74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • OrioN the S
    #71394
    vagyis asszed szeretnek
  • F1re
    #71393
    engem meg faszfejként szeretnek
  • VRSDM
    #71392
    elbasztam...

    /modik ha javítanák az előzőt megköszönném :)
  • VRSDM
    #71391
    banksy-t tudom felhozni jó példaként.
    a modern kor egyik legnagyobb művésze,
    mindent csinál tényleg mindent, amivel csak kifejezheti önmagát, mégis a streetart-jaival lett híres.
    és öreg nagymamáktól kezdve, zakós üzletembereken át, nagyon nagyon sokan szeretik, tisztelik, becsülik, és fizetnek milliókat a munkáiért.
    ráeröltette magát másokra, mert az utca számára a vászon. és mégis csodálatos az egész koncepció ami maga köré kiépített.
    társadalom kritika 100%-on.
    semmiért nem kér pénzt, a zsebéből fizet mindent, illegális az egész. mégis szeretik :) és ez bizony pont az amiről beszéltem.
    igen. lennék banksy ha lehetnék
  • tigeroo
    #71390
    2. bekezdéssel teljesen egyetértek, de szerintem az önkifejezést nem az 1. bekezdéseddel kell megvalósítani...

    ha egy fotót vagy zenét csinálsz, akkor se fog mindenkinek tetszeni, nemlehet mindenkire ráerőltetni. most attól hogy batikolt pólókban járkálnék mert hippi vagyok az olyan lenne mintha konstans zúdítanám másokra a produktumaimat, sőt elkönyvelnek feltűnési viszketegségben szenvedőnek vagy valami. szép dolog ha vannak az embernek elvei, de másokért nem fogok plusz dolgokkal foglalkozni. ha alkotok, akkor úgyis megtalálom a magam fajtákat akik a hasonlót értékelik...
    tudod, az underground és mainstream közötti különbség pl:D

    meg amúgyis, mekkora jóság már amikor sokáig méregeted egy embertársad, és teljesen unszimpatikus, aztán váltotok 1-2 szót és kiderül, hogy teljesen hasonló az érdeklődésetek és egyből mindenféle mélyenszántó gondolatokat tudtok megosztani egymással...
  • extramagascsaj
    #71389
  • VRSDM
    #71388
    Nem akarok kinőni belőle, szeretném hogyha meghalok, akkor sokan ismerjenek, sokan tudjanak rólam, és lehetőség szerint úgy, hogy amit magam után hagyok az egy pozitív képet alkosson rólam, vagy ha ez nem is jön össze, azért az életem végén úgy hunyhassam le a szemem, hogy tudjam, egy kicsivel sikerült szebbé tennem a világot az utánam következőknek.

    Ezt úgy megoldani hogy ne mutasd meg magad a világnak elég nehéz.
    És most nem arra gondolok hogy kiállok a nyugatiba indián ruhába és dobolok meg csörgőzök. Hanem létrehozni bármit, képet, szobrot, használati tárgyat, tökmindegy csak alkoss, úgy hogy az szép legyen vagy hasznos. vagy mindkettő :) az is te vagy, és azzal is magadat mutatod meg, csak épp leképezve az éned egy tárgyi valóra.
  • Sir Quno Jedi
    #71387
    "megmutasd magad a világnak" ejnyebejnye! Ki kéne nőni az iylesmiből.

    Javasolt egy pontos direktíva:
    1. Világ = vadidegenek, akiknek a véleménye lószart sem érdekel és tudom, hogy legszívesebben táncolnának a síromon
  • Sir Quno Jedi
    #71386
    Mondomén! :D
  • VRSDM
    #71385
    Igazad van, én nem fogalmazok pontosan.
    Az exhibicionista jelző való igaz, de ...
    szóval :D (és most nem ki, hanem megmagyarázom a dolgokat) :D
    Természetesen ez az egész lázadó dolog abból fakad hogy megmutasd magad a világnak, hogy te másképp élsz, más értékrendek alapján. De hozzátartozik egy kettősség. Szeretnéd hogy lássanak, szeretnék hogy felfigyeljenek rád, azonban mellette elvárod hogy megnézzenek, elgondolkodjanak rajtad, aztán fogadjanak el, vagy legyél semleges.
    Szóval, valaki megnéz, furcsáll, esetleg taszítónak / igénytelennek néz. De ne szóljon meg, ne foglakozzon velem tovább. Viselje el hogy ő olyan, én meg ilyen.
    Szóval legyen másoknak véleménye, de ne kösse az orromra. Így a legérthetőbb tán.
  • OrioN the S
    #71384
    neeem :D orakkal, napokkal, hetekkel, honapokkal(vegkifejlet!:D)kesobb...
  • Sir Quno Jedi
    #71383
    Gondolom miután megszólaltál... :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #71382
    No, ez valahol ám hibádzik. :D Mert ha nem érdekel mások véleménye és nem miattuk öltözködsz/viselkedsz/pózolsz/menőzöl stb., akkor magad miatt sem érdekelhetne a dolog, mert az már nárcizmus. Konkrétan, akkor nem öltöznél "FURÁN" és nem lennél exhibicionista, hanem simán csak egy szakadt, átlagos, igénytelen tucat senki (szigorúan külső szemlélő szemszögéből).
  • OrioN the S
    #71381
    ram mindig azt mondjak aranyos es imadnivalo vagyok... aztan meg faszfej :( nem ertem en ezt...
  • VRSDM
    #71380
    Egyik nap hazafelé tekerek, Rákospalotai vasútállomás, várom a vonatom. Néz egy egész normális csaj, konkrétan bámul...
    Jön egy ismerős csaj, köszönünk, beszélgetünk, majd meglátja a másik csajt, kiderült ismerik egymást...
    Bemutatkozok jófiú módján,
    -Ádám...
    -Szóval Ádám aki olyan furán öltözködik.

