74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • [Walaki]D`Lair
    #13983
    szeva mindenki!
  • Gfreiter
    #13982
    Helló! Ja, az meg a másik. Bár mondjuk engem ez érdekelne a legkevésbé, hogy az mit gondolna.
  • Arch
    #13981
    Hali!

    G. Az új barát sem örülne annak, ha megmaradnátok "jóbarátnak" hidd el nekem... ebből eddig én még csak bajt láttam...
  • Gfreiter
    #13980
    Na pontosan ez az, amiért én nem tudnék a volt nővel úgymond barátkozni. A mostanival mi baráti viszonyban vagyunk, bár néha átlépjük, de megbeszéltünk, hogy nem nyúlunk máshoz, amíg ez a kapcsolat fennáll. Szal végül is több, mint baráti. De a mai napig mondom neki, ha barátkozni akar, akkor már inkább most beszéljük meg, hogy soha ne találkozzunk többet, mert nem fogom végignézni, ahogy az a nő, akit szeretek, mással jár, meg máshoz megy férjhez, stb, mindezt "jóbarátként"... Nagy lófaszt!
    Free, voltak rossz emlékeid, idegesítő dolgok a csajjal kapcsolatban? Ha igen, gondolj arra, hogy ah össze is jönne vkivel, akkor az majd jól beszopja, mert csinálhatja végig a sok nyavajgást, amin te már rég túl vagy. Nálam ilyen volt pl a vasárnapi családi ebéd... A hátamon felállt a szőr tőle, és ha a lánynak lenne új csókája, már csak röhögnék rajta, és elképzelném, ahogy ül, mint egy ostoba, és erőltetetten próbál röhögni a família 1000 éves faviccein, stb :) Mondjuk én voltam olyan bunkó, hogy meg se rezdült az arcom
  • kisbruno
    #13979
    Rezes mindenhol ott van?
  • kisbruno
    #13978
    mi van veled,hogy nem veszed fel a telefont?
  • rezes
    #13977
    a francert foglalkozol vele meg mindig?Keress masikat ezt meg zavard el vegleg
  • hykao #13976
    Szeretik még azért, ha láthatják, hogy folyatod a nyálad...
  • Free
    #13975
    Nem ezt mesélte csak mesélte högy megismerkedett pár pasival és hogy ma este lemegy mittom én hova talizni az egyikkel holnap meg a másikkal de csak " baráti szinten"
    Na ennyit mondott.
    Tudod az meg hogy féltékennyé akar tenni mi értelme lenne??? Ő dobott engem tehát sok értelme nem lenne neki hogy féltékennyé tegyen. Bár nem tudom néha már az az érzésem hogy nem tujda hogy jó döntés volt e.
    Erre mondjuk azt hogy soha nem fojuk megismerni a nőket. Pontosabban se meg se kiismerni....
  • Gfreiter
    #13974
    Elmesélte, hogy ma be fog csókázni? Hm... Nem lehet, hogy csak féltékennyé akar tenni? Volt már erre konkrét példa.
    Az lehet, hogy érzelgős "pöcs" vagy, de az egyáltalán nem baj sztem.
  • Free
    #13973
    Kezdek hinni Hyakonak hogy egy ézelgős pöcs vagyok mert nem tudom magam túltenni a dolgokon...
  • Free
    #13972
    Azért annyira nem frisss mert tavaj szeptemberben szakítottunk és most ezt azért tudom mert L mesélte
  • Gfreiter
    #13971
    Hm, hát lehet. De nem hiszem. Nem akkor fog bepasizni, amikor azt te gondolod, hanem akkor, amikor nem is gondolnál rá. Ezt most csak azért érzed úgy, mert friss a balhé (legalábbis gondolom).
  • Free
    #13970
    Jah
  • Gfreiter
    #13969
  • rezes
    #13968
    menjel pasizz be te is
  • Free
    #13967
    Én meg itthon ülök és azon morfondírozom hogy a volt csajom épp most pasizik....
  • Free
    #13966
    na re mindenki
  • Gfreiter
    #13965
    Van úgy néha péntek este :)
  • rezes
    #13964
    be van csipve:)
  • Gfreiter
    #13963
    Mér nem?
  • kisbruno
    #13962
    sajnos nem
  • Gfreiter
    #13961
    Te se tucc sehova menni?
  • kisbruno
    #13960
    itt vagyok én LOL
  • Gfreiter
    #13959
    Péntek este, azt nincs egy normális hely, meg egy normális társaság, akikkel elmehetnék valahova...
  • FtranX
    #13958
    jó estét!
    megkezdődött az éjszakai műszakom! :)
  • kisbruno
    #13957
    jó éjszakát mindenkinek
  • kisbruno
    #13956
    sziasztok
  • [HUN]PAStheLoD
    #13955
    RE ;Ð mindenkinek csá'

    és ez be és kiköszönés is 1 hétre eltolom magam Mallnitz ba .. mer hogy sízni jó :D
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #13954
    hi all!!
  • Zoleeca
    #13953
    Akkor jössz a következő koncertre?
  • peet69
    #13952
    Én meg Promenádba megyek rendesen be....
    asszem mindenki tudja miről van szó
  • peet69
    #13951
    Igen azóta valahogy megváltozott az eddig megtörhetetlen véleményem a punk zenétől
  • Zoleeca
    #13950
    Hehe 9 től Pluto koncert!!! Úgyhogy nem maradok sokáig... sajna. Legyetek jók gyerekek!
  • Zoleeca
    #13949
    Hi All!

    Na mi van? Már szereted a punk zenét?
  • peet69
    #13948
    Kicsit nyügösen mert egyedül voltam!
    De azért nem volt elviselhetetlen:D
  • Al Bundy23
    #13947
    Én most sehol :)
  • Free
    #13946
    Pedig DEXA mielött L ment otthonról Átdobta akkor valaki visszaállította. Hol vagytok ti most TS en???
  • Al Bundy23
    #13945
    átbasztá nem is az megy :) bridge_se van :)
  • Al Bundy23
    #13944
    :) már ott van?
    aszsem megyek tolom kicsit :)