74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • immovable
    #72195
    És én mit mondhatnék? Házas ember vagyok!! Már személyi számom sincs
  • Sir Quno Jedi
    #72194
    Hajaj, ha én is elmondanám a véleményem?!?!

    De ahhoz mán én is túl öreg vagyok, hogy legyen véleményem egyáltalán... :DDD
  • tigeroo
    #72193
    a főnix újra feltámadt hamvaiból. :)))

    áj láv flém
  • tigeroo
    #72192
    hab a tortán a sajátos (önimádó)társadalomkritikád...

    hidd el más fórumon/közösségben is ugyan így lenne lereagálva.
    ahhoz képest hogy pluszban az életkorod is bele akarod bonyolítani, az megint egy strigula... inkább szomorú hogy ilyen felfogás párosul a korodhoz.

    vagy csak megvan a havi bajod?
  • Különc
    #72191
    Nem biztos, hogy azért basztat mindenki, mert egy ember elkezdte és csatlakoztak hozzá. Van ilyen dolog a pszichológiában, nem tudom a nevét, de hidd el, itt nem az történt
  • immovable
    #72190
    Ezen a bolygón? Neked ez nem gond úgy is elvisznek az UFO-k nem. :D
    Szegénykém. :C
  • Ability
    #72189
    Ez nem félelemről és a véleményem elrejtéséről szól. Ha nem szimpatikus valaki, akkor nem állok le mocskolódni rögtön. Javaslom te is követhetnéd ezt a példát. Tapló voltál, megkaptad a közösségtől a kritikát. Ennyiről szól ez az egész, semmi többről.
  • Hajnalcat
    #72188
    Na jó, ebben a mai világban született fiatalokkal nem tudok beszélgetni, már vén nyanya vagyok hozzátok képest, szóval lépek. A nyílt beszédet persze fenn tartom a továbbiakban is személyesen akár. :)
  • Hajnalcat
    #72187
    ? Az meg mi?
  • Hajnalcat
    #72186
    Hát erre a szép hozzászólásra még válaszolok, hisz #72177-es, a sok 7-es miatt:

    Konkrétan nem tartom sokra lelkileg az állítólagos szüleimet. Az állítólagos pedig magánügy. Elnézést, ha ezt nem akarom részletezni, mélyen érint....
  • neevous
    #72185
    Ez igen... mártírkodás, Csernus és NWO egy hszben. Ez teljesítmény. (Y)
  • Hajnalcat
    #72184
    És nem szedek semmilyen gyógyszert, ezt már századszor is szeretném tisztázni. Tudjátok, ezen a bolygón már az is baj, ha valaki nyíltan vállalja a véleményét, dehát ha ez zavart kelt, akkor hajrá. Pá-pá
    Kellemes csámcsogást a továbbiakban.
  • Hajnalcat
    #72183
    Elnézést, ha az is baj, hogy mások fényképei által nyújtott érzések miatt véleményt mondok. Sajnálom, ha ez nem tetszik nektek. Kár, hogy az őszinteség rossz manapság.
    Ability: Téged tisztellek, mert szókimondó és őszinte vagy és nyíltan vállalod most már azt a gondolatodat, amit eddig féltél kimondani. Többiek viszont csak a mások nyalizását érintve kritizálják a hozzászólásomat, mert az a menő, hogy őket éljenezzétek, hát ez van fiúk, lányok. Aki mást gondol, mint az átlag, az ki van lőve, már megszoktam, de nem baj, vár rátok egy szép új világ....
  • Ic3 m4n
    #72182
    be van szívva állandóan, hagyd rá
  • tigeroo
    #72181
    miért, ki vagy te hogy mások felett ítélkezz? a múltkor amikor leszóltad az egyik képemet akkor már kérdeztem-... nem értelek komolyan, azért kíváncsi lennék arra hogy élőben milyen is vagy valójában.
  • neevous
    #72180
    +1.
  • Ability
    #72179
    Menő vagy nem menő? Szavazzanak ... MOST!
  • Hegi90
    #72178
    De hát te is pont ezt csináltad most :|||
  • Különc
    #72177
    Te most konkrétan le(szellemi)fogyatékosoztad a szüleid?
  • Ability
    #72176
    Én például régóta rühellem személyedet, mégsem mondtam eddig hogy képmutató buta picsának tartalak. Viszont ha ennyire felvilágosultnak érzed magad, akkor ne játssz kicsiben, vár a Kossuth tér.

