74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Kata
    #58082
    Sikerült bevennetek Antwerpent? :)
  • Punker
    #58081
    és tényleg :(
  • desigo
    #58080
    hehe
    megvert:))
  • G_ArchAngel #58079
    annyit még soha nem ittam, hogy egy nőt megüssek - mire elértem arra a szintre, addigra vagy kidöltem, vagy megvert:)))
  • Punker
    #58078
    lehet :)
  • desigo
    #58077
    Miért veszekedtek amikor verekedni is lehet?
  • Punker
    #58076
    mondanám hogy ott inni is lehet, de nem csak azért szeretem a vonatot :)
  • Kata
    #58075
    Ha 100%-osan oda koncentrálsz, akkor többször halsz meg. Így életed mentjük. :)
  • G_ArchAngel #58074
    "itt a vodka, hol a vodka" - ősi egri népi játék, 18+
  • Kata
    #58073
    Ha már választanom kéne, inkább a vonat... Kellemesebb a társaság. :)
  • Szega87
    #58072
    mit játszól?
  • G_ArchAngel #58071
    Agyonművelt királykisasszony, leereszkedés, társadalmi korlátok? <-> Csak csöppet vagy tapló fijam

    mondom én, kutyából nem lesz atomvillanás...
  • Punker
    #58070
    döntsétek el hog ycsak csipkelődtök vagy komoly flém lesz, mert már 2x nyírtak ki amíg ide írtam :(
  • Punker
    #58069
    főalkesz barátunk és haza :)
  • Kata
    #58068
    Hm. Ez a hsz valahogy kimaradt az életemből. Pedig még utána pár percre írtam is be. Na mind1. Kösz a felajánlást, de magam is kocsival járok haza, ha hazamegyek.
    Agyonművelt királykisasszony, leereszkedés, társadalmi korlátok? Csak csöppet vagy tapló fijam. De sebaj, ignore on újra...
  • Szega87
    #58067
    inkább egyre izgalmasabb , egyszer egy bécsi uton vlki benyögte hogy "csiga" , de közbe és előtte totál kuss volt , azt mindenki mondta milyen csiga? vágod nem ? az a a csiga? én is szeretem , az télleg jó , és a végén senki se tudta miről van szó és a végén azt vettük észre bécsből győrbe érkeztünk és a semmiről beszéltünk -->tanulságos story lehet
  • G_ArchAngel #58066
    látod, én olvassak vissza, de Ő arra sem méltat, hogy elolvassa, amit Neki írok - sajnálatos...

    mindegy, csak találok mást, aki a téli utakon segít majd kilapátolni az autót a hóból...:DDD
  • Free
    #58065
    nah .. akkor ez már csak Flém nem ???
  • Kata
    #58064
    Ki és hova menekít? Nem vágom.
  • G_ArchAngel #58063
    #57840
  • Punker
    #58062
    1-2 napja megemlítette hogy hétvégenként kimenekítenek a főfaluból ha gondolod.
  • Kata
    #58061
    Mi van?!
  • G_ArchAngel #58060
    Hogy is jönnék, én "az apró majmocskákat zabáló csúnya falusi gyerek", hogy a nagyságos Úrasszony törékeny lelkivilágába tapossak...

    Tudod, kezitcsókolom, ha már vagyok akkora paraszt, hogy felajánlom, hogy időnként hazaszállítom a bájos popódat, akkor legalább az agyonművelt királykisasszony leereszkedhetne pár karakter erejéig a felhők közül, hogy legalább elküldjön a pokolba, de úgy tűnik, hogy bizonyos társadalmi korlátok ezt nem teszik lehetővé...

    Igaz az egyenlet egyik oldalán egy 3-4 órás vonaton zötykölődés van, a másikon egy másfélórás autóút egy kiállhatalan tuskóval, de legalább reagálni illet volna...

    Persze, én vagyok a hülye, hogy jótékonykodom karácsony közeledtével...
  • Szega87
    #58059
    nagyon sok képed volt a képtárba , mér lettek levetetve?
  • Punker
    #58058
    ugyanmár
  • Kata
    #58057
    nah, innentől ignore...
  • Szega87
    #58056
    szegények , felkerültetek a veszélyeztett "állatok" listájára
  • Kata
    #58055
    Úgy vélem, az osztást te kezdted el. Memóriazavarokra szedj gyógyszert. Vagy olvass vissza. Mellesleg nincs rossz napon és még te sem tudod azzá tenni, hiába próbálkozol.
  • Punker
    #58054
    engem ezzel fenyegetett :)
  • G_ArchAngel #58053
    feldugja a s*gg*mbe, kinyítja és úgy húzza ki?:)))
  • Szega87
    #58052
    már magába a női táska is sok veszélyt rejt :)
  • Punker
    #58051
    azért ha találkoztok és esernyő van a kezében vigyázz :)
  • G_ArchAngel #58050
    nem kell szenvednie - Katának kicsit egyoldalú vágyai vannak: Ő kioszthat bárkit, de mellette gyorsan sem illik elmenni, nehogy a menetszél összeborzolja a hajszálait...

    ha rossz napjai vannak, akkor pedig a gyengébb poénok iszonyúan nehezen esnek le neki, ha egyáltalán...

    én persze ezt szeretem benne: így, távolról - ez biztonságos...:)

  • Kata
    #58049
    Á, idiótákat ignorálok, többet nem reagálok rájuk, azt' kész. De azért köszi. :)
  • krisztike
    #58048
    ne hagyd magad !:)
  • Szega87
    #58047
  • Kata
    #58046
    Ez esetben keress magadnak más baxogatnivalót... Htxvm...
  • G_ArchAngel #58045
    állatvédő vagyok, ezért simogatlak Téged is verbálisan...

    meg aztán miért akarsz rosszat szegény kis rokonaidnak?
  • Punker
    #58044
    lol :)
  • Kata
    #58043
    Te meg leszívhatsz egy talicska aprómajmot.