74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • hykao #17981
    Á, nem buli az, egy faszság. Csak azért álltam rá a dologra, mert a csóka is már sokat segített...
  • Gfreiter
    #17980
    Viszlát! :)
  • Gfreiter
    #17979
    Ahá, Mike Hammer :D Az nagy buli lehet :) Én mnég nem figyeltem meg így senkit, de itt lenne at ideje... Csak nem visz rá a lélek, hogy órákon át ott üljek a kocsiban.
  • DecenS
    #17978
    Háááááááá...! Yoéjt :)
  • Gfreiter
    #17977
    LLLOOOLLL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • hykao #17976
    Hmm, Kata magunkra hagyott minket...
  • hykao #17975
    Szivességből az egyik haver csajának házát.
  • DecenS
    #17974
    A csöveseket, ahogy a tegnapi ebédet kavargatják... :D
  • Gfreiter
    #17973
    Yupp :) És mit figyeltetek meg?
  • hykao #17972
    Autót.
  • Gfreiter
    #17971
    Jah, az is mekkora kancsó...
    Egyébként itthon én is megtörlöm, csak a krimóban nem fordítok erre nagy figyelmet :)
  • hykao #17970
    LOL, rosszabb esetben azt hiszi, hogy buzerátor vagy, és csak leskelődni mentél be...mint George Michael...
  • hykao #17969
    Hát, aki ezért megszól, az biztos nem a higiénia nagykövete...
    Az ő dolga, ha szeret a gatyájába csöpögni...mert nekem ne mondja már senki, hogy mint egy hajszárító, ő csak úgy hipp-hopp szárazra rázza magát.
  • Gfreiter
    #17968
    Ezt csak úgy viccesen mondta :) De a csajok bírták. Kigyúrt, tetkós csóka volt. Ma már csak nyeszlett csórikám, mert abbahagyta a gyúrást + a koxot, szal előbb elhízott, aztán lefogyott. Ma olyan mint az ujjam.
  • Gfreiter
    #17967
    Annyira engem sem érdekel, csak az tök ciki, amikor kimész a slozira, piszoár, majd belép egy csóka, és odaáll melléd... Ekkor te leblokkolsz, és ő már rég végzett, amikor neked még semmi. Na az a ciki, mert a csóka biztos azt gondolja, hogy "minek jött ki a budira, és vette elő a répát, ha nem is kell brunyálnia?"... Ez a ciki :D
  • hykao #17966
    Haha, akkor a csóka amolyan gyorstüzelő lehet - lányok antikedvece gyerek.
    Amelyik kettőt lök, és már kész is...
  • Gfreiter
    #17965
    LOL :D Má őszülök...
    Mit szerel? :)
  • DecenS
    #17964
    Jé! Nem csak én vagyok piperkőc?! Eddig engem egy csomószor megszóltak és hülyének néztek emaitt, Hykao. (Mondjuk nem érdekelt különösebben.)
  • Gfreiter
    #17963
    Na fölhívom a haverom, hogy összejött e a csajjal, aztán jövök :)
  • hykao #17962
    De kis kíváncsi vagy ma! Amúgy az egyik haverom Budán szerel nap, mint nap, vele szokott intéznivalóm lenni többek közt.
  • Gfreiter
    #17961
    Én akkor nem, csak jól kirázom. Bár egy haverom mondta: 3+ rázás az már recskázásnak számít :D
  • hykao #17960
    Á, a piszoáros bulit én se csípem.
    Már csak azért sem, mert én vizelés után is meg szoktam törölni magam.
  • Gfreiter
    #17959
    :( Szégyenlős vagyok :(
  • hykao #17958
    Ha kicsit jobb idő lesz, egy olyan estén, amikor úgyis csak a gép előtt ülnénk, összefuthatnánk páran.
    Nyári éjszaka a városban fíling a kedvencem...
  • Gfreiter
    #17957
    Mit csinálsz errefele?
  • Gfreiter
    #17956
    LOL :D
    Én olyan szégyellős vagyok, hogy ha nyilvános budiban valaki mellém áll, akkor már nem is tok brunyálni Szal igyekszem mindig a sima budit kifogni.
  • Kata
    #17955
    Akkor egyszer majd összefutunk egy kis SG-talira :D
  • DecenS
    #17954
    [Laughs Out Loud!]
  • hykao #17953
    Én is szégyenlős vagyok...
    Ezért is szoktam az autó felé állva hugyozni (ja, hogy ülnek benne még egy páran? má' mindegy...)
  • Gfreiter
    #17952
    *amúgyis*
  • Gfreiter
    #17951
    Ahogy ismerem a sztorijaidat, biztos bestseller lenne belőle :D
    Ja, közel lakunk.. de ha nem, hát nem :D Amúgyos szégyenlős vagyok :P
  • hykao #17950
    Mondjuk én is elég sokat járok felétek, ha épp nem remetekorszakomat élem.
  • Kata
    #17949
    igen! :)
  • Kata
    #17948
    Hagyd, köszi, kibírom...
  • hykao #17947
    Tényleg, ti egész közel vagytok egymáshoz.
  • hykao #17946
    Hmm, sok érdekes történetem van, de ezek nagyrésze még évekig nem lesz publikus...
    Sok-sok kalandnak voltam már eddig is szem és fültanúja, a minap épp azon gondolkodtam, hogy egy-két könyvet meg lehetne tölteni velük...csakhát nem ma, és nemis holnap...öngyilkos azért nem szeretnék lenni...
    Majd, talán nagypapa koromban...
  • Gfreiter
    #17945
    Így belegondolva, én is röhögök magamon. Az volt a legszarabb, hogy vagy 10 percig álltam kint, mert ugye több okból sem ment a brunzolás...
  • Gfreiter
    #17944
    Vigyek át...?
  • Esrohnoil
    #17943
    Nem is tom... csak elképzeltem ahogy kimégy szakadó esőbe mezítelenül, csukában, dugás-t megszakítva pisálni, és utána megtörlöd az alsónaciddal, majd vizesen nekiállsz újból. ;)
  • Kata
    #17942
    affene... nincs itthon lázcsillapító...