61
Szal...
  • lovaszi
    #61
    Sziasztok!

    Valaki jáccik még a gémmel? Sztem ps re a legjobb rpg játék ez. Most gey nekrom van tök zura :)
  • rrroka
    #60
    na rájöttem a ransackra ha vkit érdekel. harc közbe egyszer kell vele "rúgni", olyankor ha sebez akkor a szintjétől függő % esély van rá hogy kicsap a fickóból vmi extra tárgyat +aranyat, ill. ládák nyitásánál +aranyat, tárgyat.
    elég jól müxik, szép cuccokat einstandoltam :) perzse mondjuk farkasoknál nincs semmi...:)))

    próbálta már vki a játék közbeni karakterváltást? szint, tárgyak megmarad?
  • Sephi
    #59
  • Adi
    #58
    Ja, bocs. Nem tudtam, hogy ez a címered.. :) akkor inkább ne nyiss topicot!:DDDD
  • rrroka
    #57
    Nemefillignvesztés! a csapkodás! de mitől meg el a fil és mitől marad mega D2ben?
  • Sephi
    #56
    Hogy elvesze a fiilingjet? Szvsz nem ez a lenyeg :)

    Nazd meg pl a diablo II akarhanyszor vegig tolnam mert azt nem lehet megunni de ez mar a felenel unalmas:P
  • rrroka
    #55
    Ez a lényege, nem? :))
  • Sephi
    #54
    En meg a haver allasa szerint csak megyunk elore es minden egyes szornyet egy utes/magia -el/-val megolunk. Szal a jatek mar elvesztette a fiilingjet.
  • Sephi
    #53
    Ne haragudj! Csak a te kedvedert me fogom valtoztatni a cimeremet!

    Baaz....

    Megorulte? Mit zavar? Ne olvasd el... hallod ma'...

  • rrroka
    #52
    Na akkor még jó, hogy én meg izzadok vele :)))
    Egyébként multkor 5-6 sdzintlépés után 3-18-as sebzéssel egyszer rugott 4 et egy legkisebb goblinba... Szal nemtom komolyabb szörnyek ellen hogy gondolták. :)))
  • Neme.
    #51
    Azt én se nagyon tudtam semmire sem használni, egy idő után el is felejtettem, hogy ilyen is van. Azt se tudtam, hogy ládákat is lehet vele kinyitni...
  • Adi
    #50
    Te Sephi amúgy nem tudnál egy normiláis címet adni nem ezt a szal...-t mert mindenhol ez van és elég idegesítő.
  • rrroka
    #49
    Na ha benne vagy boradorban akkor elmondanád neke, hogy a racnak vagy ilyesmi nevü tulajdonsággal hogy lehet enemykből extra tárgyakat kiszedni? mert rugdosni rugdos, de még sose sebzett semmi, pedig 3. szintű.. viszona ládákat mindíg ezzel nyitom, nemtom számít-e.
    Nekem a boltba csak runa, rubin, meg moonstone van, később lesznek mások?
    Most mondjuk ugysincs dellám, aklánnak adtam XPért :)))
  • Neme.
    #48
    Tegnap nekiültünk egy kicsit a játéknak öcsémmel, hát szanaszét röhögtem magam. Ysurannal (öcsém) maxra fejlesztett haste-tel, és Boradorral (én) maxos combat reflexszel percek alatt szétszedtünk mindent, a kis törpe úgy hadonászott a kétkezes fejszéjével, mint akinek nagyon sürgős elintéznivalója támadt, a pályákkal tizes perc alatt végeztünk. :) Később váltottam, és maxos hail of boltsszal, két rúna + két emeralddal (sebzés 10%-a visszajön magic energy formájában) megspékelt számszeríjjal nyomultam tovább, az emeraldok segítségével a hail of bolts kb. 200-es sebzése után szinte mindig visszakaptam az elhasznált magic energy-t, sőt néha még többet is, egy ellenség max. két lövés volt. :)
    Szal egész jó ez a game, igaz, nem nagy kihívás, de mégis élveztem, mellékküldetés is van egy pár, szóval el lehet vele lenni, de egyedül semmiképp sem ülnék neki.
  • Sephi
    #47
    Derengett valami... marcsak a stilusrol is. Most fogom olvasni a MORT c. konyvet. Alitolag az a legjobb.
  • Rincewind
    #46
  • b-type
    #45
    Ne értsd félre, csak imádom a Terry Pratchett könyveket(mondjuk inkább a korongvilág) és nem tudtam kihagyni..Rincewind abban szerepel, és állandóan kergeti a halál..
    bocs az off-ért.
  • Sephi
    #44
  • b-type
    #43
    ...
    'MÁR RÉGÓTA KERESLEK'
    'NÉZ CSAK KÖRÜL..DE OKTARINBAN..!'
    'ÉS EZ MOST NEM A MUMPSZ..'
    :DDD
  • Sephi
    #42
    Az a baj hogy mar az elejetol tudod hogy kb milyen hatalmad van es szomoru hogy a palyak mitsem valtoznak. Mindig megnyel elore es old meg a tobb tonna szornyt ugyanugy. Pah... legalabb ha lenne benne tobb fele varos es nem kene mindig azokon a sutyok utcakon maszkalni. Mar a harmadik epizodig jutottunk el de semmi uj fegyver. Pahh.
  • Rincewind
    #41
    Az első résznek is "jó" (tűrhető) volt az első epizódja. Csak az volt a baj, hogy utánna még volt 3 másik... ;)
  • Sephi
    #40
    Valahogy ugy de en is csak jo par ora utan jottem erre ra mert az eleje nagyon is jo volt.
  • Rincewind
    #39
    Mert egy unalmas, monoton, rakás sz*r... :)
  • Sephi
    #38
    Ja ... unalmas mert semmi uj nincs benne...
  • Adi
    #37
    :)
  • Adi
    #36
    Mi van emberek ennyi volt a játék??
  • Sephi
    #35
    Hoppa... en meg nem lattam es mar eleg sokat mentunk elore.

