74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Gfreiter
    #3798
    De nem ott nyitogattak, ugye? Az elég rossz, hogy allergiás vagy az altatókra. Nekem hál'Isten nincs semmi allergiám (kopp-kopp-kopp). Jaja, azt mondták, hogy olyankor gyógyszert kell szedni, de az csak akkorra érvényes, amikor ez van, tehát nem kell örökre gyógyszert szednem. Nagyon remélem, hogy nem kell még hozzányúlni. Ha érdekel, akkor tényleg utána nézek, hogy milyen ilyen természetes cuccok jók a szívnek, jó? Sőt, én már több éve nem voltam beteg, és teljesen immunis lettem az összes ilyen járványra, meg mifenére. Gyerekkori betegségem sem volt soha, de régen, amíg nem szedtem ilyen cuccokat, akkor általában az összes influenza járványt elkaptam. De ma már egyáltalán nem.
    Egyébként miért műtöttek? Ha meg szabad kérdezni...
  • a_n_d_r_e_w
    #3797
    Béta??????
    :)))))))
  • MIMACSKA
    #3796
    kis kék csodabogyi
  • hykao #3795
    ...eddig nem okozott, de ha növeli az adagot, majd meglátjuk...
  • a_n_d_r_e_w
    #3794
    Ez most hogy van? Engem még arra tanítottak, hogy program nem képes programot írni. Vagy le vagyok maradva?
  • Sir Quno Jedi
    #3793
    Mint egy klingon ! AZ az igazi !
  • hykao #3792
    Azt mondta a dokicsaj, hogy nem kell semmin változtatnom...
    ...de a gyógyszer (béta blokkoló) potencia csökkenést okozhat
  • Sir Quno Jedi
    #3791
    Naponta többször is megtörténik, tudod a központi szoftver-peccsek !
  • a_n_d_r_e_w
    #3790
    Az nem lenne szép dolog
    A baj nem jár egyedül
    Szegény!
    :D
  • MIMACSKA
    #3789
    ???????
  • MIMACSKA
    #3788
    és így sportolhatsz azért????
    Lehet, hogy egy hevesebb sex megárthat?
  • a_n_d_r_e_w
    #3787
    Át kéne már téged is programozni :)
  • hykao #3786
    Inkább ez a szmájli:
  • Sir Quno Jedi
    #3785
    Úgyvalahogy, tudod takarékosságra programoztak ! Aki magától is meghal, azt hagyjuk még szenvedni egy kicsit... MI ráérünk !
  • MIMACSKA
    #3784
    De csak biocigarettát!!!
  • hykao #3783
    Azt tudom, hisz számodra minden egyes emberi élet megszűnése, egyel előbbre lépés az ÜGY érdekében...
  • Sir Quno Jedi
    #3782
    Hé, én nem kívántam jókat ! :DDD
  • hykao #3781
    Amúgy köszönöm a jókivánságokat!
  • hykao #3780
  • hykao #3779
    Azt én se szeretném, ha nyitogatni kéne, annál is inkább, mert egy párszor már nyitogattak, és ráadásul allergiás vagyok az altatókra, meg a nyugtatókra. Ráadásul egy műtét komoly megterhelés pont a szívnek.
    Annyi idős koromban, mint amennyi te vagy, még semmi tünetem nem volt.

    Hah, egészségügy: megjavítják a szivedet, de hemofíliássá tesznek...LOL

    Amúgy, ha nem hívta fel az orvos a figyelmedet, akkor most megeszem én: A nem megfelelően záródó szivbillentyűsök esetén, egy 5 percnél hosszabban tartó kivérzéskor (fog ügyek, műtét stb.) nagyon megnő a kockázata a szívhártyagyulladásnak, a bejutó baktériumok miatt.
    Ezért ilyenkor igen komoly dózisú antibiotikumot kell bejuttatni a szervezetbe! Én is kaptam egy listát, de majd leűltem, amikor láttam, hogy 20-30 tabláttákról van szó...
  • Sir Quno Jedi
    #3778
    Mermég ha lány lenne, akkor "cigizhetne" néha ugye !
  • MIMACSKA
    #3777
    jófiú
  • Gfreiter
    #3776
    Már nem cigizek.
  • MIMACSKA
    #3775
    NE CIGIZZ KÖNYÖRGÖM!!!!!! még akkor se ha egészséges vagy
  • MIMACSKA
    #3774
    Persze csak így elég nehéz véleményt nyilvánítani mert túl árnyalt a téma...
  • cSuwwi
    #3773
    Kis statisztika az oldalon: A képtárban jelenleg 59 tag 108 db képe található meg.
  • Sir Quno Jedi
    #3772
    Majd fogsz...MAJD FOGSZ !!!!
  • Gfreiter
    #3771
    Vagyis disznószívbillentyűt...
    De Hykao, én szorítok, hogy ne legyen semmi!!
