74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • hykao #1816
    Amúgy lépek a csajomhoz, mert már így is egy órát késtem...

    ...holnap estig nem leszek, jók legyetek!!!

  • Carlos
    #1815
    Plö engem is náciznak ez miatt:
  • Carlos
    #1814
    Helyesen ill. joggal!
  • Carlos
    #1813
    Mivel foglalkozol?
  • hykao #1812
    Már írtam St-nek ezügyben!

    MIMACSKA! Az amúgy is megtörténik, ha megtörténik.
    Bár szerintem már visszavett mindenki az ilyen kezdeményezésekből, mert a Katás topicokat is törölték (még a gumiból is) és sok embert bannoltak!!!
  • Sir Quno Jedi
    #1811
    Na persze ki akar ! :DDD

    Itt értelmesen (olykor) el lehet beszélgetni, aztán néha az életben is kellemes csalódások érik az embert a fórumlakókkal kapcsolatban ! Épp most dolgozik nálunk egyik topicbratyó itt nálunk külsősként és asszem nem bántuk meg ! :DDD Mikor meglátta az SQJ-s dolgokat, egyik kollegámról hitte azt, hogy én vagyok, de aztán fel lett világosítva ! :DDD Szal. vannak csodák is ! Kicsi a világ, főleg a mi szakmánkban !
  • Carlos
    #1810
    Ez mondjuk igaz...
    De valahogy kéne valami, hogy necsak mi nyomjunk be magnukról, hanem új emberek is!
    Van valami 5leted?
  • MIMACSKA
    #1809
    Én nem is akarok ezekből a netes haverságokból igaz barátságokat. Ez így jó ahogy van. Mert jó érzés kedves emberek kedves hozzászólásait olvasni.

    A főoldalról elérhető fényképekkel én nem értek teljesen egyet. De ti tudjátok.
    Aztán majd születnek az off topicok......Fikázzuk Gipsz Jakabot stb..
  • Sir Quno Jedi
    #1808
    Ja itt:

    Moderátor figyelmébe
  • Carlos
    #1807
    :)
  • hykao #1806
    LOL, inkább ne legyen meztelen, de látszódjon valami...
  • Carlos
    #1805
    Alatta meztelen...
  • hykao #1804
    St-nek???
    Ez egy nicknév?
  • Carlos
    #1803
    Meztelen kép:
  • Sir Quno Jedi
    #1802
    Sorry, csak a témához szántam kiegészítésnek, a szomorítást amúgy is te kezdted...
  • Sir Quno Jedi
    #1801
    St-nek TE !
  • Sir Quno Jedi
    #1800
    Régi !
  • hykao #1799
    Ha tudnám, hogy kinek címezzem a kérést, megtenném.
  • hykao #1798
    De ne szomorítsuk a topicot kérem!!!
  • hykao #1797
    LOL
  • hykao #1796
    Hahaha!
    Ezt most láttam az NFSU topicban:

    karikusz szúrta be:

    autóriasztó:
  • Sir Quno Jedi
    #1795
    Kevés igaz barátom maradt, rájuk is alig van időm, lassan már megettem kenyerem javát, magányos vagyok, a családomat is támogatnom kell, magamra sem jut erőm... E mellett nem igazán van szükségem, vagy lehetőségem új kapcsolatokra semmilyen szinten, de már rég nem zavar, teszem a dolgom míg ki nem kapcsolnak ! Azt hiszem én sem várok már sokat...

    EZ a Terminátor sorsa !

    [SZEMÉBE HÚZZA KALAPJÁT ÉS A MAGÁNYOS ALAK LASSAN BELELOVAGOL A LEMENŐ NAP FÉNYÉBE A PRÉRIN]
  • hykao #1794
    Ahogy jónak látod!
  • Carlos
    #1793
    Mint az előző?
  • hykao #1792
    Amilyen neked is tetszik, és nekünk is (nem nagykabátos...)
  • Carlos
    #1791
    Jaja. vastag betűvel lehetőleg, hogy mindenkinek megakadjon a szeme rajta.
  • hykao #1790
    Hmmm, egy közvetlen link a Fórum főoldaláról a fényképeket tartalmazó oldalra???
    Jól hangzik...
  • Carlos
    #1789
    Zsu-ról milyet...?
  • Carlos
    #1788
    Én nem értek az ilyen marketing témákhoz! :)
  • Carlos
    #1787
    Rólam nincs értelmes kép... :)
  • hykao #1786
    Jah.
  • Sir Quno Jedi
    #1785
    Ez a másik, de most a netről volt szó !
  • hykao #1784
    Cselekedj!!!
  • hykao #1783
    ...én meg már a személyes ismerettségektől sem várok sokat, így nemigen érnek már meglepetések...
  • Carlos
    #1782
    Az volt nagy komoly, amikor egy csajjal tök jól eldumáltam ájszíkjún meg tellán. Talákoztunk, tetszettünk egymásnak csakhát élőben egy kurva értelmes mondatot nem tudtunk kinyögni, meg csak szenvedtünk.
  • hykao #1781
  • Carlos
    #1780
    Amúgy gyermekim, kellene reklámozni a szájtot, hogy más is berakja magát...vagy többen vagy valami.
    Kellene dumálni a sg fejeseivel, valami banner dolog ügyében.
    Vagy ez szar 5let?
  • hykao #1779
    Tedd!
  • Sir Quno Jedi
    #1778
    A dologok élőben dőlnek el ! Ezt számtalanszor tapasztaltam. Az embereknek van egyfajta aurájuk ami élőben mindent az ellenkezőjére fordíthat. Van akivel egy szót sem váltottál soha és mégis jó a közelében lenni, van akit oszlopos cimbinek tartassz, vagy éppen már-már belészeretsz hosszas levelezés és netes ismerkedés után, aztán élőben egyetlen őszinte szót sem tudsz vele váltani, mert valami nem stimmel ! Ez igaz a képekre is ! MINDEN élőben dől el én már régen nem nem várok sokat a netes "ismeretségeimtől" !

    Persze ha valakivel mentálisan, értékrendben és humor tekintetében, már jól megértitek egymást itt, az 5 pont a tizes skálán, de az a bizonyos másik 5 az első 10 másodperben fog eldőlni, ha találkoztok. Az ember is állat, vannak ösztönei, szaglása stb. ami alapján kiválassza a társait. A kettő együtt adja meg a jövendő kapcsolat alapjait, reményét !
  • Carlos
    #1777
    Tényleg, keressek még képet magamról, vagy Zsu-ról (Róla nyilván több van... :) )