    Viszont a jatek kezd sajnos unalmasa valni baszus... komolyan igy ahogy megyunk elore egyre unalmasabb az orok meszarlas... remelem lesz jobb is.
  • Sugam
    #34
    Sephi annál az öreg tatánál lehet kapni amikor bemész ,hogy
    buy és jobbra nyillal 3-mat mész és ott van moonstone Ruby meg Runa Stoone.és ott
  • Adi
    #33
    Hu-hu!
    Holnapra nekem is meglesz!!:)
  • Adi
    #32
    OFF:
    Hi!
    Ha másolt játékokat szeretnél(999ft-ért természetesen nem ilyen rip g*ci hanem dvd-s) OLCSÓN, MEGBÍZHATÓ pontos emberkétől akkor tessék erre az e-mail címre írni: [email protected] Én is tőle rendelek . Volt olyan, hogy az nap már a kezembe tartottam a gamet. Ja és majd nem elfelejtettem, a legújabb gamek vannak meg neki.
  • Sephi
    #31
    Jaaaa :))))

    Tenyleg kohi :)

    Sugam nekem nincs shopom BG-ben csak egy oreg tata a sarkon es nala egy rune stone sincs.... hogy neznek azok ki?
  • Petyus_
    #30
    Kétjátékos játékok topic, mondtam hogy BG király, de Rincewind lebeszélt.
  • Sugam
    #29
    Sephi úgy lehet upgredelni ,hogy
    bemész a shopba (Baldurs Gate) városában és ott veszel runa stonet aztán meg amid van belepakolni.
    Hol lehet megnézni ,hogy hányas critkált ütök?
  • Sephi
    #28
    Egyebkent mi most kell megszerezzunk par cuccot de meg maig nem tudom hogyan kell fegyvert upgredelni mert aszongya kell valami Runa hozza de olyan nekem nincs :(
  • Sephi
    #27
    Ezt nem igazan ertem... mirol is van szo?
  • Petyus_
    #26
    Na ugye hogy Rincewind a hül'e és RÁM kellet volna hallgatnod?
  • Sephi
    #25
    En is haverral nyomom es o is Barbar en meg Necro es bazz o mar uti a 300 as criticalt :)

    O siman nekimegy mindekinek en kozbe varazsolok :)
  • Sugam
    #24
    Ennek kétkezes fegyveres harcmodor ez a Great Weapon Focus vagy a Two-fighting Weapon?
  • Sugam
    #23
    Tehát akkor elkezdem megint a barbárral és elviszem a Baldurs Gate-ig.Ott megcsinálom a Warehoust a Bloodmire Manort (ezt a nekromantával nem tudtam) meg a csatornát és mineközben fejlesztem azokat a cuccokat amiket írtál nem?
  • Laza
    #22
    en is haverral nyomom, o necromanterrel van, 1/3-at sebzi az enyemnek :)