23
freecom beatman II jo cucc???
  • Gyiik
    #23
    :(((
  • Dani19..
    #22
    nehogymááá jolegyen neki
    :DD-
  • VinylToy #21
    Azéééseee :)
  • Dani19..
    #20
    boááááááááf
  • Gyiik
    #19
    dani? vinyl? szopjatok le mind:D
  • Match
    #18
    Stann barátom nem tudom hogy vagy a hangtechnikával de én jópár éve benne vagyok a biznicben. Hangminőség tekintetében az mp3 maga szar, vannak számok amik 320 kbps-el is nem igazán élvezhetőek. De átlagba nézbve amilyenek vannak, az elfogadható mércével a középosztályba soroltam. Fokozása érdekében mondjuk egy 8 sávos EQ-t beletehettek volna.
    Másik hatalmas probléma: a füleske. Hát az általad említett Sennheiser MX300 középminőség...mp3 halgatására mondjuk úgy hogy erős középosztály, cd-re gyenge középosztály. A mélyeket nem hozza ki szépen, ha már nagyon kötekedni akarok, bár ez lehet hoyg az EQ hiánya (bár nemhiszem).
    Egyébként lehet hoyg nem derült ki kicsit cinikus hozzászólásomból, de meg vagyok elégedve vele.

    Dragoner: Nagy cd-set azért nem vettem mert nem fért bele a zsebembe (najó, belefér, csak nehezebben).
    Jó fülesek: 3K körül kell gondolkodni, sony panasonic jó..philipset ne vegél, csak ha nagyon meg vagy szorulva.
  • Dragoner
    #17
    nah megvetem de 4 ora után beis szart nement tovább meghalt slusz pasz de viszavitem viszaatták azsét és enyi veszek egy nagyob mp3 lejácot nagy cdset me az ugyis jobb... pár dologba majd egy jot kéne venni de vajon mijetvegyek..... 20k körü mondjatokmán ha lehet jokat tényleg mejik a legjobb füless???
  • PLaci #16
    #11+#12+#13
    Mivan má? A nyelvtantanátok is elkezdtek fórumozni?
  • Stann
    #15
    Azért hülyeségeket ne irj...
    Nekem is ilyen van, CD-s mp3 lejátszók közül egyike a legjobb hangminőségűeknek(erősitőre kötve). Fülesnek egy Sennheiser MX300-at adnak, ezt vicces lenne szarnak nevezni, füles szinten is szinte csak ehhez adnak jó fülest, ennél nem kell jobb! Elemeket télleg eszi, de nem vészes, én is akkukat használok. 480mp rázdókásvédelem, 1 percig pörgeti a cd-t, utána leáll, azt csinálsz vele, amit akarsz :). De sajnos a futásra elég érzékeny. :))
  • Dani19..
    #14
  • VinylToy #13
  • Dani19..
    #12
  • VinylToy #11
  • Match
    #10
    Nekem van beatman 2...pár hét után elromlott...bebasztam a sarokba, pont ma mondom kipróbálom, és műxik....végülis hangminősége elfogadható, normál mp3 minőség...az hoyg midnidiskes jó, mert legalább elfér a zsebemben, a fejhalgató amit adnak hozz á szar, de mp3-hoz elmegy.
    Az elemet eszi, aksi kell hozzá, de simán kibír 10-15 órát, talán 20-at is. Végülis jó, csak ne romlott volna el...
  • Gyiik
    #9
    mit evodtok itt egymassal a hejesirassal...igy telleg gyorsabb, mert eleg messze van egymastol az 'l' meg a 'y' eheh
    meKkülöMbenis, eCCer legaláp éJJe ki magát az ember, amikoris nem baszogaTTYák a heJesirása miJatt

    :PP
  • Dani19..
    #8
    na mielött rákontráznál:
    helyesen írni.
    :P
  • Dani19..
    #7
    ez a "bocs a hejesirásért" de siettem duma elég gáz.. kb olyan mintha matekbol a 3+2-re azt valaszolnád hogy 6,csak azér mer siettél. helyesenirni gyorsan is tudni kell.
  • Tufa16
    #6
    nekem van egy! egy 1es! a legfaszább készülék ami létezik. Bár nekem hamar lemeríti az elemet. tehát naponta kell tölteni. de full hangon szarabb elemel egy 5 órát lehet hallgatni. talán kevesebb. Én eladom az enyém ha gondolod!
    [email protected]
  • Dragoner
    #5
    senkinek nincs freecom beatman jee???
  • Dragoner
    #4
  • Dragoner
    #3
    bocs a hejesirásért de siettem
  • traXion
    #2
    Jó a heJesírásod srác! L!
  • Dragoner
    #1
    császtok kéne nekem segitség egy freecom beatman II est szeretnék veni teszteket néztem de nemnagyonirtákle jo e. akinek van pls commentelje mijen a kis aranyos... hogy esetleg megyvegyem e me nemakkarok sokat költeni rá csak maxi 20000 at ja és van egy ijen pacardbell nevü mp3 lejáco (hordozhato) és az mijen???