74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Z
    #67504
  • R0zs0máK
    #67503
    Szerencsére kimagyaráztam magam, mondtam, hogy még soha életemben nem vezettem hátsókerékmeghajtású autót és hogy teljesen véletlen volt...(mindehhez angyali tekintet)

    Kérdezi: Alkoholt fogyasztott?
    Mondom: Nem
    -Kábítószert?
    -Háááát...TicTac-ot szopogatok éppen
    -Na ne humorizáljon!!!


    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • BiG G
    #67502
    loál :D megnéztem volna a zsaru riadt fejét :DDDd
  • Hajnalcat
    #67501
    :DDDdddddddddddddddddddddddddd
  • DJ Skyline
    #67500
    a másodikon felröhögtem :D
  • Rockynhooo
    #67499
    guszti
  • R0zs0máK
    #67498
    Eddig életemben 2x szondáztattak :DD

    Egyszer, mert utas voltam egy karambolban és egyszer mert egy murvával felszórt parkolóban körbedrifteltem egy rendőrt (nem láttam hogy ottvan:DD)
  • Aspyrin
    #67497
    Rendőrök nem szoktak szondáztatni mikor meglátják arcod? :DDFgdf
  • R0zs0máK
    #67496
    Mai :D:D

  • Kata
    #67495
  • bracsek #67494
    [dolgozz :)]
  • joebacsi
    #67493
  • Sir Quno Jedi
    #67492
    Most mindenkit banolnom kéne, de inkább hozok pattogatott kukoricát, meg sört és bőrfotelt, mer ezt LÁTNI kell! :DD
  • Trance Angel
    #67491
    Azóta is hiányzik. :,( :D
  • autoszimulator
    #67490
    jaj szivem, hát nem emlékszel K.Andrásra? Őt keményen fingatták a drogok miatt
  • magus
    #67489
    szerintem tök természetes emberi reakció, hogy leszarod amíg téged nem zavar, mint ahogy az is, hogy ha valamivel leszólhatod a másikat akkor leszólod

    egy bedrogozott arc nem kavar túl sok vizet. amúgy meg ha már a drogot hoztad fel, a tulajokat nyílván nem kapják el, mert ők fizetnek "adót" a rendőröknek, a szimplán drogozó bulizók lazán meglógnak mert rosszak a törvények. Razziák meg dehogynincsenek, max (amint látod nem véletlenül) nem tudsz róluk.
  • BiG G
    #67488
    korán van még a flémhez, legalább a kávém had igyam meg előtte -.-
  • Trance Angel
    #67487
    Akkor egy másik példa: a drog. Az is tiltott, általában be is zárják a helyet, ha találnak. Na de milyen gyakran hallasz ilyenről, hogy bezártak egy helyet, mert drogot találtak?? Hm??? Na ugye. Pedig nem egy szórakozóhelyen pia helyett/mellett ott van a drog is. Csak éppen le se szarják, tehát nem is keresik.
    Jó, igen, azt nem lehet úgy bizonyítani, mint a dohányzást, de akkor sincsenek razziák. De mindegy, látom úgyis mondhatok bármit. Részemről lezárt téma.
    Bocs az offot.
  • GregSB
    #67486
    Üzlettulajdonos? Neki érdeke lesz hogy ne vágják meg majd 1 millára egy ember miatt. És meg fogják vágni, mert a betiltást követkő hónapokban random ellenőrzések, razziák lesznek mindenhol.
  • magus
    #67485
    semmilyen szinten sem említhető egy lapon a kettő. az egyik, habár nagyon sajnálatos, igazából mindenki által leszart dolog, és nem kerül gyakran nyílvánosságra, a másik meg mindig ott van mindenhol
  • Trance Angel
    #67484
    Ja, persze.
    Példa: 2-3 éve hoztak törvényt az állatkínzások pénzbeli vagy börtönbüntetésére. Azóta is volt már jó pár eset, de még egy büntetést sem óttak ki.. Itt így működnek a dolgok. A törvény csak egy elméleti dolog...
  • magus
    #67483
    ó dehogynem, te. ha ott lesz a kezetekben a lehetőség, hogy nekiugorjatok a dohányosoknak végre vmi kézzelfogható törvénnyel, nem adok 1 napot és a jól berögzült feljelentős módszer meghozza eredményét
  • R0zs0máK
    #67482
    Nem lesz aki betartassa...
  • magus
    #67481
    ha megbasszák őket 1 millió forint körüli összeggel, hidd el senkit sem fog érdekelni, hogy mi van az euban, betartják és kész
  • GregSB
    #67480
    Én a dohányzás betiltátásról beszéltem :D

