74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #7501
    ha szemét akarnék lenni azt írnám, a tanúlni még mindíg tanulni, a letőlteni meg letölteni... de nem írom...

    miről is tudsz többet? az XPről? valszeg mert engem nem érdekel... ami tuti, amióta megvan ez a gép nem húztam 4szer újra...
    ha meg a hozzászólásod a nőkre vonatkozott... khmmmm... no comment, ahogy az angolszász újságírók mondanák...
  • Zoleeca
    #7500
    Hali!
    Hogy lehet képet feltölteni a képtárba?
  • MIMACSKA
    #7499
    Igen kérek logot!!!!!!
    És mi lesz a loverz helyén? Mer csak úgy üresen nem maradhat
  • Free
    #7498
    De szerethedet. Sőőőt a párod biztos örülne egy édes 3-as nak :o)))))))

    Rossz vagyok ...
  • K.András
    #7497
    task managerben nézd meg mennyit eszik :)))
  • MIMACSKA
    #7496
    Mér én nem szerethetem a nőket?
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #7495
    nekem a N2003 antivir fut és egyáltalán nem lassítja....
  • Free
    #7494
    Mesterem tudod sokat lehet tanúlni de még nem tudok eleget az biztos hogy többet tudok róla mint te :o)))
  • mikike
    #7493
    én is béna vagyok és nem tudom hogyan kell linux szervert összedobni :(
  • Free
    #7492
    Kezdek rájönni arra hogy a Linuxban valahogy minden egyszerűbb ha már ismeri az ember.. Sokkal egyértelműbb dolgok vannak benne
  • K.András
    #7491
    Nem lesz vita :)))
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #7490
    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
  • Free
    #7489
    Egyébként nem tudom hogyan van ez de nagyon sokan mondták hogy a Norton Anti Vir 2004 nem lassítja a gépet nekik hát nem tudom én feltettem és fele olyan lassú lett a net a gép a minden... És aláírom hogy én béna USER vagyok és nem értek az antivirhez de egy Linux szervert azért összedobok :o)
  • mikike
    #7488
    kaspersky is zabál rendesen

    én ezt úgy oldom meg, hogy nem használok virusírtót

    egyszerűen nem indítok el minden baromságot
  • Free
    #7487
    szijja a nőket kijavítanánk az ellenkeő nemre :o))

    De mi jobb a Női nem nél ??? a Női igen :o)))
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #7486
    csinálok neki, ha kéri, [LoverZ] nélkül... amúgy meg lány is lehet "klántag"
  • mikike
    #7485
    öööö
    azt hiszem kandrásnak igaza van

    irigylem azokat az embereket (vagy inkább nem hiszek nekik) akik azt mondják, hogy nem láttak olyan windowshibát amit ne értettek volna és ne tudták volna utána megjavítani
  • Free
    #7484
    na gyerekek ebből ne legyen most vita...

    Nekem olyan progi kellene amit most felteszek kiírja a vinyót egy CD re és ha bezsarik a rendszer arról a CD ről bútolok és visszateszi a rendszert akár egy üre vinyóra is
  • Arch
    #7483
    "szeretjük a NŐKET, a piát, a bulit, a Game-et..."
    Akkor MIMACSKA-nak ne csinálj ilyet mer sztem Ő pasipárti

    Sziasztok!
  • K.András
    #7482
    Meg biztos azért vannak tele a prg-k forumai a hibák felsorolásával,javitásaival mert bénák az userek :)))
  • K.András
    #7481
    Ja meg miért kéne megvédenem magam, vagy mitöl??:)
  • K.András
    #7480
    "Mint mindenhez, ahhoz is béna user kell - és még mindig nem védted meg magad."

    LOl na ne már,egyálltalán láttál te már komolyabb prg-t???Mondjuk egy mayat vs maxot???Azok nem 10-20 forint és anélkül hogy béna lennél képes megadni magát,de bármelyik prg képes erre...
  • IMYke2.0.0.0
    #7479
    Mint mindenhez, ahhoz is béna user kell - és még mindig nem védted meg magad.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #7478
    Nem kell semmiféle "tükrözés".
    Ghost elindít. Kijelöli C-t, készít róla egy tömörített (compressed) image-t és örül. Ha ráfér, akkor kiírja CD-re, vagy többre is darabolja, ha nem, akkor tárolja egy másik partíción, a Ghost-tal egyetemben, és ha olyanja van, akkor 3-5 perc alatt visszanyomatja a régi, tuti működő rendszert.
    Ennyi.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • K.András
    #7477
    Tapasztalatbol mondom hogy a norton termékek szarok,pl vegyük a virusirtot,kb 4x annyi eröforrást zabál mint a konkurens cégeké,alá kaspersky vagy f-secure...Ez a program soha nem önálositja magát dolgon, szerintem még gondolkozz egy kicsit kezd mondjuk az operácios rendszerekkel :)))
    Többmillios prg-k is képesek furcsaságokat csinálni,összeomlani stb nemhogy egy norton...
  • MIMACSKA
    #7476
    A kv sem segít most rajtam. Húú de nyomi vagyok
  • IMYke2.0.0.0
    #7475
    Az image készítéshez ajánlott:
    1. Clean install - oprendszer
    2. Minden - tuti szükséges - program (Office, anyám tyúkja)
    3. SEMMI DirectX - maradjon az alap (oprendszerbeli 8.1-es)

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • [HUN]PAStheLoD
    #7474
    van teszem azt 1 5G-s win partíciód .. csinálsz még 1 5G-st és tükrözöd ghost-al .. aztán ha gallyramegy a másik akkor egyszerűen a tükröset beállítod AKTÍV nak .. hogy bootolhato legyen
  • [HUN]PAStheLoD
    #7473
    semmi :]
  • [HUN]PAStheLoD
    #7472
    kv .. káros szenvedély :P
  • Free
    #7471
    Na akkor arra jutottukn, hogy a Norton ghost al csináljak imaget a C: -ról hogy ne keljen állandóan újra telepíteni a winfost hanem arról vissza lehet állítani ???

    Konkrétan ügyi a winfosban a 8.1 es DirectX van és ezzel megy a kártya a 9.0b vel nem megy ezért szeretném megnézni hogy 9.0 val megy e de ha nem akkor nincs kedvem megint újra rakni az egésszet ezért akkor azzal vissza tudom állítani ???
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #7470
    de ez nem az a topic... itt ápolgatni kell Free barátunk lelkét, hogy mégsem olyan béna... és hogy a vas és a progz szar úgy ahogy van...
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #7469
    én álmos vagyok... megyek dobok egy KV-t a kudarcomba
  • IMYke2.0.0.0
    #7468
    Szerintem ezzel a véleménnyel egyedül vagy - a több millió program közül szerintem éppenhogy nem a "legszarabb prg".
    Az, hogy te elbénáztál valamit - már megbocsáss, egy program sosem önállósítja magát "csak úgy" - ahhoz semmi köze Nortonnak, Microsoftnak, IBM-nek stb. nagy multinak (de erről már írtam a "Programok beszerzése" topikban is!)

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #7467
  • MIMACSKA
    #7466
    Na visszaolvasom mik történnek itt máma.
  • [HUN]PAStheLoD
    #7465
    re ..

    nem is vagyok álmos :] tök jó :P
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #7464
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #7463
    Megyek az Anyósomhoz, aztán biznisz, tehát ha kijössz az üllőire (Zafírhoz megyek) akkor megkapod
  • Free
    #7462
    Cijjja Cica :o)))