    #72173: "Miért kell belekötni ok nélkül egy kulturáltan fórumozó személybe? Szerintem ez nagyon az illető szellemi leépülésére utal, de hát vannak ilyen lemaradt emberek, kár hogy nem lehet rajtuk segíteni. :|"
  • immovable
    #72175
    :D
  • SötétBarom
    #72174
    Valahogy nincs türelmem ebbe belemenni.
  • Hajnalcat
    #72173
    Miért kell az embernek más témát felhoznia, amikor már nem tud mit írni a reagálásra?
    Szüleim pont ilyenek. Ők is, ha nem tudnak mit reagálni a mondókámra, amit elmondok nekik, akkor elkezdenek más dolgokat felhánytorgatni. Szerintem ez nagyon az illető szellemi leépülésére utal, dehát vannak ilyen lemaradt emberek, kár, hogy nem lehet rajtuk segíteni. :|
  • toysoldier
    #72172
  • immovable
    #72171
    S a Zufok mikor mennek moszkvába füstöt elszívni? :A:D:AD:DDD

    I want to believe
  • Hajnalcat
    #72170
    Jaj, Istenem! Hát nem látjátok az önimádatot ezeken a képeken? Oké, vaknak születtetek, és szeretitek azt, felnéztek az olyanra, aki imádja a jajdemenő vagyok stílust. Hát ez van. Nem mindenki egyforma.

    Azért megjegyezném, hogy én is adok magamra egy bizonyos szintig, ami alap egy nőnél, hisz így érzem jól magam, de ha valaki hújdemenő, imádommagam vagyok stílust áraszt magából, attól herótom van, már bocs. Ráadásul legalja, ahogy kinéznek, dehát izlések és pofonok, imádjátok és nézzetek fel rájuk, ha úgy tartja kedvetek. Részvétem.
  • leho94
    #72169
    honnan tudod hogy most nem olyan?
  • byzhouse
    #72168
    ha már ilyen szépítkezés ellenes vagy akkor ne borotválkozzál és legyél olyan szőrös,mint a lábam
  • tigeroo
    #72167
    köszönöm hogy felvilágosítottál minket! megyek és szerzetesnek szegődöm egy tibeti apátságban, ahol mostantól csak yakvajas teán és főtt rizsen fogok élni. előtte azért veszek tőled ruhákat :d
  • neevous
    #72166
    Igen, és csak te vagy a helikopter^^
  • Hajnalcat
    #72165
    Fáj az igazság, fiúk, lányok? :) Ejnye, no!^^
  • SötétBarom
    #72164
    Mondjuk nem csodálom. =D
  • neevous
    #72163
    A dissre meg várni kell:(
  • tigeroo
    #72162
    ez durva beef volt!
  • immovable
    #72161
    Az ilyen álszent marhaság kihozza belőlem azt állatot. :)
  • extramagascsaj
    #72160
    A te idődből veszik el, ha ez valóban így van?
    Nem mindegy az,h mások mennyi időt töltenek a tükör előtt?
    Amúgy meg esetleg éljen...nem éjlen -.-
  • SötétBarom
    #72159
    U HARD.
  • OrioN the S
    #72158
    pedig máshol nem lehet beúszni
  • immovable
    #72157
    Nonkonformista buta picsa.
  • F1re
    #72156
    máskor ne a balatonon keresztül ússzál be soundra :D