74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • hykao #5307
    Én sem feltétlen a szexre gondoltam, ahogy írtam is.
    De má' nincs tovább kedvem rágni ezt a gittet.

    Amúgy nekem is van itthon tablóképem (tablón nincs is), bár nem látszik, de 20 centis copfom volt akkor...
  • Arch
    #5306
    Nem feltétlen a szexre gondoltam :))))
    Nekem elég hangulatfüggő, hogy hogy öltözöm, mikor és mennyire festem ki magam, milyen zenét hallgatok, stb. Tudom, hogy ez nem túl jó, de ez van. Kissé hangulatember vagyok.
  • Arch
    #5305
    Ugyanmár!! Meg ne sértődj nekem! :)
  • cSuwwi
    #5304
    Én nem a tablóképekre gondoltam, hanem az egyéb nemhivatalos képekre. Na mindegy, már megint kétértelműen írtam. :)
  • Arch
    #5303
    Dehogynem :* ;)
    Csak elfogott a nevetés és gondoltam megosztom veletek :)
  • cSuwwi
    #5302
    még a végén én fogok megsértődni, hogy töröm itt magam a semmiért :(
  • hykao #5301
    Valahogy éreztem, hogy ez lesz a válasz!

    Nem, nem arra gondolok, hogy az ágyban (vagy más helyszínen a szex közben), vagy netán az agyban stb. milyen a habitus (ha már itt tartunk én például abszolút nem rajongok a hevesebb szexért, szerintem az túl felületes...persze mindenkinek máshol van a határ...), hanem kinézet és maga a kisugárzás alapján!!!

    Nekem a képekről így jött le!!!
  • Arch
    #5300
    Mármint a tablóképre következtess ha annál sokkal jobbak is vannak szerinte :D
  • cSuwwi
    #5299
    Nem is örülsz neki, hogy megvédem az érdekeidet?
  • Arch
    #5298
    Elég sokféle kép van rólam, de igazából azon nevettem, hogy ez a mondat kicsit olyan... nemtom...
    "...sokkal jobb..." Ebből következtess erre... :DDDDDDDDDDDDD
  • Carlos
    #5297
    Vannak?
    :)
    RacerZsu-ról is...
    (Digitális fényképezés előny, nem kell aggódni az előhívók feje miatt...)
  • Arch
    #5296
    Köszönöm
  • Carlos
    #5295
    Miért?
    Mondd ki amit gondolsz és szard le, ha ez valakinek nem tetszik.
    Én így élek. Volt is gondom belőle jócskán, dehát ez van... :)
    Megyek fürdeni télleg... :)
  • Arch
    #5294
    "Biztos vagyok benne, hogy Arch-ról is vannak sokkal jobb képek is...."
    :DDDDDDDDD
  • Carlos
    #5293
    Mint láthattad, nekem is... :)
  • Gfreiter
    #5292
    Hmm, talán ezt nem kellett volna mondanom...
  • Gfreiter
    #5291
    Egyébként nekem inkább az Arch féle nyugisabb lánykák jönnek be...
  • Carlos
    #5290
    Most megyek fürdeni, majd jövök!
  • hykao #5289
    Ahogy gondolod.
  • cSuwwi
    #5288
    Most nem azért, de szerintem Kata sem nézett ki másképp egy érettségi tablóképen. Biztos vagyok benne, hogy Arch-ról is vannak sokkal jobb képek is....
  • Carlos
    #5287
  • Carlos
    #5286
    Nemtom, hogy olvassa-e. Lehet, de eddig nem láttam, hogy hozzászólt volna.
    Bár mostanában lett vége a vizsgaidőszaknak, úgyhogy lkehet, hogy visszatér.

