74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Davidus
    #2136
    Na készítettem egy logot a kívánságod szerint:D
  • FtranX
    #2135
  • hykao #2134
    Amúgy St ezt válaszolta a Fényképes site Fórum főoldalra kerülésre: "Persze, sőt még korlátlan helyet is tudunk adni neki az sg szerverén tagok.sg.hu cím alatt, vagy ilyesmi."
  • Gfreiter
    #2133
    Ja, jó. De mér kifogásolták?
  • cSuwwi
    #2132
    azt csak az adminok látják (hykao és FtranX), mivel többen kifogásolták, kivettem a főoldalról...
  • FtranX
    #2131
    51x néztek meg. azért nem látod, mert cSuwwi levette a főoldalról a látogatottságot.
  • FtranX
    #2130
    írjuk bizony! meglátjuk, hány aberrál köcsög fog zaklatni utána! :DDDDDD
  • Gfreiter
    #2129
    Azt hol lehet látni, hogy hányszor néztek meg? Nekem már nincs ott.
  • IMYke2.0.0.0
    #2128
    Tudom. De mivel ő írta, az ő filmje, nemde?



    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • hykao #2127
    Há most akkor nem külhonban vagy????
    Vagy úgy gondolod: TelefonSex rulez???
  • CSOCSO
    #2126
    engem mer nezegetnek olyan soxor?? biztos a csajok..irjuk man oda a telszamom
  • hykao #2125
    Hehe, ja az is jó.

    A horvátoknál pl. (legalább is, ahol mi voltunk) a nagy többség (főleg az idősebbek) nem nagyon beszélt idegen nyelvet, még sokszor a vendéglátó helyeken se!

    Ha beszéltek (vagy inkább meg-értegették), akkor kb. ilyen sorrendben (gyakoriság szerint): német, orosz, angol...
  • Gfreiter
    #2124
    De télleg :))) Márcsak ezért is szeretek külföldre utazni :) Utána sokkal jobban meg tudom becsülni azt, hogy nekem is van egy hazám, ahova hazamehetek :)))
  • FtranX
    #2123
    nekünk az volt rendkívül felemelő érzés, amikor egy hetes lengyelországi tartózkodás után, hazafelé jövet Kassán, végre nem kellett kézzel lábbal mutogatni egy hagyma nélküli hamburgerért. :)
  • hykao #2122
  • Gfreiter
    #2121
    Jaja, én is mindig ezt érzem, amikor közeledek a határhoz :))) A világ legjobb érzése!
  • hykao #2120
    Helyzetjelentés:

    1.Kata (190)
    2.Csocso (163)
    3.Mimacska (156)
  • I.C.ram
    #2119
    Született Gyilkosokat nem ő rendezte, ő csak segédkezett benne.
  • IMYke2.0.0.0
    #2118


    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • hykao #2117
    Én nem bánom, hogy "ide" születtem.
    ...és nem is nagyon vágyom külföldre se.
    A nyáron kb. 10 napot Horvátországban töltöttünk a haverokkal (utoljára kb. 10 éve voltam nyaralni), és a 10. napon, ahogy döngettünk hazafelé, és közeledtünk a határhoz, én egyre jobban vágytam már haza, nyomtam is neki mint állat, a többiek közben szundikáltak.
    Mire az M7-esre értem már én is kezdtem kókadozni, úgyhogy -> még egy kis kakaó, és amikor megérkeztünk, és mindenkit felráztam, hogy "ébresztő!", csak néztek bambán: "...mi? mi? má' megérkeztünk?"
  • IMYke2.0.0.0
    #2116
    Pedig mekkora fos volt az első része (is)... a második még szarabb lesz, egymillió százalék.
    Tarantino-bácsit bírom, mint állat (a Született gyilkosok, Kutyaszorítóban, Négy Szoba hatalmas filmek, a Ponyvaregény csak hab a tortán) - de ez a Kill Bill egy gennyes pénzügyi manőver.

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • Davidus
    #2115
    Kill Bill Lázban égtem mikor csináltam :D De van egy rossz hírem... Jön a Kill Bill Vol2 szal a küszöbön az uj Kill Bill logo
  • IMYke2.0.0.0
    #2114
    Hát nem akartam eddig szólni, de az a Kill Bill-es eléggé fos /volt/... Csinájjjjjjjá egyedibbet és ne villódzon, mint egy fos neonreklám... az ember szeme így is kiesik néha, amikor átnéz egy ilyen topikot...

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • RelakSfromhome
    #2113
    :P
  • Davidus
    #2112
    Az én pénzemböl nem fog piálni az sg banda:D
  • RelakSfromhome
    #2111
    Legyen vip logó :D
  • Davidus
    #2110
    Na kedvet kaptam egy uj logóhoz.

    [MUNKÁHOZ LÁT]
  • Gfreiter
    #2109
    Pedig jó az :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2108
    Nem azért, mert nem tudnék csinálni, de nekem ezek a gifek - MINDENKIÉ SZINTE - nem tudnak bejönni. Néha még idegesítenek is...

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • Gfreiter
    #2107
    Nagyobb logót lehet berakni :))
  • hykao #2106
    V.I.P. (infó a fórum főoldalon)
  • Gfreiter
    #2105
    Halihó :) Mitől sötétebb a csíkod?
  • FtranX
    #2104
    szasz

    de elszaporodtak a VIP-sek? :DD
  • I.C.ram
    #2103
    Ugrosasztal van a palánk alá rakva.
  • FtranX
    #2102
    hát nehéz lesz, az biztos.
  • hykao #2101
    I'm back!
  • Lynx_TWL
    #2100
    gyengéd sport:D

    de hogy ugranka akkorát ezek?:D
  • IMYke2.0.0.0
    #2099
    Igen, és ezt kábé 40 év alatt tudnánk behozni, de csak akkor, ha a Világ kábé 50 évig nem fejlődne időközben...

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #2098
    Megnéztem - azért írtam, amit írtam...

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • FtranX
    #2097
    rajtunk áll, hogy jobbá tegyük.
    az országban benne van a lehetőség, csak sajnos 40 éves hátránya van azokhoz képest amelyekre hasonlítani akar.