    Mint kiderült a lány már hesszelt párszor, és mesélt is rólam az ismerős csajnak (akit ismerek) (jó kis szappanopera bonyolultság ez ám :D) szóval a lényeg annyi, hogy úgy éltem a közös beszélgetésükben alanyként mint " A srác aki olyan furán öltözködik " :D
    Most nem részletezem tovább hogy hogy is néztem ki pl. aznap, de az biztos hogy nálam nagyobb "fuckit" (gyengébbek kedvéért: lééészárom) embert nehezen találni.
    Ebből fakad hogy engem foglalkoztat hogy hogy nézek ki. Engem! Nem pedig az hogy mások mit gondolnak rólam. Én jólérzem magam a tróger köntösben, és hogy lehetne más fontosabb, mint a saját boldogságom :)
    Ha valaki megbámul, lenéz, megszól, csak megsajnálni tudom, hogy őt velem ellentétben beszippantotta a kapitalista sznob világ, és nem képes önmaga tetszésére élni, helyette inkább követi az elkurvult világunk értéktelen (t)rendjét.

    Igen, hedonista vagyok :)
  • Sir Quno Jedi
    #71379
    Téged tényleg ennyire foglalkoztat, hogy hogy nézel ki, meg hány évesnek néznek??! [beugratós kérdés]
  • VRSDM
    #71378

    Detto így gondolom, szőrősnek szőrös vagyok, most kb. úgy nézek ki mint egy 20éves (enyhe túlzással) de 5év múlva is ennyinek fognak nézni, meg 10múlva is. so örökfiatal maradok.

    ugye-ugye?! :) mégis csak igazak a dove reklámszövegek hogy az belső megszépíti a külsőt vagymit. vagyott fordítva? fasztudja. de az biztos hogy az életstílusomnak hála nem lesz belőlem egyhamar ránézésre az a házsártos vén farok.
    ellenben 30-40évesen is vígan bohóckodok majd a gyerekbiciklimmel, vagy egyéb más bolondsággal azthiszem :)
  • piros mogyi
    #71377
    ja, persze, de a férfiassághoz kevés.

    Maradjunk akkor az Ádinál. Lehet, hogy már jócskán sikerült neki kiszőrösödnie, de ettől még bizonyos dolgok (hiányozhatnak), amitől a Mogyi néni a férfiak közé sorolja.

    per pill még "csak" ígéretes fiúcska
  • extramagascsaj
    #71376
    amúgy sem hátrány a szőrzet... :)
    sztem a szőrös férfikarral semmi gond
  • piros mogyi
    #71375
    Én bátran vagyok bunkó, mert jól áll nekem.

    burkolt dolgokat meg nem szeretem, erősíti a paranoiámat, ....
  • F1re
    #71374
    háháá :D de géppel kell nyírni és akkor fasza
  • geo91
    #71373
    ez tiszta south park :DDD

  • VRSDM
    #71372
    Igen az is van, legrosszabb esetben ágyéktájról kicsit átveszünk ;)
  • Firerock
    #71371
    +1
    gusztustalan,soha többet:D
  • sKeezo
    #71370
    nekem is viszket, minden bajom van.. :/
  • Sickness
    #71369
    egyszer borotváltam le habiból de mikor nőtt idegesített. :D
  • bardocz
    #71368
    Hm, megfontolandó. Majd lemérem mennyi kell. Szakálhoz is tudsz adni?
  • F1re
    #71367
    hátam szőrös lesz akkor én is fogom de mondjuk én a mellkasom is néha leborotválom ha úgy van kedvem
  • Sickness
    #71366
    én is gyantáztatom magam. de csak a hátam. :D
  • Firerock
    #71365
    yes
    igazad van,támogatom:D
  • Fbn Lx
    #71364
    nagyon helyes
    egyre több a pelyhestestű meg a gyantázott buzi
  • VRSDM
    #71363
    na figyelj...
    gyenge sűrűség: 100ft / dm2
    átlagos sűrűség: 300ft / dm2
    bengadzsumpiszőrzet: 1000ft / dm2

    váákumcsomagolt fóliatasakokban szolgáltatom.
    10dm2 fölötti vásárlás esetén ajándék pillanatragasztóval ;)
  • bardocz
    #71362
    Az Valujev, hozzá képest VRSDM metroszexuális ;D
  • byzhouse
    #71361
    az utolsó mamut a Földön
  • extramagascsaj
    #71360
    engem se zavar már annyira pasin... :) nem is azért írtam
  • bardocz
    #71359
    Nekem bezzeg nem nő ilyen szép szőröm:'(
    Pedig vikingszakállat is szeretnék, de hiába erőlködök.
  • VRSDM
    #71358
    a szőrősség nem degradáló amíg a hát-talp és egyéb részek nem lesznek azok
    sokan fiúk lányok is... fúúj mennyire szőrös a kezed, fúúj, és akkor még nem is látták a mellkasom :D

    én meg elfogadom, szeretem, vállalom és büszke vagyok rád :D
  • extramagascsaj
    #71357
    csak nem akartam bunkó megjegyzést tenni...ezért inkább burkoltan fogalmaztam
  • piros mogyi
    #71356
    kettő nem ugyanaz

    a majom is szőrös
  • extramagascsaj
    #71355
    erre írtam