74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Arch
    #14824
  • Al Bundy23
    #14823
    üdv az új "versenyzőnek" :)
  • Imremagdi
    #14822
    feltöltöttem magaról egy képet, kiraknátok ? kösszi

  • Free
    #14820
    Vettem :o))
  • Arch
    #14819
    :)) nem rossz, de lehetne kicsit pokolibb :)) vörösesebb. És ArchAngel, ha lehet még ilyen pofátlan... :)
  • Free
    #14818
    Ha ze jó akkor szolj mert még a méretén kicsinyítenem kell m ert ha jól tudom 8 k lehet max ez meg 9 valamennyi
  • Arch
    #14817
    Van már jó kis ArchAngel logó?
  • Free
    #14816


    Valami ilyesmi jó neked?? vagy merre mozduljak változtatás terén???
  • Free
    #14815
    Szijja

    Nó Para a fónalat már én si rég L veszítettem :o)))
  • Arch
    #14814
    Hello!

    Emberek nem tudtam követni!! Mi van a Gödörben hétvégén? És a Deák téri gödörben vagy az érdiben? Mer ha a Deák téri és vmi jó, akkor megyek!!
  • Al Bundy23
    #14813
    dehogynem!! ezt nem is kérdéses. Látiom nem vagy biztos a dolgodban :)
    ALAPMÜ
  • Free
    #14812
    Ez a ürgolyók nem ???
  • Al Bundy23
    #14811
    hjaa :) hát alapmü...."ezt a bugyogo izét nevezi maga radarnak? Nem uram! ez a kv automata! Kér? IGEEN! nem tudta hoyg mindig kv-zom radar nézésés közben! De uram! Elöször a kv aztán a radar! HOl van!?" eghegehehehehehehehh

    nagyon nagy muvi
  • peet69
    #14810
    "jawoll LORD HELMET :)"
  • Al Bundy23
    #14809
    melyik is?
  • Al Bundy23
    #14808
    hát ha looser vagy akkor nem :) de hát 3bol 1et illik megrépálni :)vagy ha nem megy akkor 1et küggyé nekem :)
  • peet69
    #14807
    Tetszi a hozzá állasod
  • Free
    #14806
    ÁÁÁ nem fog menni

    P♥U♥N♥C♥S♥™
  • Al Bundy23
    #14805
    na hát bazze 3 nö közül 1et csak meg tudsz szúrni :)
  • Al Bundy23
    #14804
    heh a windows nagy rejtelmei :)
  • Free
    #14803
    Jah mit?? Kanos vagyok mint a gép, a volt nőm több ízben megcsalt. a hétvége eléggé gázosnak néz ki mert bejelentkezett egy 3. nő is. kb ennyi. jah és nem találok semmi olyan progit ami 3 internet átjárót tudna kezelni egyben így gyorsítva a fel ill letőltési sebességet...
  • Free
    #14802
    LOL :o))

    Most nem tom de a kisegítő lehetőségeknél mindent kapcsolj ki az segíteni szokott :o))
  • Al Bundy23
    #14801
    hát puncsoljá nekünk valamit akkor :)
  • Al Bundy23
    #14800
    jawoll LORD HELMET :)
  • Free
    #14799
    Mostmár télleg elég lessz hányszor kell ezt a témát lezárni ???

  • Al Bundy23
    #14798
    na jolvan én részemröl tényleg nyema a téma. unom má hogy meg kell magyarázni hoyg vicc volt és nem vagyok rasszista.
  • IMYke2.0.0.0
    #14797
    HOGY A FENÉBE KELL KIKAPCSOLNI ÁTKOZOTT "FILTERKEYS"_T? A NYOLC MÁSODPERCES SHIFT_GOMB NYOMVATARTÁSAKOR BEKAPCSOL::: SETTINGS_RE KLIKKELEK DE EZT KAPOM _ CAPS LOCK _OT:::

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • peet69
    #14796
    NE FOLYTASD MÁR BAMEG
  • Al Bundy23
    #14795
    a végén még kjideül hoyg a viccek, és a hozzá tartozó nevetés rossz...hát tudod elég szar lehet az életed viccek , és humor nélkül :(
  • peet69
    #14794
    Szívesen :DDD :P
  • peet69
    #14793
    Tökéletes befejezés aki erre válaszol azt bannolom
  • Al Bundy23
    #14792
    köszi a jókivánságot :)
  • Al Bundy23
    #14791
    nézd én sem a származásod sem pedig a cigányságot nem "utálom". Mindaddig amig nekem személyes okom nem lesz ennek az álláspont megváltoztatására. Ez amit beraktam egy vicc, egy poén volt. ennyi. semmi több.
  • IMYke2.0.0.0
    #14790
    Lehet, hogy meg fogsz lepődni - nem szeretem a vicceket.
    Hál' istennek, nincsenek olyan barátaim, akik csak ezeknek az ellövésével tudnak foglalkozni asztaltársaságban.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • peet69
    #14789
    Ájjatok már le hogy az isten ba****** se*** titeket
  • IMYke2.0.0.0
    #14788
    Tudod, a származásomról én sem tehetek...! Eddig is kellett, ezután is meg kell próbálnom élni ezzel. A gond az, hogy - ahogy telnek az évek - egyre több olyan embert látok ennek az "utáljuk a cigányokat, zsidókat, kínaikat stb..." diszkriminációs hullámsírba hullani, még pedig divatból. Már csak azért is, mert ő mondjuk tejfehér bőrrel született és csak akkor kap valami színt, ha 2 és fél napot fekszik a napon meztelenül...
    Ám, ha belemennénk, kiderülne, hogy egyetlen felmenője sem "tiszta" magyar és az is lehet, hogy van egy vonó benne - igaz, mondjuk azért, mert 100-200 évvel korábban volt egy családbelinek cigány "kedvese"...

    Na de tényleg hagyjuk. Kevesek vagyunk mi ennek a megoldásához!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Al Bundy23
    #14787
    bár azért nem kéne ilyen álszentnek lenni. Mert biztosan te is nevetsz a szökenős vicceken..ésatöbbin. akkor most hogy van ez?
  • Free
    #14786
    CSatlakozom és mint említettem ezt a témát ne itt ne így és ne agresszívan kezelni ennyi.
  • peet69
    #14785
    BÉKE
  • Al Bundy23
    #14784
    hát akkor peet69 és én nem vagyunk intelligensek. De te ezt biztosan nagyon jól tudod, hiszen biztosan ismersz.