74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Sir Quno Jedi
    #66182
    Amúgy nagyon birka-becsületes képem van, így ha nem nézek éppen ultraaktív-elriasztóan (mindig elfeledkezem róla), akkor tökre szimpi vagyok az embereknek. Az összes koldus, kéregető, ellenőr, dealer, rendőr, tolvaj és ezek metszetei nyomul rám, mert jó baleknek néznek! :D (sajnos az is vagyok, mert alapvetően jószándékú mackóként élek)

    Úgyhogy nem hogy nem mennél át a túloldalra, de még hozzám is csapódnál egy cigit lejmolni!
  • Sir Quno Jedi
    #66181
    Kockás nem áll jól nekem és csak a bal matatóujjam HEGYE is megvan 55kg :D Szemüveget csak vezetéshez hordok (vagy moziba), rendszergazda (is) vagyok. Szal. közel jársz! Ja és zsíros a hajam aránylag, bár ki tudja, nem értek a hajakhoz. Szeplőt nem találtam, detalán a seggem csúcsán lehet, de azt nem bámultam még, így nem tom. Fehérbőrű az vagyok, túlzottan is, nap nem érhet szinte, mivel az ember színe a fehér!

    Egyéb?!
  • Gabesz amd64
    #66180
    LOL
  • G_ArchAngel #66179
    szóval szemüveges, zsíroshajú, 55kg-os, fehérbőrű, szeplős, kockásinges rendszergazda vagy?:)
  • Nuki
    #66178
    ...én az ilyenek miatt szoktam átmenni a másik oldalon lévő járdára.
    [apro][akkor van gáz, ha nincs zebra]
  • GregSB
    #66177


    ? :))
  • Sir Quno Jedi
    #66176
    Én azé nagyjából korombeli és nem rokon nőkra gondoltam. De azé kössz! :D
  • Random_
    #66175
    Van pár nagynénim kik szerint olyan szép vagyok. :D A nagymamám is közéjük tartozik. Bár legutóbb őőő nem igazán ismert meg aztán apám elmondta, hogy én az unokája vagyok. :(
  • Sir Quno Jedi
    #66174
    SOha! :DDD (amúgy magamnak pl. tetszem, meg azé némelyik hölgyeménynek is olykor, szal. nincs gáz, csak szeretek rosszabb színben feltűnni, még a valóságosnál is, mer csak :D)
  • Kata
    #66173
    BSZ VR
  • piros mogyi
    #66172
    Itt már annyi ember volt túlsúlyos önbizalmú, hogy mindent kibirunk. Sztem is muti.
  • BEAST #66171
    HBD VRSDM
  • light00
    #66170
    BSZN VRSDM!
    mostmár lehet rendes frizurád
  • Random work
    #66169
    ahha lehet igazad van :)
  • bracsek #66168
    a szépség relativ, hátha valakinek tetszel, [ezt most én se gondoltam komolyan, ki olyan őrűl?]
  • Aspyrin
    #66167
    Akkor linkeld be magad legalább a büntibe plz :D
  • Sir Quno Jedi
    #66166
    Nem, mer én randa is vagyok, meg túlsúlyos is ÉS még ijesztő is na! :DDD SOk bennem a titániumizotópe!
  • Hajnalcat
    #66165
    Fogalmam sincs, még sajnos nem láttam róla képet.
  • Lacika 79
    #66164
    Akkor Jedi is jó pasie? :D
  • Aspyrin
    #66163
    Elég a rizsából, képt!!44
  • Hajnalcat
    #66162
    Micsoda! Mikey Rourke jó pasi.
  • Lacika 79
    #66161
    van olyan durva, mint Mickey Rourke?
  • Sir Quno Jedi
    #66160
    Nekem naponta kéne beretválkozni, volt, hogy sűrűbben. Jobb ez így, mert már alig bírta a bőröm. Persze sok arcszeszt rá kell pakolni minden nap, hogy nehogy a borosta alatt pattanásos/pörsenéses/ragyás/miteszeres legyen az ember arca. Jól megmosod és jól beszeszeled, az a biztos megoldás, mert fertőtlenít. Megfelelő fertőtlenítés nélkül ugye a borotválkozás is csak bőrbetegséget szül...
  • Random work
    #66159
    na meg menő mert olyan ember benyomását kelti aki annyira elfoglalt és fontos, hogy nincs ideje borotválgozni és mindig borostás ezért

    amúgy néha jó lazításként nem borotválkozni, de ezután sokkal nehezebb emberi ábrázatot újra kialakítani szóval inkább rendezett arc minden .... másnap :)
  • Sir Quno Jedi
    #66158
    borosta jó, elrejt és ápol...
  • bracsek #66157
    A feltámadás mellékhatásai, neked elnézzük :P
    Viszont az igénytelenséget nem tűrhetjük, legyantázzuk a pofád, hogy ne feled, ne rombold önszántadból a fórumozók csoportképét :)
    [Jól elmondtam doktor úr?]
  • Sir Quno Jedi
    #66156
    Hája, de mostanában direkt ritkán beretválkozok, így mindig van egy jó adag majnem szakáll borosta és fodrászhoz senem járok, hanem a nullásgép a barátom. Azt is módjával, mert néha igénytelen loboncot eresztek, néha meg 5 milisre nyírom fullra, ha olyanom van. Bal szemem hunyorog, a rehabilitált két oldali, kétszeri arcidegzsábának azért az arcmimikánban is van ám utóhatása, szal. keményen durva az arcom :D. Egyszóval kezdek úgy kinézni, mint egy elpuhult veterán a Starship Troopers-ből!!! :DDD Ójjje!
  • bracsek #66155
    rosszabbul nézel ki mint 4 éve.
  • Sir Quno Jedi
    #66154
    Nem, Kata látta pár régi és pát újabb képemet is, még emberszerű izének álcázva. Azon még volt szövet a fémvázon. DE azóta romlott a helyzet.
  • Z
    #66153
    Már teljesen termivé lettél?
  • Sir Quno Jedi
    #66152
    Az régi! Már durvább!
  • BEAST #66151
    a felterminator-felSQJ kepet?
  • Z
    #66150
    Hja, milyen kár...gondtalan gyermekévek! Fiatalság, bolondság! :))
  • Kata
    #66149
    Én már láttam SQJ képét bibí :P
  • VRSDM
    #66148
    azt veszem észre... ezért mondtam hogy legalább had tudjam már hogy min süt meg vacsorára
  • toto2700
    #66147
    na te már felnőttél :)
  • toto2700
    #66146
    nem baj egyszer csak felnősz
  • Z
    #66145
    Én a félreértésekre gondoltam...Toto meg csak szívja a véred.
  • VRSDM
    #66144
    nem értem most amúgy hogy mia faszvan :D
    amúgy a kezem jó kis bőrkeményedéses (ala bmx-ezek)

    de fejtsétek már ki
  • toto2700
    #66143
    én meg tegnap lettem 6 éves. Anyu le is tolt mert egy sárga folt volt reggel a lepedőn