74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • hykao #5547
    Írjad.
  • Free
    #5546
    Télleg van képem azt kinek vagy hova hogy felkerüljek ???
  • kisbruno
    #5545
    LOL
  • Gfreiter
    #5544
    29 a honorom :)))))
  • kisbruno
    #5543
    Szia K
  • Free
    #5542
    Szia G
  • Gfreiter
    #5541
    Szia Free!!
  • Free
    #5540
    De csak privben írom meg :o))

    Télleg nem jössz TS re??? Hykao??
  • Free
    #5539
    Hykao nekem van egy két gondom a képekkel :o))))
  • hykao #5538
  • Free
    #5537
    Jah egyébként szia mindenki
  • Free
    #5536
    Bruno tanul :o) most hallgatom TS en ahogy beszélget... :o)

    Meg sajna azt is hogy az 1 em en lakó kretének üvöltetik a buzi zenéjüket
  • Gfreiter
    #5535
    Akkor van mégegy, de ott egy szigeten kell a nagyfőnököt a villájából kitakarítani. Sajnos a villa elég gagyi.. 4 fal oszt cső.. :(
  • hykao #5534
    Jah, ködös.
  • Gfreiter
    #5533
    Hülyeséget mondtam. Azon a pályán helikopterből indulsz, ugye? Akkor van még egy kolumbiai, de az nem erdőben lesz.
  • Gfreiter
    #5532
    Akkor sem. Mindent minimumra vettem :(
  • hykao #5531
    Ha mindent minimumra veszel akkor se fut rendesen???
  • Gfreiter
    #5530
    Asszem ez az uccsó :) Hát igen, a legtöbb küldetés kulcsa, hogy az RPG-s csórikat kell kiiktatni, különben szevasz :) Én általában sniperrel szoktam tizedelni őket, még mielőtt odaérnek. Jajj de rossz, hogy nem tok játszani... :(((
  • hykao #5529
    Mindjárt megnézem.
    Ez az uccsó kolumbiai küldetés?

    De idegesítőek ezek az RPG-s mókusok.
    Meg mekkora kamu már!
    Biztos RPG-vel lődöznek 3 madárra!

    Hah, ágyúval verébre...
  • Gfreiter
    #5528
    Szólj, ha sikerült!
  • Gfreiter
    #5527
    LOL :D Ezt nekem is ki kell próbálnom :) Bár én el sem jutottam a pilótáig, mert alig tudntam előre menni kb száz métert, állandóan kiírta, hogy a pilótát kinyírták. Szal nem is értettem, hogy miért, olyan gyorsan úgysem tudok odaérni, ezért nem csináltam meg az első feladatot, így nem zuhant le a sólyom (persze ott volt lezuhanva, csak átvertem a programot ).
  • hykao #5526
    Persze.
  • Gfreiter
    #5525
    De az első kis faluszerűségben van egy dokumentum az egyik épületben, amit fel kell venned. Azt felvetted?
  • hykao #5524
    Amúgy egy darabig én is szívtam, hogy vége lett a küldetésnek, a pilóta halálával.
    Tudod mi volt?
    Ahogy megközelíted a lezuhant sólymot, meg a pilótát, előkerül egy roadt krokodil féleség is, és szépen megharapdálja a fűben a pilótát.
  • Gfreiter
    #5523
    Mondjuk én előre mentem, és kicsináltam mindenkit, és utána pilótával átsétáltam a hídon :) Persze akkor is előttűntek még a kolumbiaiak, de már nem volt annyi.
  • Gfreiter
    #5522
    Ööö, igen, jó fele mész. Sztem az valami bug lehet, hogy az iránytű nem arra mutat, nekem is sokszor előfordult már. Át kell menni a hídon, ott leszedni pár csórit (én még mielőtt átmentem, leszedtem a parton meg a csónakokban lévő ellenséget is), és utána, mikor a hídon vagy, rakj le egy satchel charget, és mikor átér mindenki, akkor robbantsd fel, lehetőleg mielőtt az üldözők átérnek a hídon.
  • hykao #5521
    Na egy kis OFF (...kell ezt még beírni???):
    BHD TS-téma.
    A pilótát mentem meg épp.
    De még korábban valamelyik ell.pontot nem érintettem, ezért az iránynyíl hülyeséget mutat.
    A föggőhídon kell átmenni? Abba az irányba?
  • Gfreiter
    #5520
    Hali! Visszajöttem :)
  • hykao #5519
    G!
    Ha visszajöttél, lenne kérdésem.
  • hykao #5518
    Én személyesen ismerem rezest, kisbrunot, IuisEnriquet (őket kb. 20 éve), valamint Joczikával, és Maydayel is találkoztam már párszor.
  • Arch
    #5517
    -sztok :)
  • cSuwwi
    #5516
    jaja. egyszer ki kell próbálni :)
  • Arch
    #5515
    Szia!
  • Arch
    #5514
    Hát azért van annál jobb sztem...
  • Gfreiter
    #5513
    Most le kell lépnem kicsit, majd jövök. Addig is jók legyetek!
  • Gfreiter
    #5512
    Hát úgy általában... Nem naon vagyok oda a személyes ismerkedésért, bár néhány emberrel itt szívesen megismerkednék...
    Csuwwi, azt elhiszem LOL :D Br nekem ittasan sosem ment jól a game, bár az is igaz, hogy ha mindenki részeg, akkor az úgy buli :)
  • cSuwwi
    #5511
    Pedig nincs is jobb, egy ütősebb LAN Partytól. Kellemes (félig)részegen hajnalban valamelyik FPS-el egymást gyakni :)
  • Arch
    #5510
    tartózkodóbb típus??? :)) Mármint a LAN-partyktól tartózkodó vagy hogy?:))
  • Gfreiter
    #5509
    Bár van, aki szokott szervezni LAN partikat, és akkor akik elmennek, azok megismerik egymást. Én mondjuk inkább tartózkodóbb típus vagyok...
  • Gfreiter
    #5508
    Nekem van egy haverom, aki szokott fórumozni, de itt még nem volt, de amúgy senkit.