74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • FtranX
    #6499
    Rush hol írt? (az sg azonosító miatt kérdezem)
  • Gfreiter
    #6498
    Szal Rush jobboldalt:



    Holnap még teszek be :) Jóccakááát!!!
  • Gfreiter
    #6497
    Na lépkedek elfele! Szép jó éjszakát kívánok mindenkinek! Ja, Rush küldött képet. Beraknátok? Aztán még holnap teszek be róla párat :) Jó8
  • Gfreiter
    #6496
    LOL, akkor már kerek asztori. Hát az naon ciki tud lenni :DDD
  • CSOCSO
    #6495
    hool tartok?
  • MIMACSKA
    #6494
    Azért szerencsére nem találtak meg :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Én mentem reggel haza. Ők meg sehol..csak a bőröndök.
    Egész éjjel minket kerestek! LOOOL
    Engem ész a djágaszágot
  • Gfreiter
    #6493
    Áhá... Verstehe schon :DDDDDD Az jó muri ám ;) Nekem bejött :)
  • MIMACSKA
    #6492
    Hetyegtem...csak nem otthon ;-))))
  • MIMACSKA
    #6491
    LOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL!

    Nem nem voltunk otthon..sem én sem a kocsi...
  • Gfreiter
    #6490
    Oké, jó éjt :)
  • Gfreiter
    #6489
    LLLOOOLLL :D Született üzletember :)))
    Erről jutott eszembe, hogy én 14 koromban ültem be egy csontrészeg haverom mellé a kispolákba, azt neki a fának, és az arccsontom repedt meg/tört el, hetekig meg sem tudtam mukkanni... Én hátul ültem az anyósülés mögött, és az előttem ülő gyerek tarkóját fejeltem le.
  • hykao #6488
    Na, tényleg jó éjt!
  • Gfreiter
    #6487
    Még fogat mosok, meg hasonlók... :)
  • Gfreiter
    #6486
    Hm.. Csak nem éppne hetyegtél?
  • MIMACSKA
    #6485
    Szia jó éjt!
  • hykao #6484
    A fa az egy másik ladik, és egy másik eset volt...
    ott az volt a szerencsém, hogy az anyósoldallal kaptam telibe a fát frontálisan (azon az oldalon a taposólemez az ülésig gyűrődött), az aksi meg a kesztyűtartón kandikált ki...

    Még akkor ott el is adtam az utcában a cigóknak a roncsot 5 ropiért (a forgalmiját pár nappal ezelőtt már bevonták), akik egy másik ladikkal, meg pár "tesóval" próbálták el húzni-vonni több kevesebb sikerrel...
  • MIMACSKA
    #6483
    Azért azt is megszívtam eléggé.:)))))
    Hazafelé gyorsabban jönnek a gépek (valami hülye széljárás miatt) és elértek egy esti gépet...szal éjjelre itthon voltak másnap 10 helyett. Én meg persze a hülye nem bírtam magammal...nem volt elég a 3 hét...buliztam mint állat...

