74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • klart
    #68787
    köszi:)
  • ChuckyHUN
    #68786
    napszemüvegees EMO sálassmárolós
    sokboldogságot:)
  • klart
    #68785
    ezt kérném a képtárba,Én és Kedvesem legyen a cím,thx
  • klart
    #68784
  • piros mogyi
    #68783
    Már biztos megbántad, hogy nem pm-et írtál.
  • BEAST #68782
    Egy ilyen onzetlen ajanlatot nem hiszem hogy visszautasitana :D
  • Dick Riddick
    #68781
    És esetleg én is beállnék a sorba... :)
  • autoszimulator
    #68780
    jobb ötlet, elveszlek, és akkor nem kell átirni

    nos? :D
  • bardocz
    #68779
    Akkor esetleg egy lakcímet,telefonszámot kaphatnék-e?
  • BEAST #68778
  • Sné Zsuzsa
    #68777
    Kedves Hykao, szepen kerlek ird oda vmelyik kepem ala, h nem vagyok ferjnel, csak rajtam maradt ez a nev...
    Koszonom
  • kakaoskalacs
    #68776
    nekem meg nincs ilyen problemam mert olyan vagyok mint egy bot :D 188/60kg
  • REPS0L
    #68775
    nekem is vannak vízszintes csíkok a hátamon elvileg a gyors növéstől, de ez később elmúlik (nem teljesen, de hasonló színű lesz mint a bőröd)
  • DaemoonHunter
    #68774
    Köszi akkor már értem miről van szó:)
    Hát anno rajtam is volt, amikor hirtelen nőttem, persze nem szedtem semmit sem:))) Mostanra szinte teljesen elhalványodott
  • wordsworth
    #68773
    Hónalj alatt kicsivel 2 csík indul el, Mellesleg ez nem csak a koksztol alakul ki, ha kokszolna vagy szurna akkor a fejem sem ilyen lenne hanem kicsit puffadt :))
  • DaemoonHunter
    #68772
    Én akárhogy is nézem egy darab repedést nem látok
  • The Protector
    #68771
    Redbull.Akkor lessz kondizástól ilyen a bőröd ha hirtelen nősz sokat.
  • DecenS
    #68770
    ezt nektek repedezés ellen!
  • PunkZoli
    #68769
    minimum egy geronazzó mária!
  • Kit--Kat
    #68768
    Haverom sem kokszol még is kirepedezett a karja, személyi edző a srác, azt mondta ez abszolút ember függő.
  • csuszi
    #68767
    mégse, analfabéta vagyok:)
    ez nálam azt jelenti, hogy a 80% nagy része kokszol:) de ez se igaz.
  • csuszi
    #68766
    "de ha a termedben lévő emberek 80%-a kirepedt, akkor biztos lehetsz benne hogy azért, mert igen nagy részük tolja a primabolant és a többi csodaszert" - ez nálam azt jelenti hogy a 80 százalék a repedteknek kokszol. na már ez így baromság ahol van. aki konditerembe jár, az koksz nélkül is ha értelmesen kajázik és sportol, akkor nő. és ha nő, akkor repedezhet. mondjuk ez olyan hogy én kokszoltam már és se nem repedeztem, se nem nőttem:) nem kell se általánosítani, se nem a tévhitek mezején mozogni. sok a butaság a konditermek környékén maradjunk meg ennyiben:)
  • autoszimulator
    #68765
    de milyen powa van baszadmeg, azanemmindegy
  • viizo
    #68764
    én sem állítottam mást :)

    de nyilván Te is elismered, hogy aki naturál módon is a lehető leghatékonyabban nyomja a súlyzós edzést (ami ugye kb az hogy tisztán csirke+rizs+zöldségek kaja, multivitamin, fehérje és / vagy tömegnövelő rendes adagokban, kreatinkúra, nagymértékű vízfogyasztás, edzés előtt hot blood - sajnos az esetek nagy részében nem fejlődik annyit hogy a bőre repedezni kezdjen.

    Nyilván akad olyan is, aki hajlamosabb rá, mint ahogy arra is, ha felszed vki 10 kilót mert eszik mint az állat, pár nap alatt akkor a hízástól is repedezzen, de közel nincs akkora veszélye, mint ha bevesz egy vmi okosságot az öltözőben, ami természetellenesen megnövelheti a méreteket, amivel a bőr persze nem tud lépést tartani.

