74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Sir Quno Jedi
    #65211
    Egyébiránt ha már emo téma. Hajnalban íppeg knight-ot kreálék az Archlord-ban (a main ele mellé), erre nézem milyen hajat meg fizimiskát lehet választani és a hajvágások között ott állt az EMO CUT!!! Bexartam, kúva jól nézett ki egy jó sebhelyes arcú, nagydarab, benga lovag emó séróval... Áááááááá...
  • Sir Quno Jedi
    #65210
    Emo? :D
  • Monoton
    #65209


    eme kepet kernem tobbi melle

    thx
  • Crazygirl
    #65208
    igazan izgalmas volt... :)
  • joebacsi
    #65207
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=pgX-hiQdfFw]"Akkor ugorj be, elviszlek."[/URL]
  • Crazygirl
    #65206
    köszönöm szepen :) tegnap is volt ma is lesz parrrrrrrty :)
  • Crazygirl
    #65205
    :DDDDDDDD hat igen :) te is csak tudod mint en :) amugy en is mar 20 meterrol megismertem a kopaszodo fejet :DDDDDDD
  • FtranX
    #65204
  • Aspyrin
    #65203
    Boldog születésnapot kívánok :)
  • Mirk
    #65202
    és szerintem mindenféle színű, formájú és szagú szőrzet tetszik neki, mivel neki már kevesebb haja van mint egy leukémiásnak
  • Mirk
    #65201
    igazgató néni
  • autoszimulator
    #65200
    És nem félsz hogy a csúnya igazgató bácsi meg akarja nézni hogy a "lenti hajadat" nem festeted-e? ^^
  • Nuki
    #65199
    :D Ejha, mik nincsenek...
    Mi úgy látásból ismerjük az igazgató urat, mert egy pár versenyen voltunk, és próbáltuk öregbíteni az iskola hírnevét (TÖBB-kevesebb) sikerrel :P
    Ennyi :)
  • Crazygirl
    #65198
    dehogy is. Most nyaron tanulok vezetni es eppen a buszmegalloban ultem aztan megkerdeztem tolem hogy hazafele megyek? mondtam hogy igen. Erre ö:"Akkor ugorj be, elviszlek." nah jo de 5 hazzal lakik csak lejjebb mint en :PPP
  • Nuki
    #65197
    :D
    Hol voltatok hogy az igazgató hazahozott autóval? Versenyen, vagy mi?
  • Crazygirl
    #65196
    Köszönöm szepen :) ez nekem nem szinezo hanem normal festek. Engem nem fog leszolni az igazgato mivel ma ö hozott haza kocsival Veszprémbol :D es neki tetszett az en hajam:) szoval ha az igazgatot sem zavarja akkor igy marad sokaig :) (amugy a 3. kep nekem is tetszik:))
  • Zillo
    #65195
    Szia leány! Nekem nagyon tetszik ismét ez a szin :) Nekem volt anno hasonlo,fekete alapon piros melir,de az csak szinezö volt,es mivel nemtetszett kedves igazgatóbacsinak,kikellett mosni :) még a malyvat tudnam elkepzelni a hajadon.AMugy sztem a 3. kep alegjobb.
  • Nuki
    #65194
    szerintem jó az az 1mega/fő szóval vannak akik örülünk, bár én személy szerint még ki sem használtam a végleteket :D
  • cSuwwi
    #65193
    A képtárba feltöltött képek aljára rákerült a képtár linkje (amelyeken eddig nem volt), hogy kisebb legyen a visszaélések száma.
    Hamarosan megújul a fórumozók képtára. Most design helyett a használhatóság lesz a mérvadó, így szép nem lesz, ellenben csúnya, de okos :o)
    Akiben a karbantartó urak megbíznak, azok saját maguk is szerkesztgethetik majd a képtárukat, lesz még rss az új képekről, a 10 képes limit helyett 1 mega tárhely / kopoltyú, és még pár dolog. Tudom nem nagy szám, meg mindenki a saját gallériájába pakolássza az önarcképgyűjteményét, de talán lesz akit érdekel...
  • Takezó
    #65192
    miért örülsz annak?
  • 5w0rdf15h
    #65191
    BSZ! :)
  • VRSDM
    #65190
    huh, már tavaly nyáron elkezdett de igazán most sept.től ...
  • Z
    #65189
    Ezen felröhögtem.

    Amúgy mikor jött divatba ez az emo dolog?
  • Ben C
    #65188
    :DDD
  • RatBaG #65187
    nem, ők csak a divatemókat ölik meg... tehát mindenki mást
  • Mirk
    #65186
    teljesen világos hogy mi van azon a képen, egy emo-harcos
    az emo-harcosok azok akik megölik azokat az emokat akiknek nincs elég bátorságuk felvágni az ereiket
    így a gyáva emok is büszkén halhatnak meg bátor társaik keze által
  • Timbo
    #65185
    Hát kétlem hogy ismernénk egymást .. amúgy meg csodálatos képességeiddel kitaláltad .. igen ez a Tisza.
  • Rockynhooo
    #65184
    vhonnan ismerlek titeket XD
    csak nem tisza Beach? :)
  • Timbo
    #65183
    Ezt kéretik berakni:) ui. Rockynhooo-nak :) Hát ha én hasonlítok rá...




  • Rockynhooo
    #65182
    nem , de hasonlít rád!
  • VRSDM
    #65181
    hülyevagy... ha nem ismered a topic történetét akkor ne okoskodj
  • Timbo
    #65180
    Magadra ismertél ?
  • Rockynhooo
    #65179
    mert fekete haja van és sír attól emo ?
  • G_ArchAngel #65178
    van telejen korhű fantasy (mágia nélkül!) - csak szűkebb rétegek foglalkoznak (játszanak) vele...

    (Roma, Egyiptom, Sötét Középkor... - de ha az okkultizmutt is belevesszük, akkor Vampire, Cthulhu...)

    Ha nagyon beleakarsz mélyedni, akkor a magyar M.Ó.K.U.S. legtöbb országát osszetudod párosítani egyszervolt vagy létező földi birodalmakkal...



    na, mindegy, ne is menjünk bele - örülök, hogy már letettem a kockákat végleg:)
  • Kata
    #65177
    Megnéztem. Még mindig egy sírós-emós fantasy figura, azóta nem rajzolták át. -.-
  • Rockynhooo
    #65176
    de tőlem lehetnek emo harcosok is xD
  • Rockynhooo
    #65175
    hát nézd meg a képet mégegyszer!
  • Kata
    #65174
    Szerinted egy fantasy mennyire korhű és valóságon alapuló dolog?
  • VRSDM
    #65173
    jólvan.nemszóltam.elismerem hiába vágattam le a hajam már most az nézegetem a tükörbe sminkelés közbe hogy milyen emofriszkót vágatok ha megnő :D
  • Rockynhooo
    #65172
    abban a korban sok emo élt biztos!