    Én a szelídebb Arch féle lányokat szeretem. Imádom, ha egy
    lány zavarba jön, elpirul, szemérmes, szégyenlős, meg ilyen kis zárkózott. Tök aranyosak... :)
    Zsuzsi is ilyen (volt egy darabig, mostanában picit vadabb)
  • Arch
    #5285
    Hykao a vadságnak is megvan a helye az életemben...
  • Arch
    #5284
    Megnéztem a képet amit mondtam Neked, hogy esetleg felrakom, de nagyon sötét lett. Úgyhogy majd egyszer talán, majd vmi mást. :)
  • mukika
    #5283
    ÁZ! Legyen akkor az alsó három.
  • hykao #5282
    Na látod, ízlések és pofonok! (Amúgy Zsú olvassa a topicot?)

    Arch - a kép alapján - a szolidabb "műfaj" képviselője, Kata pedig inkább a vagányabb-, vadabb-é (nem pejoratív!!!).

    Én amúgy - ha már belementünk ebbe az utcába - inkább a Kata féle (ha szabad így fogalmazni) csajokat részesítem előnyben. (Amúgy a barátnőm is Katalin , és ő se az a szelídebb fajta)
  • Gfreiter
    #5281
    És nagyon jó kis kép... De azért egyszer beraksz egy bulizósat is? Én meg berakom a tablóképem... (bár nem készült rólam... )
  • Arch
    #5280
    Csak arra utaltam Hykao-nak, hogy én nem szeretnék itt (sem, ahogy a neten sem, és ezért is nincsenek fent nagyon képek rólam) sok képpel fent lenni. De én is kíváncsi vagyok, kikkel beszélgetek. Ezért küldtem a képet. Ez vagyok én.
  • Carlos
    #5279
    Helyes. Aki több mint 10-et akar, csináljon holnapot! :)
  • cSuwwi
    #5278
    mivel te vagy az egyik admin a háromból és én is ezen a véleményen vagyok, az szavazás eldőlt. marad a 10 kép. :)
  • Gfreiter
    #5277
    Aha, nyomasd :)
  • Gfreiter
    #5276
    Alsó 3!
  • cSuwwi
    #5275
    Mivel modell, nem is árt, ha van egy kis referencia anyaga a neten, de ettől függetlenül, még te is csinálhatsz magadnak egy oldalt, a képeiddel. Meg fogják nézni. Egyébként csak tájékoztatásul közlöm, hogy mióta felkerültél a képtárba (1 napja), már 150x megnézték a fényképedet, ami egy igen jó arány... :)
  • hykao #5274
    Ne legyen má' 20.
  • Carlos
    #5273
    Amúgy szerintem Te sokkal helyesebb vagy, mint a Kata.
    Na, ezért is majd jól megkapom, de nem érdekel.
  • Carlos
    #5272
    Szerintem 10 bőven elég.
  • hykao #5271
    Szerintem 10 kép "mindenki számára elég kell legyen" (hehe, mint a 640kb ).

    A sok képnek igazából akkor látnám értelmét, ha különböző korszakokból, helyzetekből lennének.
  • Arch
    #5270
    Mert per pill nincs olyan kép amit elküldenék csak telefonon, az meg egyrész rossz (mármint minőségre) másrészt nem az én telefonomon van. :)
    Egyébként képet kértetek. Bármilyet. Ez a kép elég hűen tükrözi azt aki vagyok. Az, hogy voltam bulizni már párszor, nem azt jelenti, hogy az, ahogy ott kinézek, az teljesen én vagyok. Max egy elég apró részem, még ha hozzám tartozik is.
    Mindezen túl pedig nekem nincs weboldalam, mint Katának, vagy olyan hely, ahol sok kép van fent rólam. Valószínűleg nem véletlenül, ahogy az sem véletlen, hogy neki van. :)
  • mukika
    #5269
    Szerintem idővel mindenki rak majd fel több képet magáról, legyen 20 legalább a felrakható képek száma...
  • hykao #5268
    Hehe, van pár fiatalkori fényképem.
    Felrakjam majd?