    Nem vagytok túl optimisták, meg kell hagyni :) Majd meglátjuk, én hiszek benne hogyha kellőképpen szigorúan fogják büntetni akkor be fogják tartani.
  • autoszimulator
    #67479
    Egyik nap voltunk haverommal egy SPAR-ban, és ott kért az eladó személyit a haveromtól, mikor az egy üveg bort akar venni. És ekkor mondta a nő, hogy most mindenkitől elkérik, mert egyik kolleginája egy fiatalkorúnak adott ki valami alkoholt, és az ellenőrök ezt lefülelték, emiatt két, azaz két hétig SEMMIFÉLE alkohol italt nem adhat el az adott bolt... Azért az szép kis kiesés... De ettől, hogy a multikkal betartatják, a kis kocsmák és éjjelnappalik még ontják magukból a piákat, főként az igénytelen pancsolt szarokat..
  • R0zs0máK
    #67478
    Nálunk ez csak egyel több betartatlan törvény lesz...
  • Trance Angel
    #67477
    Mert Magyarországon minden olyan jól működik, mint az EU-ban, akkor biztos ez is. :D
  • GregSB
    #67476
    Szerintem meg nem. Eddig bárhol bevezették EU-ban súlyos pénzbírságot vetettek ki a megszegésére, mind az elkövetőnek és a hely tulajdonosának is. Ha jól emlékszem pl Írországban €3000 eurós büntetést (750 ezer Ft) kap a megszegő és a hely tulajdonosa is.
  • PíszLávJuniti
    #67475
    Persze vannak kibúvók, de sokkal jobb a helyzet, mintha nem lennének ezek a dolgok tiltva.
    Olyan kocsmában ahol van külön nemdohányzó hely, ott tényleg nem dohányoznak.
  • Ben C
    #67474
    Közterületen inni, kutya ürülékét otthagyni, csikket eldobni, szemetelni, iskolában dohányozni, 18 év alattiaknak dohányáru és alkohol értékesítése, satöbbi..

    Mind-mind "lehet, de nem szabad" dolgok.

    Szerintem ha meghozzák a szóbanforgó törvényt, a zárt helyeken való dohányzás is felkerül erre a listára.
  • hykao #67473
    hát...nagyon lassan...
  • magus
    #67472
    az, hogy másokra káros lassan szerencsére lekerül a listáról amiért lehet szidni őket, ha végre kitiltják a zárt helyekről. engem mint dohányost zavar, és tetszett külföldön, hogy nem lehet bárhol füstölni
  • hykao #67471
    Na ja, de a használóra nézve is.
  • R0zs0máK
    #67470
    Főleg másokra nézve...
  • hykao #67469
    Hát jóval kevésbé káros, mint a normál, az biztos...
  • magus
    #67468
    károsnak legalább olyan káros az embólia miatt. szóval a feeling is megvan
  • hykao #67467
    Elektromos cigi jó megoldás lenne, de a sok madárnak az nem jó, mert nem kaparja a torkukat bazz...minden másban szinte ugyanolyan, még füst (valójában pára) is van, de a torkot nem kaparja, így nem jó nekik lol...
  • prezi
    #67466
    ugyanezt csinálon én is, felfele fujom a füstöt buszmegállóba is... vagy arrébb állok.. de akkor meg a buszon fogok végig állni :D
  • OrioN the S
    #67465
    en peldalul igyekszem figyelni az olyanokra es odebb allok ,ha esetleg egy kisgyerek jon az anyukajaval akkor inkabb megallok es a kezemmel mogam tartom a cigarettat ,h nehogy raessen a hamu ,ne menjen az arcaba a cigifust stb..