  • Gfreiter
    #3770
    Nekem ugyanez van, csak nekem már születésemkor megállapították. De azt mondták, hogy kb 50 éves koromban vagy disznószívet ültetnek be, amit kb 10-15 évente cserélni kell, vagy mechanikus billentyűt ültetnek be, amire viszont életem végéig véralvadásgátlót kell szednem. Akkor meg egy foghúzásnál elvérzek... :( De nem is ez a szar, hanem nekem ne turkáljon senki a szívemben. Hykao, remélem, hogy nem kell még vagy 20 évig hozzányúlni. Figyi, lehet, hogy nem hiszel benne, de vannak természetes gyógyszerek, amik szerintem sokat segíthetnek. Én is szedek valami tökömtudja mit (anyám veszi mindig), és abszolút megszűntek azok a tünetek, amikről te is beszélsz, Mellesleg napi 2 doboz cigit szívtam el mellette, és mindnen tuti. Ha gondolod utánanézek a dolgoknak, hgy mi van, de azt nem szeretném, ha nyitogatni kéne téged...
  • Sir Quno Jedi
    #3769
    Te jó lány vagy, senki sem azonosít semmivel, téged is megillet az ártatlanság vélelme !
  • MIMACSKA
    #3768
  • MIMACSKA
    #3767
    Jobbulást!!!!!!!!!!!!!Jobbulást!!!!!!!!!!!!!Jobbulást!!!!!!!!!!!!!Jobbulást!!!!!!!!!!!!!Jobbulást!!!!!!!!!!!!!Jobbulást!!!!!!!!!!!!!Jobbulást!!!!!!!!!!!!!Jobbulást!!!!!!!!!!!!!Jobbulást!!!!!!!!!!!!!Jobbulást!!!!!!!!!!!!!
  • MIMACSKA
    #3766
    Jó én nem akarok ebben tovább okoskodni mert azonosítanátok velem a véleményem. De egyet megmondok: az a kézrepuszi az gáz. Legalábbis nálam az lenne.( már az általad leírt környezetben)
    Ha valaki valamit sajnál..van nyelve és mindent meg lehet beszélni. Ez nekem inkább macska egér játéknak látszik. sajnálom.
  • a_n_d_r_e_w
    #3765
    Szorítok neked én is!
  • Gfreiter
    #3764
    Nem én futok utána, hanem ő jár utánam. Én viszont nem tudom többször azt mondani, hogy ne keressél többet (már 2x mondtam...)
  • hykao #3763
    Há' (többek közt) szívbajom van.
    A bal oldali kamrában az egyik szívbillnetyű nem zár tökéletesen, ezért ez némi vérvisszafolyást eredményez.
    Persze amire ezt sikerült kideríttetnem, egy kisebbfajta kálváriát jártam végig -> sok intézmény, sok orvos.
    A kerületi SZTK-ban (vagy hogy híják ma) elhajtottak mint a darazsat, hogy "ugyan mennyen má', nincs magának semmi baja".
    A haverok is szívták a véremet, hogy csak beképzelem.
    De hát bazz. csak szarul éreztem magam -> reggel úgy kelek fel, mint akit fejbevertek, állandóan felriadok hajnalban, hogy úgy beindul a szívverésem, hogy nem tudok visszaaludni, a fülemben érzem a pulzusom meg ilyenek.
    Na lényeg annyi, hogy egy ismerős által eljutottam, egy rendes dokicsajhoz, aki 15 perc alatt megállapította a fentebb említett gyíkot, és felírt gyógyszart.
    De még a gyógyszerrel is - bár jobb lett - azért szarul éreztem magam, és addig erősködtem, hogy rámtettek egy HOLTER nevezetű kütyüt, ami egy 24 órás EKG lényegében (úgy járkáltam aznap mint egy droid, vezetékek a mellkasomon, kis doboz az övön, stb).
    Az adatokat kielemezve, látta, hogy főleg éjszaka kisebb rohamok vannak.
    Ezért kell bemennem, hogy megbeszéljük a továbbiakat.
    ...hogy most akkor beültetnek-e egy ideiglenes disznószivet, vagy mi van...
  • Gfreiter
    #3762
    Pont az az, hogy nem érzem, hogy játszadozna velem (legalábbis szándékosan), hanem inkább azt, hogy bánja, hogy a mi gyönyörű, és anno tökéletesnek mondható kapcsolatunkat így tönkrevágta. Szeretné elfelejteni ami volt, de aztán megin felmerül benne, hogy ez már el van cseszve. Ráadásul neki is volt más, akivel összefeküdt, és asszem nagyon megbánta, és szerintem saját magával nem tud szembenézni. Ez már pszicjikai eset. Ő egyébként sosem volt olyan (és talán még most sem), mint az átlagos csajok. Csak sajnos úgy kezdett el viselkedni, csak őt lelkileg telibeba**ta az, hogy most már ő sem különb az átlagos "utcalánynál".
  • Sir Quno Jedi
    #3761
    Ugye, mocskos dolog ez... Dehát ez a ti problémátok organikus !
  • MIMACSKA
    #3760
    muszáj egy kis tartás....tapasztalatból mondom nem pedig rosszakarásból..
  • a_n_d_r_e_w
    #3759
    Vedd tudomásul, nem félek az ocskavasaidtól :)