537
  • zaki
    #17
    figy attól még a teljes gameban sztem nem bikiniben fogja áztatni a p*csáját, de most nem lehet egy ilyen képet kiadni, hogy egy szál csöcsben ott virít... a LULA 3D-ról is csak olyan afféle cenzúrázott képeket adtak ki
  • DJ Skyline
    #16
    az azért nem semmi!
    fürdőruhában fürdeni a kádban!
  • cold_fire
    #15
    Szvsz nem lesz vetélytárs.Az alap Sims maga etalon,unicum házi vegyes,tehát azt nem nagyon hiszem,hogy ez a játék-eladásilag,népszerűségileg- ellenfél lenne.Ettől függetlenül még lehet jó játék,tehát megnézem azért.Csak az nem tetszik,hogy sims-klón:ja azért remélem nem németül fog beszélni,és írkálni.:)
  • LezLee
    #14
    Melltartóban fürdik a csaj??? LOL :))
  • BlackWolf
    #13
    hat ha nemlesz tulnagy letoltom 2cd max amit raszanok ugyis csak a hugom jaccan ilyen hulyesegekkel a simset is feltettem utana meg nemlehetett leszedni a geprol az ilyen jatekok veszelyesek a csajokra
  • zaki
    #12
    hát ja, nagyon hasonlítanak a képek a sims2-höz. legalább most itt most van vmi vetélytárs
  • BlackWolf
    #11
    mer eleg jo grafja van legalabbis jobb mint a sima Simsnek sot talan meg Sims2nel is jobbak a kepek
  • zaki
    #10
    :PPPPPPPP
  • Mike
    #9
    az alcím lehetett volna nyasgem Maxis
  • Mike
    #8
    engem lehet irányítani??? :)))
  • Csacsi
    #7
    Ennyi kép nem kellett volna, elég lett volna egy sima link is a többi képpel szeintem.
  • Tuvok #6
    Szal szex a PC-n.
    Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle. Valszeg a németeknél kapásból betiltják, vagy jól meg lesz cenzúrázva.
  • zaki
    #5
    a játék napokban került aranylemezre, megjelenés valentin napon (február 14), szóval napok kérdése már, és itt a gamma
  • zaki
    #4















  • zaki
    #3
    mindjárt jönnek, csak lekicsinyítem őket
  • PLaci #2
    OK, várjuk a képeket....
  • zaki
    #1
    na szóval 1. :) csodálkozom, hogy még nem volt ennek a játéknak topicja. ez egy "sims szerű életszimulátor" lesz, amiben 2 énekest, Mike-ot vagy Linda-t lehet irányítani. képekből ítélve nagyon ott lesz... benyomok mindjárt pár forró képet is