74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Gfreiter
    #5831
    "mégiscsak nem fogok itthon ülni..."?!?!?!?
  • Gfreiter
    #5830
    Wázz, téged megszállt valami szentlélekféle LOL :DDD Na lépek, bedobok egy sört, haverommal, mégiscsak nem fogok itthon ülni :)))
  • Sir Quno Jedi
    #5829
    Olyat még nem sütött a mamánk ?!! Meg tudnád küldeni a receptjét ??! Van benne eper, azt imádom ?!
  • Sir Quno Jedi
    #5828
    Én olyan durva tudományhoz nem értek...

    Apropó, ez a választójog öltletet adott nekem, igazad van ! Erre nemisgondoltunk ! Ha választójoguk lenne, a politikusok megpróbálnák megnyerni a bizalmukat és így védelmet élveznének !
  • Gfreiter
    #5827
    Amerikai Pite 2.? LOL :D
  • Gfreiter
    #5826
    Én csak egyre gondolok: arra, hogy miért nem gondolok a sex-re?
  • Sir Quno Jedi
    #5825
    Erre van egy jó gyakorlatom, amit a jógimtól tanultam, ha akarod megadom a számát ! Ő a feltörő szexuális energiákat egyetlen csakrális pontba gyűjti, aztán mikor már szinte kirobban az energia, akkor egyetlen nagy céllal azonosítja és a pá-dba épülő erő fénylő auraként segít utadon, nemes céljaid elérésében !
  • Free
    #5824
    Nem bírok magammal...

    Miért gondolok két dologra mindig???
    A SEX re és arra hogy miért gondolok a SEx re???
  • Free
    #5823
    Rendben nem leszek rossz

    Nem dúrva előjáték a hólapátolás??? Én inkább olyan kor csókolgatok vagy simogatok :o)))
  • MIMACSKA
    #5822
    Csak gyorsan ellapátolja a havat az udvaron,
    Én meg addig türelmesen várok.....
    Szal ne légy rossz!!!!
  • Gfreiter
    #5821
    LOL :D na azért választójogot nem kell nekik adni :DDD De te mennyi időnként programozod át az érzelem-modulaidat?
  • Sir Quno Jedi
    #5820
    Az életünket adnánk az ügyért ! De persze ezzel nem oldanánk meg semmit ! Inkább jogászként érjük el hogy belássák honatyáink, hogy ez mindannyiunk közös ügye és így az állatok jogait bevegyék az alkotmányba !
  • Free
    #5819
    nem úgy volt hogy megjött a párod és lépsz ?????

    Vagy ilyen gyorsan ki "aludtátok" magatokat ??? :o)))))

    Rossssszzzz vagyok :o)))
  • Gfreiter
    #5818
    Szép elmélet, csak kérdés, hogy valóban így gondolod e :)
  • Sir Quno Jedi
    #5817
    Ó, végzős jogászként védem a szépészeti kísérletekben szenvedő állatok jogait ! Nincs ennél fontosabb ! A kedvenceinknek jogai vannak és mi bebizonyítjuk a húgom, Dr. Szöszi oldalán, hogy az állatok joga a demokratikus társadalom alapja ! Szabadságot a foglyul ejtett állatoknak !
  • MIMACSKA
    #5816
    T800-as robot! Legalábbis az volt.
  • Gfreiter
    #5815
    Jesszus, mi lett veled??
  • Free
    #5814
    Már ha nem államtitok :o)
  • Free
    #5813
    Hol dolgozol???
  • Free
    #5812
    Hazám azám mit szeretni lehet | Ha nem látja az ember a sötét felleget| Bűn most az úr és a rossz emberek|Akinek pénze van most mindent megtehet |Puska szól és bomba robban |Ez az éjszakában a legújabb dallam.|Drogos áll a sarkon elég rosszul fest|Rózsaszín álmot sző neki már az est|Hazám az ám mit szeretni lehet|Ha nem látja az ember a sötét felleget

  • Sir Quno Jedi
    #5811
    Nem drága, én is pl. itt bent dolgozom, a hazáért, értetek, meg hasonló rózsaszín dolgokért ! Hallelujja testvéreim !
  • MIMACSKA
    #5810
  • Free
    #5809
    Szia "aludj" jól :o)))
  • Free
    #5808
    Ezzel én is így vagyok valahogy
  • Free
    #5807
    De látod ez a nőkre nem igaz őket nem lehet crackelni ha lehetne akkor most nem lennék FREE
  • Gfreiter
    #5806
    Nyeh, valószínűleg én is itthon fogok ülni :( Ez szégyen 24 éves létemre :( Egyik havernak nincs pénze, a másiknak kedve nincs, a harmadiknak meg nője van, a többihez meg nekem nincs kedvem, mer mndig hülye helyre, vagy bazi messzire mennek :(
  • MIMACSKA
    #5805
    Megjött a párom :-)))))
    Puszi
  • MIMACSKA
    #5804
    Én is itthon vagyok...majd holnap buli!!!!!
  • MIMACSKA
    #5803
    Letöltöm.....crackelem...és soha többé nem csesztet.:DDDDD
    Úgylátszik nem minden nő egyforma...
  • Free
    #5802
    kicsit egyedűl érzem most magam itt a fórumon.... mindenki bulizik csak én ülök itthon egyedül??
  • Free
    #5801
    köszönöm
  • Free
    #5800
    Egy program olyan mint a nő.....

    Sokat kell fizetni étre, nehéz kiigazodni rajta, állandóan csesztet hogy regisztráld, és mire megszoknád addigra lejár a 30 napos próbaüzem. ekkor vagy kell egy újjabb verzió vagy neki álsz újra feltőlteni és szívni az elejéről de ha leszeded biztos marad utánna egy két dolog amit soha nem tudsz törölni a gépedről
  • MIMACSKA
    #5799
    ügyi vagy
  • Free
    #5798
    igen én
  • MIMACSKA
    #5797
    Persze rájön. Én is minden progit magamtól tanutam meg. A FLASH MX-ben jó sok a gomb :))
  • kisbruno
    #5796
    Ezt te csináltad?
  • Gfreiter
    #5795
    Ezmijez?
  • Free
    #5794
    Segédlet az nincs. kapcsolgatok ide oda és megnézem mi történik. Végülis csak egy program nagyon nem lehet L szúrni benne semmit :O)

    Szóval magamtól
    Ezt is én kreáltam. kár hogy nem vették meg
  • MIMACSKA
    #5793
    Totál fejből tanulgatod, vagy van hozzá valami segédletes?
  • MIMACSKA
    #5792