74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Kata
    #17901
    Vagy egy bunkóbb megoldásként: "Vazz, akkor szálj ki hátul, te szerencsétlen!"
  • Esrohnoil
    #17900
    Olyat senki nem tud, h. ablak leteker és kinyit kívülről? LOL
  • hykao #17899
    Ülés hátradöntve??? LOL. Gondolj bele sportülés, meg kagylóülés esetén...

    Hát, nem mondom, hogy egyszer-kétszer nem volt rá példa, hogy seggel dudálás folyt az autóban, de jobban szeretem a kényelmesebb környezetet...
  • DecenS
    #17898
    Hykao, elég lett volna letekerni az ablakot és akkor ki tudja nyitni saját maga is, aki ott ül :D
  • Kata
    #17897
    Legalább a járókelők egy udvarias úriembernek tartottak. :D
  • Esrohnoil
    #17896
    Pont erre gondoltam én is, mikor megláttam. :)
  • Gfreiter
    #17895
    *eredeti* ;)
  • Gfreiter
    #17894
    LLLOOOLLL :DDD Ereseti ötlet :))))))))
  • Gfreiter
    #17893
    Nem, mert amikor bárkit viszek, sosem panaszkodik :D
    Bár lehet, hogy már mindenki megszokta...
  • hykao #17892
    Szereti az a kocsijait, csak igénytelen állat, és nem vigyáz rájuk.
    Az összes kocsi, ami tőle volt, mind össze vissza volt padkázva, gumi szálszakadásos-huplis, meg ilyenek. Mondjuk a madár csak padlógázt ismer...

    Hehe, az egyik autóban (pont amit eldobtam a múltkor a hóban) a csávó az anyósoldali ajtónak kiherélte az ajtónyitó mechanizmusát, úgy, hogy belülről nem lehetett kinyitni...
    Mindezt miért??? Hogy a csaja ne tudjon gyorsan kimenekülni, amikor püföli...

    Én meg bazzeg, amikor már az enyém lett, olyan voltam, mint egy sofőr. Bárki utazott még velem, nekem kellett nyitogatni az ajtaját...pfff
  • Kata
    #17891
    Fúj!
  • DecenS
    #17890
    Vagy csak már megszoktad, G :D
  • Gfreiter
    #17889
    Ja, és nem egymás mellett ültök, hanem egymáson...
  • Gfreiter
    #17888
    Mindkét ülés hátradönt, az olyan, mintha egy franciaágy lenne... (majdnem). Sztem nagyon kira :D
  • Gfreiter
    #17887
    LOL :DDD
    Biztos csak akkor veszi fel, amikor horgászik... Hogy jobban jöjjenek a halak...
    Hm, erről jut eszembe: van még a csomagtartómban horgászbot, meg egyéb kellékek + egy vödör, és benne érlelem a kenyérrel, meg mnden szarral összekevert haltápot, mert minél büdösebb, annál jobban jönnek rá... Mer ugye ki tudja hol látok egy szép tavat, és örök életemben bánnám, ha nem horgásznék egyet rajta :) Érdekes, hogy ennek ellenére nincs büdös a kocsimban...
  • hykao #17886
    Természetesen arra gondoltam amikor nekem csinálják...
    Fordított eset azért nehézkesebb (főleg egymás mellett ülve), mivel csakis csajok jöhetnek számításba!!!
  • DecenS
    #17885
    [ROTFL]
  • hykao #17884
    Volt egy audi, amit elcseréltem vele, de mivel sebtiben éjjel kettőkor került hozzám, a csomagtartóban ottmaradt egy DIESEL dzsekije, meg egy bosúz cipője (nem tudom már hogy kell írni, mert kb. 10-12 éve volt divat)...
    Nos az a dzseki már akkor is penészes-dohos szagú volt, és ennek már jó 5-6 éve.
    Szóval a dzseki, meg a cipő csomagtartóról csomagtartóra vándorolt, ahogy a csóka cserélgette az autókat.
    Pár napja találkoztam vele, mert úgy volt, hogy autót cserélünk...nem hittem a szememnek, az a rohadt foszladozó DIESEL dzseki ott volt a csomagtartóban...
  • Gfreiter
    #17883
    Hm. Pedig az is jó, ha neked csinálják...
  • Gfreiter
    #17882
    LOL :D Biztos nem szereti. Az enyémben nincs szemét, minden egytől egyig hasznos holmi... Akárcsak a szobámban. Tudod, sose tudni, mikor lesz rá szükségem, de abban a pillanatban, hogy kidobom, egyből szükségem lenne rá :)
  • Gfreiter
    #17881
    Minden téma :)
  • hykao #17880
  • hykao #17879
    Hát, én autóban csak az egyoldalú orális szexet csípem...
  • peet69
    #17878
    Na Kaja befejezve szundi bedobva
    Szia Mindneki
  • hykao #17877
    Hehe, van egy haverom, annak az éppen aktuális autója mindig olyan mint egy disznóól.
    Bazeg, az új merciket, bmw-ket, audikat a madár úgy teleszemeteli, hogy az algásodó kubutól, ice teától elkezdve, a kutyázós ruhán át, a répáig, műhold tányérig mindennel tele van szemetelve...
  • parizer
    #17876
    na pont ez az
  • Gfreiter
    #17875
    De cuki :) az enyémnek nincs neve, vagy legalábbis nem emléxem, hogy kiskoromban adtam e neki. Csak arra emlékszem, hogy rajta gyakoroltam a judó-vizsgám előtt...
  • DecenS
    #17874
    Szivarozni...
  • peet69
    #17873
    LOOOL
    [Inkab azt mondom mint hogy cuki :DDD]
  • Gfreiter
    #17872
    Milyen témához? Nincs téma...
  • Gfreiter
    #17871
    :) Nem is tudod mi minden fér el benne Meg mi mindent lehet benne kényelmesen csinálni...
  • Kata
    #17870
    Nekem is vaaaan! :) Puncs a neve. :)

  • parizer
    #17869
    ó de most nem tudok hozzá szólni a témához(?).
  • Gfreiter
    #17868
    Akkor ne menj ;)
  • DecenS
    #17867
    Szóra sem érdemes :)
  • peet69
    #17866
    Cio
  • Gfreiter
    #17865
    Ja, fogkefe, fésű, kistükör, slozipapír, ilyenek természetesen magától értetődőek...
  • parizer
    #17864
    hm... na jó megyek aludni(pedig nit még most is pörög a meccs után)!
  • hykao #17863
    oké, köszi szépen!
  • hykao #17862
    Uhh, dehát neked golfod van, nem az a régi terrorista VW transzporter...amit a hippik használtak...