74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • norbre
    #63768
    neked most mivel van konkrétan bajod?..
  • Kata
    #63767
    Senki nem nyalta eddig sem, neked sem kell.
    Szerintem itt az ideje észrevenned, hogy nem sikerült szimpatikusnak lenned senki számára, talán el is köszönhetsz a topikból. Ha már normálisan nem tudsz társalogni, ne zavard a többiek beszélgetését.
  • Kata
    #63766
    Nem találtam ki, hogy rólam van szó, mert gnar_killer és Hajnalcat is jelen volt/van, és ők is lányok. De ha már ilyen nyakatekert módon kibökted, hogy az én seggem nyalták, akkor most bökj rá légysz arra is, hogy hol történt ez meg konkrétan.
  • Z
    #63765


    Jó trükk, de ebbe már nem megyek bele...és ha így gondolod, hogy mi sok kis szerencsétlen vagyunk, akik mind a 150KILÓSKATÁRA nyálazdnak, akkor ám legyen. Szíved joga azt gondolni, amit akarsz. De ha ide bírod ezeket análkül, hogy meggyőződnél róla, vagy az ellenekzőjéről, akkor bizony ilyen hozzászólásokat kaphatsz.

    Amúgy szerintem eddig volt érdemes foglalkozni a témával.
  • Peppus
    #63764
    bocsi tényleg bunkó voltam.. hol a segged.. beállok a sorba énis.. Így jó?
  • sz4bolcs
    #63763
    Te is egyből kitaláltad, én is úgy gondolom, hogy rólad volt szó. :)
  • Nuki
    #63762
    ovisok szeretnek nyalakodni ;D
  • Kata
    #63761
    Nemtom, nekem továbbolvasva is csak te tűntél itt bunkónak.
  • Peppus
    #63760
    akkor olvass tovább is..
  • Z
    #63759
    Várj egy picit, kérlek!

    Erre a kérdésre (nem vélemény másokról, hanem kérdés, mégha költői is ):"itt mindenki egy csaj seggét nyalja? :S"

    jött egy ilyen válasz:
    "Szeretnélek megkérni, hogy fejtsd ki konkrétan, hogy hol, milyen mondattal, és kivel szemben történt seggnyalás!"

    Ezt hívod Te - idézlek: "temeg nekemugrottál mint valami agybeteg.. nekem a jó nő ott kezdődik, hogy nem bunkó.." agybetegségnek, és bunkóságnak?

    Itt paradox helyzet áll fenn.

    Na most van egy olyan topik is, hogy (pontos címet nem tudok): Nehéz rendes lányt találni... Nos abban a topikban van olyan hozzászólás egy lány részéről, aki nekiugrik a hozzászólóknak. Azt nem mondom, hogy agybeteg, mert normális emberek is tudnak elég durván veszekedni, de keményen beszól. Jelen esetben szerintem ilyesmiről szó nem volt.
  • Kata
    #63758
    rossz helyen nyalsz, bodri :D
  • Kata
    #63757
    Asszem nem én nyitottam bunkón kettőnk közül. Körül kéne nézned a saját házad táján, és sebességbe tenni az agyad, mielőtt elindítod a szád. ;)
  • Sir Quno Jedi
    #63756
    Kataláb, kutyaMi!
  • Peppus
    #63755
    ismersz? :) nekem volt egy véleményem a többiekről temeg nekemugrottál mint valami agybeteg.. nekem a jó nő ott kezdődik, hogy nem bunkó..
  • Kata
    #63754
    Nem baj, te legalább szép vagy, és kisportolt, ez a lényeg. :)
  • norbre
    #63753
    mibe vagy haver..
  • G_ArchAngel #63752
    hát öcsém, az első kommented nem volt rossz szándékú, de most árnyékra vetődtél - Katából kellene 3 db a 150kg-hoz, és meglátva a légzsákokat, benned szorulna a levegő:)))

    szerencséd, hogy újszülött vagy és eszedbe sem jutott a bannerben lévő linkre kattintani, ahol képeket is találhatsz:)))
  • Sir Quno Jedi
    #63751
    Szerintem Kata nem tűnik élőbenmegsemmukkanósnak, de sok élő ismerőse is megfordul errefelé, őket kellene megkérdezni! :D
  • Peppus
    #63750
    Csak egy észrevétel volt,te vagy a csaj neked kellene látnod mi folyik itt.. ha csajvagy.. bár élvezni is lehet ugye, ha a valóságban egy 150 kilós szépség vagy, tuti bejön hogy folyik a nyála a sok kis szerencsétlennek.. Valóságban kíváncsi lennék ki milyen lehet.. meg sem mernél mukkanni szerintem..
  • Z
    #63749
    Nagyon szívesen! [SLURP] [SLURP]
  • Z
    #63748
    ÁMEN! Itt van pár teknyika:

