74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • byzhouse
    #73957
    tits or gtfo
  • R0zs0máK
    #73956
    Na az a "fejős" kormányzás a másik orbitális nagy faszság...a kínaiak meg a taxisok vezetnek úgy...
  • neevous
    #73955
    Ha gáz van vagy nagyot kell ellenkormányozni, hogy ha fejő mozdulatokkal kormányzol, akkor nem akad össze a kezed. Azt meg hagyjuk, hogy az egykezes kormányfogás a biztonságos, max kényelmes.
  • R0zs0máK
    #73954
    Taníts meg vezetni engem is, mester! Szerintem...
  • immovable
    #73953
    Elfelejtetted hozzátenni, hogy szerinted.
  • R0zs0máK
    #73952
    Égbekiáltó hülyeséget beszélsz, remélem nem fogsz balesetet okozni/szenvedni a téves rögeszméd miatt ;)

    Nem a kis sebességű haladásnál van értelme a két kezes kormányfogásnak, hanem ha valami váratlan hirtelen dolog történik, mondjuk defektet kapsz vagy ahogy bardocz is leírta eléd ugrik valaki/valami. Két kézzel ha kormányzol, egy kéz mindig a kormányon van, amíg a másikkal "átfogsz". Egy kézzel meg mit csinálsz? Mész árokba leginkább...
  • immovable
    #73951
    Nem vagyunk egyformák.

    mikor tanultam vezetni, nem éreztem biztosnak az autót, kóvályogtam az úton, amint levizsgáztam egy kézzel kezdtem fogni és már nem is volt gond
  • bardocz
    #73950
    Még utolsónak: furcsa, mert én meg fél kézzel érzem azt, hogy kitekeredik a csuklóm, ami miatt nem tudom tovább tekerni, két kéznél meg csak a kezeim összeérése akadályozza.
  • immovable
    #73949
    Az a baj a két kézzel, hogy hamar odajut az ember, hogy akadályozza egymást a két kéz. "Összeakad" illetve 90° felett kezdem úgy érezni, hogy kitekeredik a kezem. De mindegy is, mert arra akartam kilyukadni, hogy ha kiugrik eléd a delikvens úgy is a sebesség és a reakció időd határozza meg, hogy elcsapod e vagy sem nem a kormány fogása. (kivételes eseteket nem vizsgálva) Ha te két kézzel vagy biztosabb neked az kell, de ha egy kézzel megy inkább akkor pedig az.

    Na de ezt inkább ne ide.
  • bardocz
    #73948
    Én két kézzel 180°-nál többet tudok tekerni picivel, míg egy kézzel fogva olyan 135°, ha nem engedem el, tenyérrel meg végtelen offkorz. Ja és két kézzel 9 és 3 óránál fogom.
  • IXEMGabeo
    #73947
    lol, nekem ezek megvannak, egyedül csengőm nincs, de én azt nem érzem kötelezőnek, aki nem lát arra úgyis odafigyelek... UV ruházat (Közterület felügyelők kosztumje:D) azt meg a havernak kölcsönadtam, de olyanom is van haha:) éjjeli bringázásnál jól jön
  • immovable
    #73946
    Hát de. Nagyobb (vagy azonos) szögben tudom elfordítani a kormányt, ugyanannyi idő alatt, ha egy kézzel fogom 11-12 óránál, mintha két kézzel 2 és 10 óránál.
    A kétkezes kormányzás a versenypályára való ahol a kormány kis szögű elmozdulása elég a szükséges irányváltásokhoz a nagyobb sebesség miatt. Kétkezes kormányzás alacsony sebességnél inkább hátrány a két kéz eltérő ereje miatti állandó "túlkormányzás" miatt. Kormányzáshoz szükséges erő nem szempont a mai sebességfüggő szervóknál.
    Az, hogy ennek ellenére ezt tanítják a suliban nem jelent semmit.
  • VRSDM
    #73945
    rólad és a biciklis szokásaidról.

