57
ingyenes MMORPG
  • Sonic13
    #41
    Bocs az előző link az szar! Ez a link már jó :)
  • Sonic13
    #42
    :DD

    Beszarok ez se jó! :DD
    Na mind1 inkább mennyetek el a savageeden.com-ra :DD
  • Tom3 #43
    Steaht Device(Vagy hasonló a neve.)
    Egyépként én is meguntam a zombikat birtam valahogy de a csontvázokat...
  • Tom3 #44
    Már egyépként a Bulkanom level:41
  • Voltan
    #45
    No, vége a mókának. Fizetős lett. Ingyenes MMORPG-nek még elment, de pénzt már nem éri meg kiadni érte. Maga a világ például nagyon gagyi, és erőltetett, szerintem.
  • Sonic13
    #46
    Ne bazz fel! :D
    Ez a játék fizetős lett??? :DD
    Besz@rás! :D
  • Voltan
    #47
    Ja. Röhejes, mi? Szerintem meg fogják szivni a készitők. Tény, hogy nem egy nagy durranás a game. A legtobb MMORPG simán lenyomja. Ilyen nagy kinálattal rendelkező piacon nehéz egy ilyen termékkel labdába rúgni. Pláne, hogy World of Warcraft, meg SW Galaxies is itt jön.
  • Adam5
    #48
    Galaxi már van nem?
  • Voltan
    #49
    Nem tudom. Lehet. Akkor még rosszabb a Savage Eden-nek
  • semo1
    #50
    Ezt nekik
  • Tom3 #51
    :(
  • Kiado
    #52
    Van egy ingyenes verziója, privát serveren, ha valakit érdekel le tudom írni, hogy kell bekonfigolni.
  • BBird
    #53
    Nem mondod? Néha még gondolok rá... régi szép idők. Első mmo -m, s azóta nagyjából az utolsó is. A többi csak 1-2 napos próba volt. :-)
  • Kiado
    #54
    Mi anno baromi sokat játszottunk vele, volt magyar guild is, kb. akkor mondták a hírt,hogy fizetős lesz, amikor leader 90. szint körül járt, ráhagyta mindenki a game-t, énis nagyon sajnáltam:(
  • BBird
    #55
    Én is elég "bádi" voltam már, mikor jött a hír, hogy vége lesz hamarosan. Bár én sosem csatlakoztam egyik magyar guild -hez sem. Asszem volt vagy 2-3.
    Ezen a játékon jöttem rá, hogy az mmo -k megölik a valós idődet. Emlékszem, hogy hajnali 4-5 -ig játszottam, aztán másnap 10-11-kor kelve rögtön ültem is vissza. :-)
    Ilyen szempontból örülök is neki, hogy fizetős lett, s akkor még nem engedhettem meg magamnak.
  • Kiado
    #56
    Honnan ismerős a neved, biztos mással is játszottal, szerintem :D
    Én wow-al voltam így nyáron, azóta eladtam karimat és nemrég vettem új dobozt, mégis kár volt eladnom :)
  • BBird
    #57
    Szerintem pont a ebből a játékból ismerős a nevem... :-)