8023
  • batman
    #29
    Ha arra gondolsz, hogy partner felvétele, akkor azt ha jól emléxem vagy a műveletek, vagy a beállítások menüpont alatt tudod megtenni.
  • batman
    #28
    sziasztok!
    Azt meg tudnátok nekem mondani, hogy mitől függ a webcamera képátviteli sebessége? 384-es ADSL-em van, de MSN-ben nagyon szaggat. Ez normális? 512 kéne hozzá? Vagy mit tudtok javasolni?
    Köszi előre is.
  • Saturnina
    #27
    Ezt én sem értem kristálytisztán. Mi az a tagsági?
  • Devids Pro
    #26
    Hát ebből nemsokat lehetett érteni! Próbáld meg értelmesebben leírni akkor majdtalán tudnk segíteni!
  • bogyoka
    #25
    Kérnék egy kis segítséget, nagyon nem akar sikerülni nekem:(
    Szeretném használni az MSN 6.1 verzióját, letöltöttem, regisztráltam is magam, mail visszaigazolás is megvan, aktiváltam is. Tagságim is van, szal, minden.
    Nos a főoldalon kéne állitólag a 6.1-re kattintanom, és akkor lépnék be a menűbe, de nem enged.
    Tudom buta kérdés, de hol van az, hogy be mehetek a csevegőszobába, és a partneremet beirni, hogy kivel akarok csevegni? A Windows msn-t használtam, ami a start menűben van, ott sikerült létrehoznom a kapcsolatot, de én nem azzal akarok, hanem a netessel.
    Nem tudom, hogy sikerült-e leírnom rendesen a problémámat, de próbálkozom, de nem megy.
  • PLaci #24
    chat-be meg lehet hívni más user-eket, han- és videó átvitelnél nem tudom, hogy elérhető-e ezen funkció....
  • nenad
    #23
    legegyszerubb ha atnevevezd a konyvtarat amiben lapul.
    aztan a startupbol kiikszeled.
    Igy kesobb ha esetleg meg kell konnyen visszateheted.
  • HoTDoG
    #22
    Jó lenne ha a faliújságot megcsinálnák úgy, h 1szerre több személy használhassa. Ez jó lenne még a mikrofonos beszélgetéshez is, és a kamerás felvételekhez is.
    Aztán díjaznám azt is, ha 1 beszélgetésben többen vesznek részt, akkor kicsit olyan chat szerű legyen. Mert valainek 2 mondatos neve van, és eléggé zavaró, főleg ha 1szerre 6-an írnak. Szal ilyen kis apróságok sztem nagyon feldobnák a progit.

    Hogy lehet topic-képet betenni? :)
  • tudatlanka
    #21
    Miért ne? én se tudok mindent
  • lee86
    #20
    köszi tudatlanka! valóban ott lapult az e-mail a fiókoban nem is tudom mér ez a neved! :D
  • tudatlanka
    #19
    lee86:arra mailcimre kellet érkeznie egy mailnak a msn-től oabban minden le van irva
  • lee86
    #18
    hellosztok! 1 kis segítségre lenne szükségem...
    nos föltelepítettem az msn-t, és szerencsére eljutottam odáig is, h egy haverommal beszélgessek... viszont a nevemet nem változtathattam meg... valamiért nem engedte végrehajtani ezt a műveletet ez a progi, és emiatt egész végig az e-mail címem volt a felhasználónevem... Ja és azt is megtudtuk közös erővel, h én a másik oldalon ha rámviszik az egeret, akkor így vagyok feltüntetve:
    [e-mail címem](E-mail címe nem megerősített)

    tehát itt még valahol el kell fogadtatnom valamivel az e-mailcímemet...csak hogyan!??!
    várok minennemű segítséget, mert tennap már a krízis szélén voltam, h mindig nekem nem jön össze bármi is!!!
    segítségeteket előre is köszönöm!

    ui.:freemail-es címmel regisztráltam, nempedig hotmail-el, lehet, h ez is közrejátszhat...
    köszi még 1X
  • Forrest Tomee
    #17
    Én is msconfiggal kivettem, aztán töröltem a könyvtár tartalmát a program files-ból. Simán ment a rendszer ezek után.
  • HoTDoG
    #16
    Köszi a segítséget, meg minden egyebet.

