74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Gfreiter
    #14343
    Egyszer pl volt egy olyan, hogy rendőrök megbüntettek 10e-re, mert egy napja lejárt a zöldkártyám (és éppen oda tartottam, hogy megcsináltassam...). Én meg mondtam magamba, majd ha léesz pénzem, kifizetem. Aztán valahova elkeveredett a csekk, szal amikor akartam, nem tudtam kifizetni. Erre kb fél év-1 év múlva jön egy papír, hogy menjek be a börtönbe...
    Azonnal feldúltam a szobámat (szó szerint), és szerencsére megtaláltam a csekket, befizettem, és írtam, hogy bocs... Azóta semmi, de azóta nem merek ilyen szarokat átvenni...
    A II. kerben egyszer voolt egy bunyó, ahol bevertem egy gyereknek (de nem volt semmi komoly balhé), de az 2002-ben volt, szal az ki van csukva, hogy az legyen...
  • Gfreiter
    #14342
    Jogász haverom mondta, hogy inkább vegyem át, mert ha másodszorra sem veszem át, akkor 3 napon belül jogerőre emelkedik, ha átveszem, legalább tudom, hogy mi emelkedik jogerőre...
  • MIMACSKA
    #14341
    hmmm. Nem örülök, hogy ide került
  • hykao #14340
    Hát azt, hogy túl sok volt az udvarlás...úgy tűnik...
  • hykao #14339
    Te tudod, én át szoktam venni mindent, így legalább nem ér készületlenül semmi...(ha nem veszed át, attól még kiadhatnak akár körözést is...)
  • MIMACSKA
    #14338
    Most nézem csak!!! Mit keres itt ez a fórum??????
  • Gfreiter
    #14337
    Ha tanúként idéznek be, akkor nem. Viszont másként meg miért idéznének be? De mondom, az égvilágon nem volt semmi gond, még csak látni se láttam semmi balhét... :(
  • IMYke2.0.0.0
    #14336
    Ha idézés volt, és nem vetted át, akkor megütheted a bokádat.
    Bár, nyugodt lehetsz, csak a harmadszori meg-nem-jelenés után visznek be rendőri úton...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Gfreiter
    #14335
    A traffipax az a rendőrségtől jön, ugye, nem pedig a bíróságtól? Mer arra ugyan nem emlékszem, hogy az elmúlt másfél évben lekaptak volna-e, de a II. kerületben semmi dolgom nem volt... Egyetlen haverom lakik ott, de hozzá is bazi ritkán megyek.
  • Gfreiter
    #14334

    Szted egyébként jól tettem, hogy nem vettem át? Mert igazából tudom, hogy nem csináltam semmmit, de ezek a köcsögök folyton kitalálnak valamit...
  • hykao #14333
  • Gfreiter
    #14332
    Mer ugye a volt barátnőm a VIII.kerben lakott...
  • Gfreiter
    #14331
    Fostam, hogy egy 100ezres csekk lesz benne, és akkor nem tudnék nyugodtan tanulni, szal inkább nem vettem át :( Tudtommal nem csináltam semmit, nem tartozom senkinek (csak a VIII. keri önkormányzatnak kb 50e-rel a parkolási bírságok miatt ), de amúgy tiszta vok mint a hó...
  • Gfreiter
    #14330
    Wazze, most hozott a postás egy tértivevényes levelet a II. kerületi bíróságtól... Persze nem vettem át, de foglalmam sincs, mi lehet, mert soha életemben nem volt semmi "dolgom" a II. kerülettel... Még csak meg sem állítottak soha a rendőrök se.
  • Gfreiter
    #14329
    A kettes számú szmájlit A romantikus dalokat sosem szerettem, még "romantikus koromban" sem.
    Mondjuk szegény Free-nek segítsünk kilábalni ebből a szarból, amiben most van a nő miatt :(
  • hykao #14328
    "Ó, mondd, te kit választanál???"
  • joe69
    #14327
    thx
  • hykao #14326
    Felraktalak.
  • Gfreiter
    #14325
    LOLOLOL :DDD
  • joe69
    #14324
    na adok én is egy képet magamról...

    It is time...
  • hykao #14323
    Free!
    Válassz: vagy (kattints a megfelelő szmájlira)
  • Gfreiter
    #14322
    No rinya...
  • hykao #14321
    Na, ha esetleg Free nem vidult volna fel a nőnapi linktől, akkor: Itt van, lehet szomorkodni...
  • Gfreiter
    #14320
    Pontosan. Megpróbálok úgy élni, ha megmelázok, akkor azt mondjam, hogy végülis nem siránkozással ment el az egész életem. Persze ez nem az élj a mának felfogás, azt sosem tudtam elfogadni.
  • hykao #14319
    Nem is kell átesni a ló tulsó oldalára, csak olyannak kell elfogadni a világot, amilyen...
  • Gfreiter
    #14318
    Neked is köszönhetem. Bár a ló túlsó oldalára sem akarok átesni, de per pillanat leszarok mindenkit, és csak magammal foglalkozom :) Fordítok, tanulok, azt baszok a világra
  • [Walaki]D`Lair
    #14317
    Na igen...a csapat kötelez...:)
  • hykao #14316
    Na végre...
  • hykao #14315
    ...végre Merci logó...nem holmi Volvo...
  • Gfreiter
    #14314
    #14310-hez ment :)
  • Gfreiter
    #14313
    Az is rulZ
  • Gfreiter
    #14312
    Megaztán 100 év múlva úgyis minden mindegy lesz, nem de? Akkor meg minek töltsem gyorsan rohanó éveimet rinyával?
    Nem tom hogy sikerült, de összejött, hogy sikerüljön így látnom a dolgokat.
  • [Walaki]D`Lair
    #14311
    Live For Speed Magyar Bajnokság...:)
  • hykao #14310
    Az én kedvencem a kezdet: "Heló bébi, te..."
  • Gfreiter
    #14309
    Csontok + húscafat...
  • hykao #14308
    ...vagy esetleg a hátsó feles képhez szövegnek???
  • Gfreiter
    #14307
    LOL :D Én már átprogramoztam az agyamat...!
  • hykao #14306
    Elmélkedjetek rajta.
  • Gfreiter
    #14305
  • Gfreiter
    #14304
    Hibátlan!
    "De ha úgy akarja a szervezetem, soha többé nem vagy senki nekem..."