hogy Serj annyira hanyagolja az "üvöltéseket" és annyira nincsen meg az a régi "toporzékolás", amit kb 2005-ig tudtak produkálni, hogy az valami elszomorító :( Vagy ezzel a véleménnyel egyedül vagyok?
    Csak hasonlítsátok össze a két felvételt...




  • 5c0rp330n
    #2175
    dede, van, pont azt nezegettem. valami 26k korul lehet kapni. csak pl nemtom hogy jutnek haza meg ilyenek, ejszaka mar nincs vonat..
  • Deleter14
    #2174
    Csak az a baj,hogy 40 ezret kéne fizetni és sajna nincs napi jegy..:(
  • 5c0rp330n
    #2173
    jaja, en is pont azt nezegetem..
  • Messi940
    #2172
    Menni kéne, június 13-án Novarock!
  • bujcsik555
    #2171
    ááááááááá, muszáj lesz kimenni, belehalok ha ne jutok el
  • Lacee
    #2170
    ééééés jönnek ide a szomszédba is, június 13-án Novarock koncert!
  • 5c0rp330n
    #2169
    Hello All,

    We are excited to announce that System will be playing some dates together in 2011.

    We also want to thank you for your loyalty and support, not only to System Of A Down, but to all of our solo efforts as well. We have no master plan of sorts - we are playing these shows simply because we want to play together again as a band and for you, our amazing fans. We look forward to seeing all of you!

    For a list of tour dates, and on-sale information, go to the NEWS section at systemofadown.com

    Peace,

    System Of A Down
  • Gell97 kolega
    #2168
    Ez a Daron :D Sugáá
  • DJ RX7
    #2167
    most emésztem
  • 5c0rp330n
    #2166
    uj serj album amugy kurvajo szvsz

    de lassan kurvara osszejohetne mar a SOAD megint..
  • 5c0rp330n
    #2165
    itt meg vmi klipfeleseg hozza
  • 5c0rp330n
    #2164
    itt az uj szam
  • 5c0rp330n
    #2163
    serjtankian.com check, uj szam
  • PJack
    #2162
    mesteri
  • 5c0rp330n
    #2161
    soad1.uw.hu, már nincs meg csak google tárolt változat..
  • Triple H
    #2160
    soad1?
  • 5c0rp330n
    #2159
    mi lett a soad1-el? :S
  • Marki
    #2158
    Nekem már megvan. Nem lett rossz, de jobbat vártam.
  • Lacee
    #2157
    való igaz, rövid volt, de hát egylemeznyi dalból nehéz is háromórás show-t rögtönözni :)
    lejátszották az összes dalt az Elect the Deadről, meg asszem két feldolgozást (egy biztos, a Holiday in Cambodia a Dead Kennedystől, arra emlékszem)

    na gyorsan belehallgatok abba a Scars albumba, még nem ismerem :)
  • 5c0rp330n
    #2156
    egy egészestés koncertre talán elmentem volna, de egy ilyen kis sziget féle szösszenetre annyira nem vágytam..
    az új Scars lemez viszont eléggé rendesen bejön, eléggé könnyű szám az összes, pár meghallgatás után már voltak kedvenc számaim belőle, nagyon könnyen emészthető, dallamos anyag.
  • Lacee
    #2155
    "Az már kiderült, hogy 2009-ben sem lesz System Of A Down koncert a Szigeten, a banda frontembere, Serj Tankian, aki szombaton lépett fel a fesztiválon, közölte: jövőre sem fognak még koncertezni, mert a zenekar tagjai közül mindenki a saját szólóprojektjét viszi tovább."
    (index.hu)

    Amúgy voltatok Serj-koncerten? Szerintem jó volt, de lehetett volna jobb is... például úgy, hogy egy az énekes hangjára épülő zenekarnál lehet rendesen hallani az énekest. Hát ez nem jött össze, jól elb...ták a hangosítást. Azért a hangulat nekem bejött.
  • joshua
    #2154
    Itt meg már a Chemicals-t is meg lehet hallgatni.
    A They say ahhoz képest h egy elég egyszerű szám nekem nagyon tetszik. Bár várok már arra a pillanatra amikor bejelentik h új lemezt adnak ki mint soad:)
  • 5c0rp330n
    #2153
    Scars on Broadway - They Say
    laza 1 hónapja kint van ez a szám, 29-én megjelenik az album!
  • 5c0rp330n
    #2152
    egy olyan 5 éve én is ezt mondtam :) persze azóta is nagyon szeretem.
  • John Cena
    #2151
    msotani kedvencem:)
  • Marki
    #2150
    Több klipnél is előfordult.

    A Youtube-ra feltöltötte valaki, láttam is. Tényleg nagyon jó lett.