    sosem állítottam hogy mindenki kokszozik aki reped, de azt igen, hogy jóval nagyobb eséllyel reped, aki kokszozik :)
  • PunkZoli
    #68763
    vigyázz mert csinál egy képet magáról, ahol a túrórudi mondja: powa van basszameg!
  • Dick Riddick
    #68762
    Az elhízás is ugyanúgy okozhat bőrrepedést. Suli után és is felszedtem pár kilót, és ugyan ilyen bőrrepedés látszik az alhasi részen. A felkaromon is van, ahogy nőttek az izmaim. A plusz súly azóta lement, de a heg megmaradt. Engem nem zavar.
    Úgyhogy attól hogy valakin látsz ilyen bőrrepedést, még nem kell azonnal kokszra gondolni.
  • kakaoskalacs
    #68761
    Nem értem mi a problémád, én normális hangnemben írtam le a mondanivalómat,veled ellentétben.
  • csuszi
    #68760
    biztos kokszol:)
  • csuszi
    #68759
    ja. a kövér emberek is kokszolnak meg a terhes nők is. az nem koksz függő hanem növekedés üteme függő. és az ne,m koksz kérdése hanem kajáé (az más kérdés hogy a koksz is LEHET)
    egyszer érteném meg azokat akik állandóan beszólnak hogy off meg faszom tudja...mit zavar téged egy topicnál, amibe flame kivételével (ami ugye nem off????) hetente van 5 beírás. ez egy kényszer? baj ha megvitatnak valamit kemény 3-4 hozzászólásban. biztos összeomlik a világegyetem...
  • autoszimulator
    #68758
    megjöttél gyúrásból? :DDD
  • R0zs0máK
    #68757
    Te mit ugatsz?
  • kakaoskalacs
    #68756
    Off topic cuccokat nem lehet máshol?
  • redbull0304
    #68755
    by body.builder:

    "A bőrrepedések vagy "striák" hasonló okok miatt keletkeznek mint a terhességi csíkok.Alkatilag is vannak akik hamarabb repednek.A legtöbb profi is teli van ezzel a szépséghibával.Általában a hirtelen súlyváltozástól alakul ki de közrejátszik az egyedi hajlam a bőr minősége és talán a vitaminhiány is.Először élénkvörös színű később elhalványodik és gyöngyház fényű lesz.Ekkor már nem olyan feltűnő.A mellizom külső részén,a hát szélességénél és a kar belső oldalán alakul ki leggyakrabban. Eltüntetni nem lehet talán csak plasztikával./ hasonlóan lecsiszolják mint ahogy a tetoválásoktól szabadulnak meg/.Vannak különböző krémek de ezek semmit nem érnek.Annak idején ez a szépséghiba nekem is sok álmatlan éjszakát okozott.Megrendeltem minden "csodaszert" amit hirdettek de eredemény sehol.Tehát marad a szomorú valóság:Meg kell tanulni velük együtt élni! Én ha kérdezik találóan csak azt szoktam mondani:"Adidas csíkok,kaptam szponzorálisan!"

    Igen valószínű, hogy sokan nyúlnak különböző "segédszerekhez", én nem, ennyi...
  • viizo
    #68754
    akkor további olvasgatásra ajánlom a body.builder.hu -t, mint irodalmat, ha szerinted ez csak a genetika miatt van így :)

    (nyilván abban igazad van hogy van aki fogékonyabb a bőrrepedésre, és vannak egyedi esetek is, de ha a termedben lévő emberek 80%-a kirepedt, akkor biztos lehetsz benne hogy azért, mert igen nagy részük tolja a primabolant és a többi csodaszert :))
  • redbull0304
    #68753
    Ez hülyeség. Van akinek több éves edzés alatt nem történik ilyen, és hirtelen egyszer csak elkezd repedni, úgyhogy még te is járhatsz így! Ez főleg hajlam függő, igazából még nem kiderített, hogy pontosan mitől alakul ez ki. Koksz... Még viccnek is rossz! Szeretnék még gyerekeket, meg nem szeretném, ha a májam 30 évesen feladná...
  • viizo
    #68752
    a bőr csak akkor reped meg, és nem bírja követni a növekedést, ha ott nagy eséllyel vmilyen természetellenes gyorsítót is bevet az egyén a mielőbbi és minél nagyra növési kényszerében (értsd: kokszol, vagyis nem elégszik meg a kreatinnal és társaival).

    érdekes hogy sem magamon, sem más naturál ismerősömön nem tapasztaltam ilyen repedést, pedig nőttem mint a gomba, ellenben a termekben lévő kokszosok nagyon nagy százaléka kirepedt...
  • redbull0304
    #68751
    Kössz :D
  • Sir Quno Jedi
    #68750
    Garfield-ben a kutya nevét néddd meg...
  • redbull0304
    #68749
    Milyen az a Ódis fej? :D Ez nem tükrözi a valóságot, itt már literszámba állt bennem az alkohol, így kicsit "buta" fejet vágok! :D Árti meg nagyon jó fej, alig tudtuk vissza rakni a helyére! :)

  • redbull0304
    #68748
    Hát ja, a kondizásnak végül is az a értelme milyen lesz utána a bőröd... Menj le a konditerembe és nézd meg az emberek karját, 80%-nak ilyen, ez genetika, erről senki se tehet... Egyébként ez is bőrszínűvé válik és ha lebarnul akkor már sokkal kevésbé látszik, ez csak idő kérdése. De te biztos szebb vagy és okosabb, úgyhogy nincs miről beszélünk szerintem! ;)