2218
  • FH ToMmY
    #98
    nah má yo icuka
  • Breki33
    #97
    Amugy az olasz cuccost is kilinkelhetnéd
  • Breki33
    #96
    nincs
    mirc?
  • robotnyk
    #95
    nem egészen azért, mert ott a székhelyük. a TCM 2003at pl az EA Sports Germany készítette
  • FH ToMmY
    #94
    Breki: nemtok felmenni icq-ra. Van msn-ed? Ott áttudnád küldeni a cuccot, amit alkottál ;)
  • Breki33
    #93
    A World Cup 98-at is kanadaiak csinálták mivel ott a székhelyük

    erről volt szö pl mikor a 2000-es Hoki sokkal jobb volt
  • KG21
    #92
    kanadaiak? lol akkor ezért csúszkálnak a játékosok a pályán:)
  • LezLee
    #91
    "Az EA Games jó szokásához híven a FIFA sorozat évenkénti folytatásainak adagolása mellett a focivilág prominens eseményeinek feldolgozásával is előáll. Az idén nyáron, Portugáliában megtartandó Európa Bajnokság alkalmából az eseménnyel egyidőben piacra dobják az UEFA teljes támogatását élvező EURO 2004-et. Az EA sportjátékokra specializálódott kanadai részlege dolgozik a darabon, mely állításuk szerint maximálisan visszaadja a neves sportesemény hangulatát. 51 nemzet válogatottjainak egyikének sorsát egyengethetjük a selejtezőktől egészen a döntőig. A játékmenetben fontos szerepe lesz a morálnak, melynek értéke kihat a csapat teljesítményére is. Megjelenés nyáron esedékes, a létező összes géptípusra."

    HCGamer

    Ezek szerint mégsem a spanyolok csinálják? Mert ha ez igaz, és a kanadaiak csinálják, akkor nem fűzök a játékhoz hiú reményeket :-)
  • Rudee
    #90
    Nézz meg bármilyen sportjátékot, az esetek 80%ában patch nélkül rakás sz*r mind...
  • Breki33
    #89
    Hát a World Cup 98-nak még mostis van hangulata






  • LezLee
    #88
    Hát én erre már nem is mondok semmit, mindent elmondtál helyettem :))
    Még a végén azt hiszik, hogy egy ember írogat magának csak más néven :))))))
    Lehet, hogy tényleg jó lesz ez a mostani EB, de meg kell mondjam, hogy én annak idején picit csalódtam az Euro 2000-ben. Főleg a World Cup 98 után.
  • Breki33
    #87
    fura de megint egyet kell értenem

    bill-el tényleg bonyolult az OTB, de ezt ne merd mondani egy multisnak aki billel játszik meert ki fogja kérni magának

    én nagyon ódzkodtam a gamepadtól de rá kellett jönnöm hogy sokkal élvezetesebb

    nem könyebb, csak szebb akciókat lehet vezetni.

    Cselezés gamepaddal nekem általában bejön, de énis hiányolok egy régi rendszer
    mégpedig a wold cup98-ét amikor shift és a nyilakkal elhúzhattad. Tök egyszerú mégis látványos.
    Ezt a 3 gombos csel rendszert énse értem, lehet hogy a kombó módszert szerették volna?

    Én az EB-ben reménykedem általában a világversenyeseknek szokott jó hangulatuk lenni, szép magyarosan mondva.

    Igazából nekem PES szerű foci kéne OTB-vel és fifa grafikával. Ja és Fifa-s lövőtechnikával.
    De nem én készítem szerencsétekre P
  • Davidus
    #86
    NA! Lehet hogy lecserélik a viasszal leöntött hulla játékosokat normélis 3d modellekre?:D
  • LezLee
    #85
    Amit írtál azzal 100%-ig egyetértek.
    Azért jó látni, hogy te sem vagy elfogult :)))
    Magát a játékmenetet szerintem sem rontották el, mivel ha elrontották volna, akkor szar az egész, hiszen az a legfontosabb része, és a különböző kiegészítőkkel azon nem lehet javítani, csak a játékélményen.
    Az irányítás részével is egyetértek, jó dolog az OTB, de szerintem azon van még mit továbbfejleszteni, talán kicsit bonyolultra csinálták, főleg azoknak, akik bill-el játszanak. A cselezés viszont szvsz rossz, úgy ahogy van. Nekem őszintén bevallva tetszett az, ahogy a 2003-ban megoldották, és nem értem, hogy ami egyszer már bevált a játékosok körében azt miért kell változtatni. Mondjuk az is igaz, hogy a 2003-ban a szó szoros értelmében nem volt csel, csak a hirtelen irányváltoztatás, viszont azt nagyon jól megcsinálták szerintem a 2003-ban, nem értem azt mért kellett kivenni a 2004-ből.
    Csak abban reménykedem, hogy az EA a nagy felháborodást és a konkurenciát látva (Pes3), megembereli magát és év végén egy hihetetlen jó és teljesen kész Fifa 2005-öt fog kiadni.
  • Breki33
    #84
    ebben igazad van

    én amikor azt mondom tetszik nem az eredetire mondom hanem ahogy most néz ki.
    Az egyértelmű, hogy alapból a mezek elmosódottak, az alap labda és adboard szar.
    Hogy az undorító szürke zászlóról neis beszéljünk.

