74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Kit--Kat
    #50810
    valószínű a szórakozóhelyről nevezték el a szigetet is, nem?XD
  • Lacika 79
    #50809
    lolmán
    Én nem a mulatóra gondoltam, hanem arra az ari kis szigetre, tudod :DDDD
  • Lacika 79
    #50808
    ezexerint Én is bunkó vagyok, csak nincs erőd, hogy le...sajnálj :P
  • BEAST #50807
    Hykao ... és nem tudom miről :Ð
  • Kit--Kat
    #50806
    háth a Hykao mesterünk, ő ismeri asszem az erzsébeti éjszakából a Bora Borát:P
  • Lacika 79
    #50805
    ki tud miről mesélni? :P
  • Kata
    #50804
    kapnál, de ma két vizsgán, és legalább fél tucat bunkón vagyok túl, úgyhogy kellően fáradt vagyok hozzá :P
  • Kit--Kat
    #50803
    arról tudna mesélni neked Hiky bébiXD
  • Lacika 79
    #50802
    ehh, akármelyik topicot meglátogatom amelyiket szeretem, megy a flém, vagy az anyázás. valami van a levegőben, vagy mi a szar? nem értem én ezt.
    Kata dága, Te meg ne kapd fel egyből a vizet, szerintem senki nem akart bántani, csak tett egy érdeklődő, beszélgessünkmánegypicithaúgyalakul megjegyzést Adi.
    Jah, és Kata: ezeket a sorokat jó szándékkal írtam, nem oktató és/vagy csesztető jelleggel. szal písz end láv.
    És Karib szigetek helyett mit szólnál egy Bora Bora-hoz?

    [azt hiszi, kapni fog egy írásbeli lebaszást] :P
  • CSOCSO
    #50801
    hat ez a romantikus a dologban:)
  • Kata
    #50800
    az arabok agyonlőnek, ha nem nyakig csadorban vagyunk
  • CSOCSO
    #50799
    haaat sry.. maradsz otthon! muahaha
  • BEAST #50798
    háááát sry CSOCSO nem jön be :ÐÐÐÐ
  • CSOCSO
    #50797
    akkor kajne pucerkodas..
  • CSOCSO
    #50796
    inkabb menjunk IRAQ ba es szaladgaljunk puceran az arabok es az amcsik kozott:)
  • Kata
    #50795
    ha leszigózol szépen, te is jöhetsz :)
  • Kata
    #50794
    akkor Seychelles, az neked is messze van :)
  • Kit--Kat
    #50793
    LOÁL:DDDDD
    kezd megfogni téged ez az AMERIKÁN Fíling:D
  • BEAST #50792
    ezt megjegyeztem!
    [döbb!!]
  • CSOCSO
    #50791
    "karib tengeri szigetre"

    Tul kozel van

    :)))))))))))))
    nahjo .. legyen...
  • CSOCSO
    #50790
    mekkora a mellboseged??
    ne mondj semmit.. nincs mirol beszelgetni:)))))))))
  • Kata
    #50789
    OK! Tudom, h te cerecc, én is téged. :) Rádumáltál, tűnjünk el valami karib tengeri szigetre két hónap akut döglésre és semmittevésre. :)
  • CSOCSO
    #50788
    elobb a Kata.. most az Adi van a tv ben
    (a tökéletes katona)
  • Kit--Kat
    #50787
    csocsesz bátyám és én és én, én se montam rosszat mondjad már supraman!
  • Adi
    #50786
    csak mondom bazzzeg!!!
  • BEAST #50785
    LOL
  • CSOCSO
    #50784
    hihetetlen
  • Adi
    #50783
    akarom mondani:
    mivagy
  • Adi
    #50782
    :D...
    mivan te David "káperfild"?!
  • CSOCSO
    #50781
    Jajman Kata.. senki nem mondott rad egy arva szot sem.. kisse tulreagalod...
    oruljel hogy a tobbi sg-s csajjal nem foglalkozunk ennyit.. legalabb tudod hogy szeretunk!! hidd el ha egy csajjal chatelhetnek csak egy lakatlan szigeten akkor teged valasztanalak:) ahogy a tobbiek is:) nahjo.. a tobbi sg-s csajnak is kezitcsokolom meg oket is szeressem.. nehogy aztan itt harag legyen ram:)
    szal alenyeg hogy Adi semmi rosszat nem mondott rad csak elmondta mit lat a tv ben.. te meg le hihetetlenezted ami neki kisse flegmanak tunt.. erre jottel te hogy eleged van minden kis faszbol... amire persze adi meg idegesebb lett... ha el akarsz tunni allok rendelkezesesdre :)))))))))))
  • Kit--Kat
    #50780
    most mér a többit én nem bántottam csak az lett nem jó az a sorozat, ezen kell besértődni?:o
  • Adi
    #50779
    Izlések és pofonok!
  • Adi
    #50778
    De én nem sértegetelek te idiot!!
    Csak mondtam vazzzeg, h voltál a tévébe vazzzeg!!
  • Kata
    #50777
    Mindegy, a hócipőm már tele van a csapattal. Majd megint elhúzok pár hónapra innen. Mondjuk érdekes, hogy a többi sg-s csaj képeibe miért nem kötnek bele? Azokat miért nem analizálják? Ez az ami kissé zavaró, és ami miatt már többször levetettem a képeimet innen a galériából. Olyan vagyok, amilyen vagyok. Faxér kell megszakérteni.
  • Kit--Kat
    #50776
    na jó nefárassz engem nemérdekel mit retusáltak mit nem, az a kép akkor se lett jó
  • Adi
    #50775
    Na akkor én itt befejeztem!
    Úgy látszik nem bírod ha azt mondják: a tv-be a balkezedről retusálták az anyajegyeket, mert az volt a minta... na mindegy...
    UI.: én legalább nem sértegetlek!!!!!!!!!
  • CSOCSO
    #50774
    :) fakk mi megy itt:) Tiszta lol.. minek anyazzatok egymast?:) Kata te gyere ki hozzam Adi te meg had ne mondjam kit izeljal szajba:)))

    szal peace gyerekek!!! tiszta hulyesegen veszekedtek...
    tudom most jon ak ata hogy de az adi.. az adi meg hogy de a kata:)
    tok 8..
  • Kata
    #50773
    Ezt bírom, jön a sok "okos" megszakérteni a dolgokat. Lényeg a lényeg: nincsenek módosító retusok a képeimen, a riport nem rólam szólt, az ott elhangzottak 98%-a nem igaz a képeimre. Én ennek tudatában vagyok, aki élőben látott, az is. Ti meg le vagytok tojva.
    Csak kicsit unalmas már ez a káka tövén csomót alapú belekötünk a betonba is hozzállás.
  • Kit--Kat
    #50772
    esküszöm most viccenkívül, a többi képedhez képest amit láttam tök na jó szóval nem jó. Hidd el olyan más rajta az arcod! (nem megsértődni Katuska)
  • Kata
    #50771
    most mit írtam volna sherlocki megállapításodra hülyegyerek? Most nehogymá te legyél megsértődve gyagyagyerek