74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • a_n_d_r_e_w
    #6169
    Jó reggelt mindenkinek!

    Az egyik legjobb film, amit valaha láttam. Egyébként nem nézek horrort, de ez meg az Alien2 mindig le tud kötni :)
  • wEEn
    #6167
    Ja azt én is megnéztem de csak azért mert az 1ik műsorújságban az volt a tartalomhoz írva h fiataloknak szóló film, sok zenével :DDD
    Valamit nagyon elnéztek a fiúk :DD
  • Gfreiter
    #6166
    Az nem a bohócos Stephen King film volt? Bár annak valami "It" volt a címe...
  • Free
    #6165
    Én láttam a filmet és azt mondhatni rá hogy megelőzte a korát. Utánna nem mertem egy darabig kutyát simizni :o)
    A magyar címe a VALAMI volt és régen a MTV2 -n adták le éjjel. Nagyon komoly volt. Az volt az utolsó horro amit láttam. Én inkább akció és vígjáték rajongó vagyok de a legjobb a kettő együtt :o))
  • Free
    #6164
    Szia mindenki
  • Gfreiter
    #6163
    Azt láttam, az is nagyon jó film. A kör nekem azért tetszett, mert viszonylag "diák-horrornak" indul, de mégis egy sokkal komolyabb sztori húzódott meg mögötte, a másik, amit én a filmek értékelésénél fontos szempontnak tartok, hogy soha nem tudod, hogy mi fog következni, és abszolút nem előrelátható a vége. A sztori meg teljesen eredeti sztem. Jah Ftranx, bocsi, elnéztem :))) Már jojóztak a szemeim a sok farkasembertől :D Ismerős a címe, de nem emlékszem, hogy láttam volna. Jah, jó reggelt!
  • Random_
    #6162
    Bellow az angol címe asszem.
    Magyarul Merülés a rettegésbe asszem.

    Persze azért a nagy klasszikusokat nem lehet felülmúlni, de nekem ez tetszik.
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #6161
    mi?
  • Random_
    #6160
    Hát én úgy gondolom van rosszabb is meg jobb is ami kérszült. Nekem személy szerint más a kedvencem.
  • wEEn
    #6159
    Háááát nem vagyunk egyformák! A kört moziban néztem meg, aztán 20 perc után az arcomat karmolásztam, mert ekkora baromságot még életemben nem láttam. Utána csak bentmaradtam de gyakorlatilag végigröhögtem a filmet kínomban. Nagyon gatya 1 film.
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #6158
    A Kör egy nagyon durva film! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    Simán összekullantottam magam rajta....

    Egy kollégámtól kaptam meg 2 CD-n... birka voltam, mert úgy néztük meg a Nyuszimmal, hogy egyik CD az olvasóban, a másik meg az íróban...
    Megy a második CD, a legpszihóbb jelenetek... egyszer csak nagy recsegés-ropogás... film leáll...
    Na hát gondolhatjátok, az ütő megállt bennünk.
    A 2. CD szétverte az írómat... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #6157

    amúgy jó reggelt mindenkinek! :)
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #6156
    KépetKépetKépet!
  • FtranX
    #6155
    én nem a The Ring-ről beszéltem, hanem a The Thing-ről. Ez egy több mint 20 éves horrorfilm, és a déli sarkon játszódik. :)

    jó éjt
  • Gfreiter
    #6154
    Aha, arról voot szó :) The Ring = A kör. Viszont G most tiplizik aludni. Jó8 mindenkinek! :)
  • FtranX
    #6153
    Láttátok a The Thing-et? Azon nagyon paráztam.
  • Gfreiter
    #6152
    Egyébként szerintem is az az egyik legjobb horror a világon, én már kb 3x megnéztem.
  • Gfreiter
    #6151
    Aha :) Ráadásul éjjel, és egyedül :DDD
  • CSOCSO
    #6150
    jajman.. hova tudnam feltolteni a kepeimet???
  • MIMACSKA
    #6149
    Nekem a kör az egyik kedvencem...ebben a témában.
    De komolyan nem vagyok félős de azt nem merném egyedül éjjel megnézni..
    Láttad?
  • Gfreiter
    #6148
    Nem, én még megnézek egy farkasemberes filmet :))) Nincs jobb, mint éjszaka, egyedül a sötétben megnézni egy jó horrort :) Annál már csak egy izgibb dolog van... utána úgy tenni, mint aki cseppet sincs befosva, és behunyni a szemed...
  • MIMACSKA
    #6147
    Most mind mentek aluszni :((
    De irigy vagyok...
  • Gfreiter
    #6146
    Jóffakát...! :)
  • Gfreiter
    #6145
    De az tuti, hogy nekem nem a konfiggal van gond. az összes többi szó nélkül megy, csak az az egy károg... :(
  • Gfreiter
    #6144
    Szia! :) Légy üdvözölve köztünk :)))
  • hykao #6143
    ...de tényleg jó éjt mindenkinek!
  • A N I T A
    #6142
    OK! Addíg is jóéjt!
  • hykao #6141
    Nekem nem szaggat (1024x768, 4xAA, 8xAniso, minden fullon a játékban).
    De csak mióta videokártyát cseréltem...
  • hykao #6140
    Hogyne érdekelne minket!
  • A N I T A
    #6139
    Sziasztok! Én még új vagyok itt ugyan, de ha érdekel valakit délután rakhatok fel képet!
  • Gfreiter
    #6138
    Az télleg a 2. pálya. Hogy keverhettem össze? Pedig a tengeri olajfúróst megcsináltam már, biztos azért. Hülye vagyok :( Neked a 2. nem szaggat?
  • Gfreiter
    #6137
    Jóccakét! :)
  • hykao #6136
    Na jóccakát!
    Ha még egyáltalán idetéved az éjjel valaki...
  • hykao #6135
    Az a második pálya. Azt most nyomtam végig.
    Hát ott már nem működik az éjjellátós módszer, mert egyrészt túl világos van, másrészt nagyok a távolságok.

    Hehe az iráni kormányost "friendly fire"-ben részesítettem miután kiszálltunk...
  • Gfreiter
    #6134
    Hát akkor most nekiállok megcsinálni mind :)))
  • hykao #6133
    Nem nagy veszteség!
    Az első két iráni pálya elég könnyen teljesíthető!
    Amúgy az olajfúrótornyosat el tudod indítani mentés nélkül is, mert az első három a listában van alapból!
  • Gfreiter
    #6132
    Igen, azt én is megjátszottam. Viszont hüleséget mondta,m er nem az a pálya (nem a 3.) szaggat, hanem a 4. :( Mert most néztem, hogy csak az első három "available", és a 3 az a tengeri oplajfúrós, ezek szerint a 4. szaggatott, amelyik egy bázisról indul, és hummerekbe kell bepattanni, miután a főtörzs kidumálta magát.
  • hykao #6131
    Biztos.
  • hykao #6130
    Az elején - amíg körbecsónakáztok - a nagy csend közepette azért körbekaszáltam a népet...
  • Gfreiter
    #6129
    Hm, érdekes. Eltűnt az összes teljesített pályám, azaz olyan, mintha semmit nem játszottam volna vele... Most upgradeltem a verziószámot pár napja. Lehetséges, hogy amiatt?