74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • [HUN]PAStheLoD
    #12661
    re all ..
  • Al Bundy23
    #12660
    na duzzogsz még ratyi?
  • Free
    #12659
    Bundy eddig feküdtem és próáltam megoldani azt a tényt hogy meleg vagyok.....

    Most sikerült 37.8 ra levinni....
  • Free
    #12658
    Szijja Bika bika Bikuci :o)))
  • FtranX
    #12657
    bika
  • Kata
    #12656
    bikalány
  • Gfreiter
    #12655
    Skorpió
  • Al Bundy23
    #12654
    meg széltoló :)))))))
  • cSuwwi
    #12653
    nyelas
  • Al Bundy23
    #12652
    én vizöntő vok .)
  • Mayday
    #12651
    Mindenki Rak, nem csak en? :)
  • Al Bundy23
    #12650
    höhö románc alakul :)
  • Al Bundy23
    #12649
    höhö free ujra köztünk :) szevasz pajti :)
  • Gfreiter
    #12648
  • Breki33
    #12647
    ilyet se hallottam még hogy egy felvágott nappal simán eldől P
  • parizer
    #12646
    na jól van Fiúk, én ledőlök most kicsit. jók legyetek, puszi Mindenkinek...
  • Gfreiter
    #12645
    LOL :D
  • parizer
    #12644
    ohó... igen Frí, majd én tanítalak!
  • Gfreiter
    #12643
    "Segítséget jelenthet, hogy most jöhet egy olyan ember az életedbe, aki nagyon sokat segít neked ebben. Ez az ember egyfajta tanítóként is megjelenhet számodra, s saját belső nagy tanítódat szimbolizálja a külvilágban"
  • Free
    #12642
    Dinnye ze az én horoszkópomn :o))
  • Gfreiter
    #12641
    Ez Parizer lenne? :)
  • Free
    #12640
    Na ezért érdemes megtörnöm a csendemet :o))

    horoszkópom:
    Továbbra is sokat foglalkozol saját lelki mélységeiddel, s bizony ebben a folyamatban előkerülhetnek olyan emlékek, s gondolatok, amelyek nagyon megviselnek téged. Szembe kell nézned saját belső motivációiddal, s néha ez nagyon fájdalmas perceket szerez neked. Olyan lelki fejlődésen mész keresztül, amely kikerülhetetlen, de megvan az erőd ahhoz, hogy ezt a változást végig vidd, s olyan személyiségrészeidet is integráld a lelkedbe, amelyeket eddig háttérbe szorítottál. Segítséget jelenthet, hogy most jöhet egy olyan ember az életedbe, aki nagyon sokat segít neked ebben. Ez az ember egyfajta tanítóként is megjelenhet számodra, s saját belső nagy tanítódat szimbolizálja a külvilágban

    [Most vissza a sötétbe]
  • parizer
    #12639
    ügyeljek az étrendemre? felszedek pár kilót? na persze. ha napi nyolc eksztra tábla csokit ennék meg sem híznék egy grammot se!!
  • Random_
    #12638
    bések bések szerencsések!

    Én is sokáig bés voltam általánosban. :)
    Közvetlen utánna én is kicsit elpilledek főleg mert a vérnyomásom is néha gázos, de amúgy általában frissebbnek érzem magam.
  • parizer
    #12637
    jé tényleg... még el sem olvastam
  • Random_
    #12636
    Nyilas: Ezen a héten jó lenne, ha ügyelnél egy kicsit az étrendedre, táplálkozásodra

    Persze-persze. :)
  • parizer
    #12635
    amúgy tényleg jó! bár én most eléggé elálmosodtam...
    én ilyen snassz bés vagyok!
  • Random_
    #12634
    Eleinte úgy indult a véradósdi, hogy lehetett lógni a suliból most már nincs szívem nem adni. Na meg olyan frissítő egy véradás azután mindig úgy érzem magam mint akit kicseréltek.
  • Random_
    #12633
    nulla negatív

    elvileg tök sok embernek jó a vérem én viszont csak azonos csoportot kaphatok

    szopi-szopi
  • Gfreiter
    #12632
    Köfi :) Milyen kiegészítő? A mission packre gondolsz? Azt amúgy még nem tudtam letölteni. Sajnos telepíteni még nme fogom tudni, mert arra pláne nincs helyem, kéne venni még pár cd-t, hogy kiírjak dolgokat, de van összefüggő 13 ft a zsebemben
  • parizer
    #12631
    nocsak! milyen a véred?
  • Random_
    #12630
    Engem szerdára rendeltek be véradásra! :))
    Jó kis kaja meg ápoló csajszik hála a ritka és hasznos vércsoportomnak sose feledkeznek meg rólam.
  • hykao #12629
    Na végre! A GameHunteren már fennvan a kiegészítővel kibővített magyarítás. Ha gond lesz, vagy bármi, írj a Splinti topikjába.
  • Punker
    #12628
    tiédre :)
  • Zoleeca
    #12627
  • parizer
    #12626
    (úgy dönött megiszogatja a saját sörét...) egészségetekre!
  • parizer
    #12625
    minden ember más és más!
  • Punker
    #12624
    hát igen ebből a szempontból igazad van, de én már csak ilyen gyarló vagyok...
  • Gfreiter
    #12623
    Hykao, írom Splintit :) Egyébként 30 gigás vinyóm van, de ebből 10 giga a rendszernek és egyéb rendszer-szemétnek, Kb 19 giga meg a cuccoknak, de általában örülök, ha 500 mega szabad helyem van :)
  • parizer
    #12622
    hm. és ha olyan helyzetbe kerülsz, hogy nem vesznek Tőled hanem adni akarnak? akkor is azt mondod majd, hogy kösz inkább nem, mert nem bízok Benned?