74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Gfreiter
    #5387
    Kérsz?
  • Gfreiter
    #5386
    Sonkás-gombás. Legalábbis régen így hívták. Ma valami Capricciosa, vagy mi a bánat :)
  • Kata
    #5385
    Milyen pizzád van?
  • Gfreiter
    #5384
    még benyomok egy pizzát...
  • FtranX
    #5383
    :)
  • Gfreiter
    #5382
    Még nem :) Csak kéne...
  • PResident Evil
    #5381
    nem
  • FtranX
    #5380
    na mindenki alszik?
  • Gfreiter
    #5379
    Na látom itten minenki csoffadozik... Lassan én is elbúcsúzom :) De még lehet, hogy bekukkantok, szóval nem randalírozni!
  • FtranX
    #5378
    az meglehet.
  • hykao #5377
    Na akkor aztán lesz dolguk a moderátoroknak. Hehe.
  • cSuwwi
    #5376
    gondolom megjelenik egy új menüpont, hogy saját képek, ahol mindenki feltöltheti a képeit, vagy amit akar. Így nem kell adminisztrátor, aki elvégzi ezt helyettük.
  • FtranX
    #5375
    na majd meglátjuk idejében.
  • FtranX
    #5374
    nem értem én sem. vagy ez olyasmi lesz, mint pl a a tár.hu-n a kép.tár?
  • cSuwwi
    #5373
    Nem tom. Az mondta, hogy a főszerk. rágta a fülét miatta. Hogy megcsinálják-e, azt nem tudom. Biztos irígykednek, hogy mi feltaláltuk magunkat... :D
  • FtranX
    #5372
    ha már ez létezik és működik, akkor miért kell új?
  • FtranX
    #5371
    ha ők ilyennek akarnak mutatkozni, akkor hajrá.
  • FtranX
    #5370
    hmmm...
  • hykao #5369
    van még egy pár fákkolós kép pl: Carlos, Yakooza
  • IMYke2.0.0.0
    #5368
    Hát ha a valós személyisége "fákkolós", akkor gratulálok neki(k).

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • FtranX
    #5367
    azért nem teljesen. Imyke azt mondja, hogy ha pl 20 kép lenne a limit, akkor tele lenne a képtár mindenféle (szerinte) silány témájú képekkel.
    Én meg azt mondom, hogy ha egy kép tényleg a valós személyt ábrázolja, akkor nincsen vele semmi gond.
  • cSuwwi
    #5366
    Persze, még nem biztos a dolog. De az lenne a legegyszerűbb megoldás, tény ami tény... :)
  • cSuwwi
    #5365
    fákkolós képe csak neki megy placinak van... szerintem is feleslegesek...
  • IMYke2.0.0.0
    #5364
    Hm. Mukikára is gondolhattam volna, de nekem leginkább - és ez indított - a fákkolós képekkel volt a gondom.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • cSuwwi
    #5363
    Lehet hogy hamarosan megváltozik ez a dolog...
    Lehet hogy néhány héten belül ez az oldal meg fog szűnni...

    St-vel beszélgettem e-mailben a múltkori tárhelyhibákról, amikor említette, hogy elképzelhető, hogy az Sg is megcsinálja a saját képtárát, úgy hogy mindenki azt tölt fel magáról, amit csak akar. Szóval úgy néz ki, hogy ez a képtár egyenlőre csak egy szükségmegoldás...
  • cSuwwi
    #5362
    Írd ki nyugodtan, hogy mukikára gondoltál.
    Én sem örülök neki, hogy ennyire elmásztunk az eredeti képtár feladatától. Szvsz elég lenne 2-3 kép is, és nem kellenek fákkolós képek, akinek meg ezek kellenek, az csinál magának egy honlapot...
  • Gfreiter
    #5361
    Én eddig is értettem amit mondtál. Csak ha elolvasod a #5346 és a #5349-est, akkor nem értem, hogy miben ütközik a két hozzászólás. Igazából nem is nagyon érdekel. Sztem is elég 10, de nem benyolódom különösebb vitába emiatt.
  • IMYke2.0.0.0
    #5360
    Értem. Mind1.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #5359
    Olvastad, tudod, érted, akkor azt is érted, hogy engem nem zavar, ha 10 kép a limit, engem az sem, 100.
    Csak tipikus, ami el fog kezdődni - sőt elkezdődött.
    Csoportdinamikailag az természetes, hogy vannak népszerű személyek - szándékosan nem írok neveket - de az nem, hogy ennek fejében fejetlenségbe átfordulva (csak azért, hogy azok, akik tényleg népszerűek, és azok akik azok akarnak lenni - magamra nem gondolok!), tényleg nem minőségi, és tényleg nem az igazi egyéniségét (még csak sejtetni sem képes) megjelenítő kép-áradattal árasszák az albumot.
    Mint írtam, elfogadható szint - szerintem - max 1-2 "hülye" kép. De a fákkolós, Photoshop-os és "ő a szomszéd és tök jó fej, mert szerinte milyen jól mutatunk az SG albumában..." képek ... na az csak higítás.
    A "higítás"-t magyarázzam el?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • cSuwwi
    #5358
    ne aggódj. ha rajtam múlik (és rajtam múlik), akkor nem lesz 10 képnél több a képtárban... :)
  • Gfreiter
    #5357
    *leszűrni*
  • FtranX
    #5356
    na jó, rendben, akkor majd meglátjuk.
  • Gfreiter
    #5355
    Én értem azt is, amit Ftranx mond, meg azt is, amit Imyke, csak azt nem értem, hogy min vitatkoztok? Imyke azt mondta, hogy felesleges sok "minőségtelen" nem reális kép, Ftranx meg azt mondta, hogy egy képpből nem lehet leszúrni, hogy ki milyen ember. Na most eze nincs mit vitázni. Mindkettőtöknek igaza van azt kész, de a két vitatéma nem passzol egymáshoz.
  • IMYke2.0.0.0
    #5354
    Szerintem a 10 ideális. Annál több már önfuttatás.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #5353
    Gondolkozz rgy kicsit... Talán egyedül is rájössz.
    Egy hónap múlva is itt leszek, s amikor - és ha - 20 lesz a limit, nyugodtan átnézheted az albumot, egyedül, gondolkodva... Meglátjuk mi is sül ki belőle.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • FtranX
    #5352
    dehogynem elég. csak most itt valami olyasmin vitatkozunk, hogy "mi lenne, ha több lenne?".
  • hykao #5351
    De 10 nem elég szerinted?
  • FtranX
    #5350
    én úgy értettem amit mondtál, hogy olyan képek kellenek, amikből következtetni lehet a tényleges személyre (mármint tulajdonságilag).

    abban egyetértek veled, hogy nem kellenek(újabb) photoshoppal készült képek, de mennyiség miért menne a minőség rovására?
  • IMYke2.0.0.0
    #5349
    Te most direkt nem akarsz engem érteni?!
    Ha nem tudnád, én nem arra gondoltam, hogy mindenféle bugyutaságokkal megszórt - és ide akár a fákkolós képeket is lehetne sorolni - képekkel tömjük tele a kép albumot.
    Abból mindenkitől elég 1.
    Ám, ha nyer a szándék és tucat vagy 20 kép / fő lesz a határ, na annak a minőség (és könyörgöm, ebbe ne kössetek bele!) látja kárát...

    De mindegy, Ti dolgotok. Végülis...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Gfreiter
    #5348
    Ez asszem igaz. A kép az csak arra jó, hogy kb tudd, hogy kivel beszélsz, hogy hogy néz ki az illető. Ennyi.