13
  • SoDI---
    #13
    Na ja, de kapásból 50 ezer forinttal olcsóbb, ha előfizetéssel, és részletre veszed.
    100-asért már elhozható, 80-at meg ráérsz egy év alatt fizetni...

    Ugye hogy így már nem is olyan drága :-))
  • Darth Sith
    #12
    Épp vmelyik nap láttam egy haverom faterjánál egy P900 -at, és el is kérteme gy kis tesztelésre, nekem tetszett.. csak kibszott drága.. :)
  • SoDI---
    #11
    lehetne.
    Media Marktban 230 ezer egy P900.
  • SoDI---
    #10
    CSAK ahol konkrétan témába vág :)
  • Sub
    #9
    "The PDA is dead!" mondta David Levin, a Symbian elnöke.
    És milyen igaza volt :DDD
  • galocza
    #7
    én a magam részéről ahhoz a furcsa állatfajhoz tartozom, amelynek nincs telefonja, de van pda-ja (asus a620bt). semmire nem használom amire kitalálták, viszont a 1/2 gigás kártyával hosszú unalmas utakat le lehet vele 'rövidíteni': 16 könyvet, 15 albumot és egy filmet vittem magammal a 'kis szutyokban' (így hívják 8) az utolsó, 2x 7 órás utamra...
    nekem a pda szolgáltatások csak a szükséges plusssz, de meglep, hogy mo-n ennyire ismeretlen és népszerűtlen a műfaj - rohadt hasznos kis vackok.
  • papabear
    #6
    1. eddig sem ismerték fel, ezeket után sem fogják jobban
    2. már az okos pda+telefonoknak is akkora a kijelzőjük és van hozzájuk gps meg minden ami egy pda-ra kell

    3. Miért nem közelítík úgy meg a dolgot, hogy a telefonálásra is alkalmas PDA-ké a jövő? (pl. Palm Treo) Ugyanott vagyunk, csak másképp hangzik... persze akkor nem lehetne miről elemzéseket írogatni.
  • NormalisEmber
    #3
    Ja és mellesleg a P900-asod árából hány PDA-t is
    lehetne venni?....
  • Pheel
    #2
    Neked mióta megvetted a telefonodat életcélod, hogy mindenhová beírd és gizdulj vele? Kissé irritáló szokás, ráadásul gyerekes. Irigy nem vagyok, nekem nem kellene soha SE :-P
  • SoDI---
    #1
    Naná. Minek PDA, ha egyszer minden van a P900-asomra is? :)