    használod-e a kötelező kerékpár tartozékokat amikor kerékpározol?
    ...
    na ezek után könnyű beszólni a másiknak hogy megöli a gyerekeket mert egy kézzel fogja a kormányt. (amúgy éppen kanyar volt (most tért egyenesbe) és váltani kellett ... azért van ilyen pozícba) :D
  • bardocz
    #73944
    Te most mégis mi a faszomról beszélsz?
  • VRSDM
    #73943

    A kerékpár tartozékai
    A KRESZ által elı írt kötelezı kerékpártartozékok:
    1. Fehér színő első lámpa.
    2. Vörös színő hátsó lámpa.
    3. Vörös színő hátsó prizma.
    4. Két, egymástól független fék.
    5. Csengő .
    6. Borostyánsárga színő küllő prizma legalább
    az első keréken.
    7. Fényvisszaverő ruházat (lakott területen
    kívül az úttesten éjszaka vagy rossz látási
    viszonyok között).

    A KRESZ által javasolt kerékpártartozékok:
    a, A pedálon és a küllők között borostyánsárga színő prizmák.
    b, Karos szélességjelző prizma.
    c, Visszapillantó tükör.
    d, Sárvédő .


    /most nem azért mert beszólni azt könnyű, még ha viccből is :D (persze mindenki tudja hogy nem vicc volt, ahogy ez sem az) ja demégis.
  • REPS0L
    #73942
    amikor harminccal csorgok a 2x2 sávos úton, had engedjem már meg magamnak hogy akár fejen állva is vezethessem a kocsit, köszönömszépen.
  • VRSDM
    #73941
    /éjjel ne szaladgáljanak gyerekek az utcán... :D
  • VRSDM
    #73940
    te hallod minden szabályt tudsz és mondod ahol valaki vétkezett.
    emo vagy vagy szűz? mindkettő?
  • bardocz
    #73939
    Nem a tütütől függ, hogy eléd ugrik-e egy kisgyerek, vagy akármi. És így félkézzel soha nem fogod úgy elrántani a kormányt, mint kettővel.
  • REPS0L
    #73938
    majd ha olyan lesz a tütü amitől félek, akkor fogom majd rallisba :)
  • YaniMan
    #73937
    Sepia nyan cat lohol kint a ótó mellett...
  • R0zs0máK
    #73936
    +diszkópatkány árokbaesős kormányfogás...
  • REPS0L
    #73935
    gondolom úthiba volt, vagy a fene tudja.
    amúgy az. :'c
  • VRSDM
    #73934
    görbe e az ablak a kocsin hogy torziccsa a kinti fényeket?
    amúgy éjszak autós forever alone emo.
  • REPS0L
    #73933
    még mindig önportré hf
  • oliwwer
    #73932
    Jöhet :D
  • VRSDM
    #73931
    kéne csinálni
    " Fórumozók paparazziképei - " Lesifotók a fóumtársakról :)


    témát. Tuti lenne sok Katás
  • byzhouse
    #73930
    vótmá
  • SzirmosSzisza
    #73929
    Nekem van F1re tablójáról kép, az éri ?
  • VRSDM
    #73928
    osztályképeitn / tablóit
  • SzirmosSzisza
    #73927
    Ez nem tabló, hanem ilyen végigjár 1 fotós a sulikon és lefotóz minden osztályt.
  • VRSDM
    #73926
    ahogy nézem mások osztályképeit tablóit. az én osztályaim tényleg kivételesen jók voltak. örülök :D

    ja hogy nektek nem. ship happens.
    amúgy ki rak képet?
  • SzirmosSzisza
    #73925
    Nálunk is ez volt, egész osztály retardáltan nézett ki :D

    najó mégse bazz :ASDAS:
  • F1re
    #73924
    ge.i düddő osztályod van :D
  • VRSDM
    #73923
    [nagy][b]EMO HA MONDJA!
  • byzhouse
    #73922
    ha ez neked emo :D mellettem állónak hosszabb a haja bal oldalt emo,jobb oldalt jimi hendrix
  • VRSDM
    #73921
    tehát fiú osztály volt.
    legalább van mire fogni ;)
  • tigeroo
    #73920
    kicsit lehetne több hajad is rohadt bőrnyakú.
  • zsoltioregon
    #73919
  • IXEMGabeo
    #73918
    az a poén, hogy ez tényleg emo