    Hát a többit gondolhatod...:DDDDDDDDDDDDDDD
  • Gfreiter
    #6482
    Na LASsan elbúcsúzom mára :) Minnyá leborulok a székemről. Holnap jó sok dolgom lesz :(
  • Gfreiter
    #6481
    Úgy kell azt
  • Gfreiter
    #6480
    Pedig az a legjobb :) Én imádom az autópályás íveket :) Az (ex)asszonynak sem megy ez még. Bár ő az autópályán a sávban nem tud maradni, folyton megy át a belsőbe. De amúgy városban jól vezet :) Egyébként az én oktatóm rallyversenyző volt
  • MIMACSKA
    #6479
    Hát én sem tudtam. Összesen vezettem 24 órát. A vizsgán meg elsőre átmentem. De hát ez még nem vezetni tudás....
    Amikor anyámék elmentek 3 hétre Amerikába...elcsórtam anyám kisverdáját és a harmadik hétre már királyul ment.
  • hykao #6478
    Van egy haverom, neki is a8-a van, és a madár egyszerűen nem tudja íven tartani az autót kanyarban.
    Bazz, szögletesen veszi az ívet, kormány fejéssel...LOL.
    Amúgy régóta vezet, és elég jól...
  • Gfreiter
    #6477
    LOL :D Üröm az ürömben... Azért jó, hogy ilyen könnyne megúsztad. Ladikkal fát vágni az veszélyes dolog.
  • MIMACSKA
    #6476
    Ha gáz akkor töröld a 6454-est.
    De szerintem már a biztosító is megszünt azóta...
  • Gfreiter
    #6475
    Hát megmondom őszintén, hogy én sem. A (volt)barátnőm, amikor vezette forgami után a kocsim (persze úgy, hogy mellette voltam), akkor is úgy hagytam vezetni, hogy előtte jól átgondoltam, és tisztában voltam azzal, hogy lehet, hogy ripityára töri. De azt gondoltam, hogy inkább vállalom, mert ilyen alapon akkor soha nme fog megtanulni vezetni. Pedig akkor, amikor letette a jogsit, komolyan mondom, még kanyarodni sem tudott. Ma már van saját autója, és nem vezet rosszul, csak az esik rosszul, hogy amikor megdícséri valaki, akkor mindig azt mondja, hogy hát igen, az oktatója milyen jól megtanította őt vezetni... Namost én voltam az, aki megtanította vezetni, mert hiába volt a kezében jogsi, egy cseppet sem tudott vezetni :P
  • hykao #6474
    Nem pálcát törtem feletted, félreértettél.
    Én a biztosítós csalásra gondoltam.
  • hykao #6473
    Haha, én amikor fejredobtam az M7-en a ladikot, a haverom szerint annyit szóltam méla közönnyel, hogy: Bazmeg...
    Aztán kibújtunk a szélvédőn, pár madár megállt, és visszaborítottuk "lábára", majd 2 defektes kerékkel, ohne szélvédővel, szarrá ment hűtőrendszerrel tovább bakkecskéztünk a leállósávban...
    Esett az a kurva eső, és mivel a tető erősen huppos volt, a viz szépen összegyűlt benne.
    A hupp tartalma - az esővíz - időközönként a szélvédő helyén mind az ölembe zubogott, ahogy a gumi kezdett lefordulni a felniről és fékeztem, vagy ahogy a leállósávban "beértünk" valakit...
    Jó móka volt....
  • MIMACSKA
    #6472
    De egyébként december volt...havaseső...késő este.
    Hát nem hiszem, hogy odaadnám valakinek a kocsimat 3 napos jogsival...
  • Gfreiter
    #6471
    LOL, én sem nagyon... De jó az így :)
  • MIMACSKA
    #6470
    Vazz...10 éve volt. Most mond már meg ki nem hibázott?
    Nem olyan lényeges momentuma ez az életemnek.
    Különben meg legalább a biztosítást legalább én intéztem.
  • Gfreiter
    #6469
    Kicsit még én is (bár már ájuldozom :) )
  • Gfreiter
    #6468
    Márhogy megláttam a rommá tört autómat (ja, és épp hazafelé mentünk, és már nagyon szerettem volna otthon lenni)
  • Gfreiter
    #6467
    Nem, szerencsére, és más sem (5-en voltunk). Mégcsak nem is dobott nagyot a kocsi. Az ütközés után egy ideig azt hittem, hogy nem is lett semmi baja a kocsinak, annyira "sima" volt a karambol. CSak amikor kiszálltam, akkor majnem elsírtam magam (szégyen, nem szégyen)...
  • FtranX
    #6466
    én még maradok
  • hykao #6465
    Huh, ilyet be mersz írni ide?
    Mondjuk én is már sokat árultam el magamról, de még nem mentem mélyebbre a jéghegy csúcsánál...
  • MIMACSKA
    #6464
    Megsérültél?
  • MIMACSKA
    #6463
    Mind mentek?
  • Gfreiter
    #6462
    Naszóval, hogy értelmét nyerje a dolog, szal egyszercsak az autópályalehajtónál nem fogott a fék...
  • Gfreiter
    #6461
    Jó éjt Hykao! (Holnap megcsinálom az első részletét az Army magyarosításnak... )
  • FtranX
    #6460
    bye