74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Free
    #61284
    bezony :c)
    megkaptam a szőkét és árukapcsolásban a barnát is. :c)

    jó party volt most szombaton replay csak most nem a copakabana ban hanem a liszt ferenc téren . Campari fashion tour van és sjanos meg vagyok hívva rá :c)))

    De vállalom a szenvedést :c)
  • I.C.ram
    #61283
    Sikerült elpasszolni a kecskéket?
  • Free
    #61282
    Kérhetném ezt a képet hozzám felrakni ..???

    Köszönöm


  • FtranX
    #61281
  • cSuwwi
    #61280
    mintha neked lenne accod...
    csináld meg úgy ahogy neked tetszik -.-
  • FtranX
    #61279
    bocs, javítva.
  • CSOCSO
    #61278
    "csocso hadat uzen bush ellen alatti kep helyett ezt tegyetek be pls"


    ezen mi nem volt ertheto???
    mindegy... majd ujra belinkelem a bushos kepet ha megtalalom...
  • OPM
    #61277
    ez üt! grat
  • tormy
    #61276
    Kretara erdemes ellatogatni ha Gorogorszagba megy az ember, fantaszitkus ott a tenger, az idojarasrol mar nem is beszelve. 2 het ott es az ember feltolti magat egesz evre.
  • hykao #61275
    Képek fenn! :)
  • Botond #61274
    Görögország,hm. Feleségem is ott volt életében először külföldön. Ez vmi lányos dolog lehet. ^.^
  • parizer
    #61273
    igen, nagyon szépen köszönöm
  • Phat Smoker
    #61272
  • hykao #61271
    Ok. Nem baj, hátha lesz, akinek jól fog jönni. Úgyis baj szokott lenni a fájlméretezéssel... :)

    Akkor ez a három kép menjen fel addig is?
  • parizer
    #61270
    köszi, de én tulzottan imádom a PS-t :)
  • hykao #61269
    Sima képméretezéshez-konvertáláshoz ajánlom az Xnview nevű programot. Ingyenes, magyarul is "tud", és végtelenül egyszerű!
    Csak egy jobb klikk a képen vagy képeken -> "konvertálás" -> JPG-JPEG/JFIF -> Katt az ablak bal alsó sarkában az "Ugrás"-ra, és kész is. (alapból azt hiszem 80%-ra van állítva a tömörítési arány, s ez épp megfelelő, de persze módosítható is az "Opciók" gombbal a "konvertálás"-ra katintás után megnyíló ablakban - ugyanitt lehet megadni az átméretezés paramétereit is az "Egyéb műveletek" -> "Átméretezés" útvonalon)
  • parizer
    #61268
    itt meg életem első találkozása a nagy sós vízzel!



    egyébként amint újra lesz fotosoppom (mert hogy most jött vissza a gépem szervízből, így az egyetlen képszerkesztőm a paint) kissé szebben tömörítve kicsinyítve újra bedobálom a képeket... addigis köszi!!
  • parizer
    #61267
    na akkor klikk és itt van a Parizeres fagyi

  • parizer
    #61266
    ahaaaaa
    hát akkor tesék szíves betenni a Hyk által beszúrt képemet... addig én valahogy idevarázslom a másik kettőt, afféle kicsi vagyok kattints rám formában :D
  • nyami
    #61265
    jó kép (y)
  • hykao #61264
    Na példa azzal a képpel, amit szerettél volna berakni ide:
    Feltöltöd, majd a megjelenő variációk közül a 2. keretezett ubb kódot másolod be a hozzászólás mezőbe, és ez lesz:

    Katt a képre a rendes méretű változathoz:
  • parizer
    #61262
    naaaaaaaa
    valami nem stimmt. valószínű, hogy én vagyok a béna, de ezek szerint érdemesebb lesz megvárnom, míg rendejön az sg feltöltője!
    azért köszi Hyk!
  • parizer
    #61261
  • parizer
    #61260
    no akkor itt egy kis ízelítő...
  • hykao #61259
    Szia! Én ezt szoktam használni: http://imagevenue.com/
    Ezzel egyszerre akár 10 képet is fel tudsz nyomni, és thumbnailes, kattintható linkeket ad, így nagy méretű képekhez is ideális.
    Az SG-t még nem tiltották le (és valószínűleg nem is fogják), az Imageshack-kel ellentétben.

    (egyetlen ismert érdekesség, hogy itt az SG-n csak hozzászólásonként egyesével lehet linkelni a feltöltött Imagevenue képeket, különben egész egyszerűen nem jelennek meg a hozzászólásban - legalábbis nálam Firefox-szal...)
  • parizer
    #61258
    hahó! hazajöttem egy hét paradicsomi görögország után... gondoltam megosztok veletek néhány fotót, hogy láthassátok milyen volt életelem legelső külföldi utazása. viszont nem igazán működik a feltöltő oldal, úgyhogy ha valaki ajánlana egy másik megbízható helyet, hát megköszönném :)
  • hykao #61257
    Fent.
    Legközelebb ne felejtsd a jpg tömörítési arányt olyan 80% körüli értékre állítani...
  • EmIn3m02
    #61256
  • gabber_saviola
    #61255
    fotosopp májszter -.-
  • prezi
    #61254
    #61250
  • báttyó02
    #61253
    hi

    utolsó kép helyére kérném ezt,thx
  • I.C.ram
    #61252
    Az lol...
  • Gabesz amd64
    #61251
    kicsit felre van csuszva a nadragod :P

    [csakvidszel]
  • prezi
    #61250
    lol
  • Csirke4
    #61249
    :D
    Vörösnek nézlek :P félig :O
  • Crazygirl
    #61248
    ne nezz mar szokenek kicsi csira :)
  • hykao #61247
    Hehe, köszi, de már egy idje Mozilla-t használok kényszerűségből... :)
  • Csirke4
    #61246
    NEm az MSN-en adtam volna el hanem priviben
  • Crazygirl
    #61245
    Koszonom a sok szep bokot es reakciokat nagyon jol esett :)
    Nem gondoltam volna hogy ekkora sikere lesz a kepeknek :)

    Csirke: Nem adod te el az msn-en cimem mert letiltalak :D Ha en ugy gondolom majd megadom annak aki keri :)
  • Csirke4
    #61244
    Crazygirl MSN címet eladok 10ezer forint/karakter áron.