    Ha minden megy, mint állat, akkor megkaphatod a Lessie érdemrend medált!
  • Z
    #63747
    Há' a barlangig azé' ne húzd mán a hajánál fogva!

    Mondjuk azt szokták szeretni, ha nem durván...
  • Sir Quno Jedi
    #63746
    Ész ha én sejetek nyajni Diktoj Úúúj??? :D
  • Sir Quno Jedi
    #63745
    Idegen tollakkal ékeskedni tudod kik szoktak?! :DDD
  • BEAST #63745
    izles szerint
  • norbre
    #63744
    hajának vagy hájának?
  • Kit--Kat
    #63743


    Köszi!
  • BEAST #63742
    a kiszemelt lany hajanak meghuzasa mar nem trendy? :<
  • Kit--Kat
    #63741
    Ez hihetelen, már vagy 10 képet kitöröltem, de végig csak nyávog, hogy nincs elég helyed a galériádban... Sztem defektes nálam.
  • Kata
    #63740
    Köszönjük, doktor úr!
  • Z
    #63739
    Minden bizonnyal van egy barátnőjük, évek óta. Aztán lassan rájöttek, hogy nem is annyira illenek össze, de szakítani nem szakítanak, mert így kényelmes. Új nőt megszerezni macerás, meg fárasztó lenne...ráadásul nem is biztos, hogy összejönne. Szóval marad a régi, hiába nem olyan, mint amilyennek tűnt a kezdetekben. Aztán ahogy telik-múlik az idő ilyenkor a rosszindulatú öregekhez hasonlatos viselkedésforma kezdi jellemzni az ő cselekvéseiket, és megnyilvánulásaikat is. Összeszűkült szemhéjuk, és bozontos szemöldökük mögül bizalmatlanul, sötét pillantásokkal méricskélnek minden potenciális "riválist" a fórumon. Az igazi vadász türelmével várják ki a megfelelő alkalmat, majd a támadó menyét gyorsaságával, és kegyetlenségével sújtanak le: TE IS NYALSZ? PFÚÚJ!

    Dr. Z megromlott, ellaposodott párkapcsolatokra szakosodott pszichiáter hozzászólását olvashatták
  • gnar killer
    #63738
    ahha és jó vol... ízé... nem, nem semmit se!
    kicsik még és így próbálnak ismerkedni d;
  • Kata
    #63737
    Biztos szegényekkel nem áll szóba egy lány sem, ezért ahol olyat látnak, ahol fiúk és lányok beszélgetnek, azt egyből nyalásnak kiáltják ki, de legalábbis beszólnak, hogy megzavarják a társalgást.


    Te, gnar, neked nyaltak? Érezté' valamit? :D
  • BEAST #63736
    Azt nem tudom, de az ertelmi szintjukbol itelve osztodassal szaporodnak
  • Kata
    #63735
    Ezek melyik topikból uszítják egymást ide?
  • gnar killer
    #63734
    semmi se muszáJ (o:
  • Kata
    #63733
    Úgy tűnik, nekünk nem. Ha multiregje vagy haverja vagy az előzőnek, te is kifejtheted.

    Nem szeressük a levegőbe puffogtató emberkéket.
  • Z
    #63732
    Ilyen az élet...ha zavar, nem kell beállni a sor végére!

    Komolyan pedig:

    Azért Kakabuki hozzászólása talán nem erről tanúskodik. Szerintem...
  • Kit--Kat
    #63731
    Ok-ok. Azt hittem muszály onnan linkelni.
  • hykao #63730
    Lesz. Felteszed pl. a saját galériádba, és onnan linkeled.