24
Mi ez már??
  • PResident Evil
    #24
    hogy bevízkövesedett ?
  • PLaci #23
    MEGALOL
  • O0D:
    #22
    Hát nem mintha bármelyik mónika sóban vaggy balázs sóban jobban játszanának a kis kezdők..
  • Voltan
    #21
    És Mónika ráfogja a nyuszira.
  • PResident Evil
    #20
    lol az egész... ennyi erővel neszkvikk só maunikával is lehetne...
  • Voltan
    #19
    Alap.
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Na hallod !
  • FtranX
    #17
    már próbáltad?
  • Voltan
    #16
    Szerintem a Calgon akkor is nagyon jó. Ha pl. tejbe öntöd, egész jópofa izt kölcsönöz neki.
  • hen-tes
    #15
    iet én akartam nyitni ! :)
  • FtranX
    #14
    hát az a baj, hogy nem láccik rajta...
  • fm
    #13
    ő tapasztalt gyerek,már régóta a tv-s pályán van ;)
  • FtranX
    #12
    a szerelő faszin nagyon láccik
  • FtranX
    #11
    1. a mosógépekben alig alig cseréltünk fűtőszálat. egyáltalán nem volt mindennapos hiba. (azok sem jellemzően a vízkő miatt mentek tönkre)

    2. a mosószerek nagy része tartalmaz vízlágyítót

    3. olyan rozzant fűtőszálakat, mint amit ott mutogatnak, a 25 éves Hajdú-kban sem láttunk. (pedig a térségben nagyon kemény a víz)
  • Davidus
    #10
    >.<
  • I.C.ram
    #9
    Legdurvább, hogy ebben a Calgon Showban betanult szöveggel mondanak mindent. Szarabbul játszák a szerepüket, mint a Barátok közt 1 részében a magdikáék.
  • CSOCSO
    #8
    az kimaradt hogy 500 ft ert...vazz:)
  • CSOCSO
    #7
    K. Joska vagyok az elmult 1 evben 10 ezer ft-t koltottem vizlagyitora es a mosogepem meg rendben van

    khm... bela vagyok..szarok a vizlagyitora es felevente veszek egy kurva futoszalat...
  • Lacc
    #6
    Sejtettem én :D Amúgyse csinálnának akkor reklámot ha vinnék az anyagot mint a cukrot.
  • FtranX
    #5
    (mosógépszervízben)
  • FtranX
    #4
    én dolgoztam mosógépszírvízben és elmondhatom, hogy rohadtul felesleges a calgon. (=pénzkidobás)
  • Lacc
    #3
    Gondoltam hogy beírogat valami lammer 2 hét ban :P
  • Lacc
    #2
    Kaptak most valami plusz pénzt a marketingeseik mert már van minden maratoni reklám meg Calgony Mónikával meg hasonló fasságok. Hajam tépem ki mikör behívják Ödönt a mosogépszerelőt aki már 20 éve benne van az iparban ám meg az ő véleményére aztán lehet adni vazzeg. Aztán elmondja hogy vízkő itt meg ott meg akármelyik pillanatban elönti a fürdőszobámat a víz! Aztán meg van neki a 8 általános 2 első 6 másodikkal szóval őt komolyan kell venni! Megáll az eszem...
  • Davidus
    #1
    gumhee