    De ha meg lehet csinálni olyanra amilyen most speciel nekem vagy Rudee-nak esetleg Takigabinak miért ne.

    Ezért nem értem azokat az embereket akik nekem esnek mert szeretem ha jól néz ki és ami nem tetszik kijavítani.
    "Rakj fel gagyi patcheket, menj mezeket felrakni)

    Persze, hogy a játék a lényeg de mikor két 120 wattos hangfalon szól az eredeti Juve, juve nagyon szép grafikával kicsit nagyobb a játékélmény.

    Igen, ha a játékmenetet elszúrták volna ezeket hiába javítanám. De nekem speciel bejött az OTB és szerintem azzal a részével nincs nagyobb gond. Persze van mit javitani pl cselezés átvételek, de elszúrásnak nem nevezném.
    Jó ez szubjektív

    Egyszómintszáz ha úgy adták volna ki mint ahoghy most nálam kinéz és hangzik alapból sztem senkise ill. kevesebben fanyalognának.

    Szerintem is szemét az EA mert bugoktól hemzsegő játékot adott ki, de szerencsére vannak olyan emberek köztük magyarok akik olyan munkákat adnak ki a kezükbök, hogy csak nézek. LÁsd Hedge akit asszem nem kell bemutatnom és Gmorph akinek a körkörös gyepe a soccergamin ajánlatában szerepelt hetekig.

    Aztán jönnek az emberek hozzám, hogy unják a fifá-t.
    Hát én nem unom sőt.......

    Bocsi ha hosszú volt
  • Breki33
    #83
    it's right
  • LezLee
    #82
    Márpedig az eredetileg kiadott Fifát kell nézni, mert a különböző soundpatchek, mezek, stadionok, hálók nem a készítők érdemei, ezt be kell látni. Ha csak azt nézzük, hogy ténylegesen milyen munkát adtak ki a kezükből a készítők a Fifa megjelenésekor, akkor szerintem nem nehéz belátni, hogy félkész, az előző részeket alulmúló munkát végeztek. Ez egyértelmű.
  • Takigabi
    #81
    nézd a sok patcchel és akkor best game
  • Takigabi
    #80
    de nem ugy kell nézni :)
  • LezLee
    #79
    Breki ha az idei Fifát úgy nézed, amikor kiadták: patch nélkül, direct connect, control beállítások, mezek, stadionok, gyepek, hálók, cipők, soundpatchek nélkül, akkor beláthatod, hogy igenis elcseszték, nem is kicsit.
  • Breki33
    #78
    akkor mivel játszol?
  • Breki33
    #77
    kb 8 mega
  • FH ToMmY
    #76
    Szeretem a fifát is csak ne játszom vele, ennyi.. :)
    Annyira a PES-el sem játszom
  • FH ToMmY
    #75
    Nem láttam, bocs.
    Hány mega?
    Este tudod csak átküldeni, jha leszek
  • Breki33
    #74
    41
  • Breki33
    #73
    válaszolnál végre?
  • Breki33
    #72
    Kanadaiak

    sztem nem cseszték el
  • FH ToMmY
    #71
    Bízzunk benne
  • LezLee
    #70
    Akkor talán nem cseszik el, mint az amcsik a 2004-et :))))
  • Rudee
    #69
    Európai csinálja.
  • FH ToMmY
    #68
    Vszeg jah :)
  • LezLee
    #67
    Akkor ezért volt csak benne a játékban a magyar válogatott?? :)))

  • FH ToMmY
    #66
    Én a mozgást azt a Konamira bíznám :D
    A többit meg csinálja a többi
  • FH ToMmY
    #65
    Az Euro 2000-ben egy magyar emberke is részt vett...mármint a készítsben :)
  • LezLee
    #64
    Szerintem a logikus az lenne, ha EB-t az európaiak csinálnák, nem az amcsik. Különben is mit értenek az amcsik a focihoz? :-)
  • Breki33
    #63
    a gyep gyönyörű

    TOP menü tetszik

    arcok is jók

    a labda undorító de majd lecseréljuk
  • Breki33
    #62
    nemhiszem, hogy Europaban készítenék

    bár pont az EB-st csinálta külső csapat
  • LezLee
    #61
    Remélem nem lesz olyan átláthatatlan és kesze-kusza a menü, mint a mostaniban. Mindenesetre a képek bíztatóak.
  • robotnyk
    #60
    jól látom, hogy végre olyan EA kirendeltség csinálja (spanyol) amelyiknek van némi köze is a focihoz? csak a link alapján...
  • Breki33
    #59