    Crem, a progit leszedtem, kössz szépen!
  • PLaci #15
    Nállam simán műxik...
  • asysoft
    #14
    Na ja, ez lenne a logikus... Csakhogy a windows messenger nem veszi figyelembe, mit is állítottam be... A törtlést (átnevezést) viszont kénytelen észrevenni, s elfogadni
  • PLaci #13
    A sok értelmes arc....

    1.)
    dupla klikk az ikon-ra

    2.)
    Valahol kell lenni egy beállítások menüpontnak...
    (eszközök->beállítások?)

    3.)
    Keresd meg:
    Indítás windows indításakor. (Vagy valami hasonló.)

    4.)
    Pipa kivesz előle...
  • Crem
    #12
    Ezzel a kis progival lehet a legkényelmesebben eltávolítani!

    Messengerdisable




    Ui: Ha sikerült letölteni, írd meg, mert letörölném...ThX
  • asysoft
    #11
    Ja és persze mindenhol ki kell kapcsolva legyen az automatikus indítás (gondolok itt főképpen az msconfigra), különben sír érte a win...
  • asysoft
    #10
    Én egyszerűen töröltem az exe-t (jobbanmondva átneveztem, hogyha anyázna a win vissza tudjam állítani). És érdekes módon nem szól be a Windows messenger Ez előtt meg az őrületbe kergetett...
  • traXion
    #9
    MSN biztonságosabb, mint a fasz mIRC!
  • HoTDoG
    #8
    MSN Messengert használok.
    A win messengerben már régebben kiixeltem h induljon el automatikusan windows indításakor, és az is ki van x-elve h háttérben fusson.
  • Tuvok #7
    csak be kell állítani a Win Messengerben, hogy ne induljon el automatikusan, úgy, hogy elindítod a progit a Program files-ban, ott meg eléred a Beállításokat.
    Ja és használj MSN-t ;)
  • HoTDoG
    #6
    Az msconfigot már énis próbáltam régebben is, de ott nyoma sincs Messengernek.
    Egyik startup manager sem látja, bár a wheresjames-nek van 1 ún. task list-je, amiben megtaláltam az "msmgs" és az "msnmgs"-t. De semmit nemtudok vele csinálni, csak megmutatja a file-okat...
    Asszem maradok a Crem-féle verziónál, bár aki tud rá megoldásokat ne hallgassa el :).
  • tudatlanka
    #5
    VCagy keresel egy startup managert-t és azzal lelövöd.egy fajta


    vagy itt nézz szét csupa free
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    start menü -> futtatás -> msconfig -.> ENTER -> indítópult vagy automatikus indítás vagy mi :] és itt msnmsg -t kikaccsolod ;]
  • Crem
    #3
    Ez azért van, mert alappból a 4.7 bele van építve az XP-be... Hiába rakod fel 6.1-re akkor is elsőnek ez fog elindúlni...

    Kivenni pedig úgy tudod, hogy:

    A "C:\WINDOWS\inf" mappa alatt (ha Windows XP-nk más meghajtóra van telepítve, értelemszerûen helyettesítsük be a "C:"-t a megfelelõ betûvel) nyissuk meg a "sysoc.inf" filet. Ebben az állományban rövid kereséssel rátalálhatunk egy sorra, mely a következõket mondja:

    msmsgs=msgrocm.dll,OcEntry,msmsgs.inf,hide,7

    Változtassuk ezt meg, hogy az alábbit mutassa ez a sor, és a Windows Messenger azonnal megjelenik a telepített Windows összetevõk között, ahonnan könnyen eltávolíthatjuk azt.

    msmsgs=msgrocm.dll,OcEntry,msmsgs.inf,7



    Ha ezek után visszarakod a 6.1 verziót mindig látni fogod, mikor indúl el, illetve ki is vehetet a jobb sarokból...
  • traXion
    #2
    Csá :D
    Hát fogalamam sincs!
  • HoTDoG
    #1
    Szevasztok!
    Nos az lenne az én gondom, h amikor bekapcsolom a gépet, a win messenger automatikusan elindul a tudtom nélkül. A tálcán, vagy a kis ikonok között semmi jele h futna a progi. Csak arra vagyok figyelmes, h rámpriviznek. Aztán amikor elindítom az MSN Messneger-t, kiírja h ön bejelentkezett 1 másik gépről, kattintson ide a bejelentkezéshez. A win messenger az indítópultban sincs benne, sehol máshol.
    Ha valaki tud rá megoldást akkor írja le! Előre is köszi!
    Egyébként semmi bajom a vele, sztem a legjobb csevegőprogi.