908
FAQ
mi az a VIP?
Mitől függnek a csillagok -> regisztráltan itt töltött megkezdett évek száma
  • TheGOro
    #628
    Hidd el engem is zavar
  • St
    #627
    azt magamnak csináltam, nekem nem tetszik, mert túl nagy az üres terület a logom és a csillagok között
  • TheGOro
    #626
    Most nem vágom, mi értelme van a csillagok kikapcsolásának lehetőségére, mivel a VIP ek tudják kikapcsolni saját maguknak, s kevés oly balga lélek van aki nem a csillagaival akar pudvulni.
  • K.András
    #625
    Na de a moziban sem megyek oda a jegyárushoz, hogy dafke se nézem meg ezt a szar filmet :DDD
    Kezded érteni?
  • traXion
    #624
    Szerintem annyit még nem nyújt ez a szolgáltatás, hogy fizessek érte akármennyit.
  • hen-tes
    #623
    kocsmába 2dl lónyált :)
  • St
    #622
    jaja, nem olvasom a politikát, csak a gazdaság, sport, kultúra, MN-ben pedig a hétvégi magazin szokott nagyon jó lenni.
  • K.András
    #621
    De nem veszed észre hogy egy bagatel összegen vagy kiakadva???
  • mikike
    #620
    hmmmm
    a kiegyensúlyozott moderátor
  • I.C.ram
    #619
    MN-t és NSZ-t együtt veszed?????
  • St
    #618
    Én ma vettem 1 joghurtot is :) Napilapot már nem lehet kapni, Magyar Nemzet 119 asszem, Népszabi meg szintén százvalamennyi
  • traXion
    #617
    Ha senki sem mondta akkor mért Important szó van az elnevezésben? Vagy angol órán nem figyeltél?

    Mindegy, hagyjuk.
  • Jano
    #616
    1 Túró Rudi
  • traXion
    #615
    Így is lehet látni a dolgot.
  • Punker
    #614
    1 dl üditőt, 1 kávét néha még ennyit se......
  • St
    #613
    De egyébként témaötletnek is jó, lehetne olyan topik, hogy mennyit ér ma 80 forint. Szerintem sokan nem érezzük mit lehet kapni ma 80 forintért!
  • St
    #612
    Én a parkolójegy vonalat jobban szeretem. Most itt Kecskeméten 80 Ft egy félóra, amikor kocsival járok szoktam venni 4x-5x
  • St
    #611
    Való igaz, ez a dolog "márkaneve". Gondolkoztunk extrém user, meg ilyesmi neveken, valahogy mégiscsak el kell nevezni. A VIP jól hangzik, rövid, és fedi is a lényeget: a VIP vendégek az életben extra bánásmódban részesülnek az SG fórumon szintén: aki kiváltja több jár neki, mint aki nem.
  • Punker
    #610
    számoljunk alkoholban?
  • Punker
    #609
    ok
  • EOX
    #608
    oké, szerintem hagyjuk el ezt a zsemle-vonalat...
  • St
    #607
    mától kikapcsolható opcionálisan a csillag akit zavar
  • K.András
    #606
    "De ettől te nem leszel fontos, hogy fizetsz! Fogalmi zavar van - vagy csak reklámfogás - mert ez inkább szponzor."

    Senki nem mondta hogy fontos leszel,ha én azt mondom nekem megér havi 80 forintot az a hely ahova évek ota irok,azt nehéz lenne érvként elfogadni?
  • [HUN]PAStheLoD
    #605
    80 ft az max 7 zsemle.. de az is vizes szar...
  • traXion
    #604
    Extra juttatások.

    De egyébként elhangzott a szövegben, hogy reklámfogás.
  • Pheel
    #603
    Te hogy hívnád, hogy rövid legyen, találó és egyből értse mindenki, hogy miről van szó?
  • traXion
    #602
    De figyeljetek, ez igazából nem is VIP.

    A VIP = Very Important Person
    De ettől te nem leszel fontos, hogy fizetsz! Fogalmi zavar van - vagy csak reklámfogás - mert ez inkább szponzor.
  • DJ Skyline
    #601
    igaz!7-8 zsömle nálam 1 nap lenne!
  • magus
    #600
    80Ft? muhahah az 3 kifli es egy zacskos kakao. total afterkoncert kaja
  • hen-tes
    #599
    :))
    én napi kb 6 órám alatt, vagyis 5 szünetbe bőven betolom :)
    meg van hogy óra alatt is megéhzek :)
  • EOX
    #598
    Én suliba csak 3-ig jutok
    De otthon bepótolom:)
  • hen-tes
    #597
    hát jó :)
    megeszek 4et suliba
    vagy ötöt
    azt ebédre csinálok melegszenyót zsemléből
    azt annyi ..
  • EOX
    #596
    nekem addig se:D
  • hen-tes
    #595
    nálam 1 :)
  • K.András
    #594
    Naja,de a 7-8 zsömle nem marad meg egy honapig az max egy-két napra szol :)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #593
    na ezaz ! majd kandi megmondja itt a frankót :]]]]
  • DJ Skyline
    #592
    80Ft-ért?
    7-8 zsömlét!
  • K.András
    #591
    Hát havi 80 ft az baráti ár ilyen aproságért,mit kapsz amugy ennyiért???Még levegöt sem :)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #590
    hátakkor ? azt mondod nem sok .. szerintem se .. de ennnyit nem ér meg neked. ok .. te dógod! Nekem nem csak emiatt éri meg
  • BaLeeX
    #589
    Neked nem hiányzik...
    Egy nem vipesnek meg lehet, hogy hiányzik. De lehet, hogy így egy hozzászólásból lesz 3 vagy 5 mert valami nagy hülyeséget ír amiért írnak neki amit lehet, hogy már rég észrevett csak nem tudott vele mit csinálni. Vagy beírja utána még 2 hozzászólásban, hogy mit írt rosszul mint ahogy lenni szokott általában...

    Szóval azt ne magyarázzátok meg nekem, hogy egy szerkesztés opciót nem lehetne megoldani mindenkinek. Nem csak vipeknek, mert azért tuti nem lennék vip, hogy tudjam törölni vagy szerkeszteni a hozzászólásom mert akkor inkább beirom még 2 hozzászólásban, hogy sorry nem tudok írni.