25
a neten
  • RedDragonist
    #25
    Olcsó online angol nyelvtanfolyamokat keresek. Az offline tanfolyamok nem alkalmasak
  • manson222
    #24
  • manson222
    #23
  • Csanjedi
    #22
    Szükséged van az angolra? Vizsgázni kell? Vagy csak használni szeretnéd a nyelvet? Segítek. Angol nyelvvizsgára, érettségire, egyéb célra szükséges célspecifikus nyelvtudás fejlesztését, illetve korrepetálást, nyelvfejlesztést vállalok kezdő és haladó szinten. Legyen szó akár egyéni igényekről vagy kiscsoportos foglalkozásról, házifeladatban való gondokon való felülkerekedésen, bátran állunk neki a munkának és a tanulásnak. Lehet hozott tankönyv alapján haladni, de igény szerint alakítani tudjuk a tanmenetet is, amennyiben erre igény van. Budapest egész területén kimegyek házhoz, ennek költsége alkalmanként 500 forint, XI.-ik kerületben ingyenes. Ha szeretnél hatékonyan fejlődni, vagy csak egy kicsit csiszolni a tudásodon, írj bátran.
  • Globagábor
    #21
    hello!
    én azt szeretném megtudni ,hogy hogy tanuljak meg tanár nélkül is angolt?

    tudnátok olyan progikat ajánlani, amiben alap,közép szinten vannak szavak gyakorló feladatok?
    írhattok e-mail-ben is:[email protected]
  • HD JOHNNIE
    #20
    Szerintem helyes
  • Marvi
    #19
    hello mindenki!
    ez nem egészen ide kapcsolodik de gondoltam rákérdezek mivel volt egy haverommal egy kis vitám erről
    ugye van a quite fascinating kifejezés....és arrol szolt a vita hogy very fascinating kifejezés helyes-e avagy nem....tudna erről valaki mondani valamit?
  • Airbus A380
    #18
    Ingyen angol
  • Airbus A380
    #17
    Hali a Realaxa cuccok sztem marha jók. Van könyv is hanganyag is egészen közép fokig. (angol tanár szerint aki ajánlotta nekem) A könyvbe minden benne van szóról szóra magyar/angol. A kazetta is érthető szerintem.


    Aki érdekel irjon privit és megadom a letöltés helyét.



    Ide nem fogom berfakni ne is kérjétek
  • Tetsuo
    #16
    Udvozlok mindenkit Prestonbol! :)
  • Flower
    #15
    Nyelvsulis kedvezmény valahol?
  • mate317
    #14
    Hali!
    Az én véleményem, hogyan tanuljunk meg angolul:
    1. Szerezd be a taxus learninget. Enélkül is meg lehet tanulni persze, de hihetetlenül sokot segít, stabil alapokat kapsz.
    2. Fél év után, mire hatott a módszer, kezdjünk el tv-t nézni angolul, legyen bekapcsolva mindig, hogy halljad még ha mást is csinálsz. Szerintem legalább 1 órát érdemes aktívan nézni naponta. Ajánlom a south parkot a tv mellé(neten fennvan az összes rész), sokakat érdekel is és ráadásul nagyon érthetően beszélnek benne. Vagy youtubeon bármi ami érdekel. (Emellett természetesen kell még a gyakorlás a taxussal is!)
    3. És ezek után még valami, amit én most sajnos nem használok: szerezz valakit, aki anyanyelvi szinten beszél angolul(nekem kapásból van 4 haverom). Persze ha nem a rokonod az illető, nehéz elérni hogy akár napi pár percet is szólalkozzatok, de ha mondjuk osztálytárs akkor a vele történt kommunikáció follyon angolul stb..

    És ami fontos: először csak meg kell érteni az idegen nyelvet, beszélni csak jóval később fogsz tudni, tehát ez nem kudarc. Tapasztalatom szerint iskolában nem lehet egy nyelvet elsajátítani(hacsak nem egy elit gimibe jársz és már általánosban is azt tanultad).
    szerintem
  • Flower
    #13
    Soha nem adnék ki érte ennyi pénzt.
  • Tetsuo
    #12
    Mi a vélemény erről a 20e ftos könyvről??
    kreativnyelvtan
    He?
  • Omega
    #11
    Sziasztok!
    Mondjatok nekem olyan angol tanfolyamot ahová kifejezetten sok csaj jár.
  • pedestrian
    #10
    Sziasztok. Kellene nekem a New Headway Upper Intermediate listening-je. Nem tud valaki egy címet, ahonnan le lehetne tölteni. DC-t kivéve, mert onnan töltöm, de vagy jön vagy nem, de ha jön is alig.
  • Multisync
    #9
    ANGOL OKTATÁS OLCSÓN! :-)
    -személyre szabott módszerek,folyamatos oktatás, csoportokban
    -minden szinten, nyelvvizgára felkészítés,vagy akiknek munkájukhoz elengedhetetlen a nyelvtudás
    - kedvező ár 1000 Ft/ óra
    - barátságos nyelvtanár
    -XIII. kerületben, remekül megközelíthető
    Mindenkit sok szeretettel várok! :)
    Telefonszámom: 06204219025
    Ui.: AZ ANGOL TUDÁS A TÉT!
  • FtranX
    #8
    miért?
  • Lynx_TWL
    #7
    azoknka az időknek, már vége:)
  • FtranX
    #6
    talán ez jó neked:
    www.angol.hu
  • I.C.ram
    #5
    Sajna már nincs meg a cím. De rendes nyelvvizsgára felkészítő tanfolyam volt, hanganyaggal.
  • I.C.ram
    #4
    Volt valami, mindjárt utánanézek.
  • hen-tes
    #3
    de nekem neten kéne : |
  • FtranX
    #2
    én régen jártam ingyenes angol tanfolyamra. valamilyen amerikai babtista egyház tartotta. angol Bibliából tanultunk. elég normálisak voltak.

    Most is biztosan tartanak ilyeneket.
  • hen-tes
    #1
    van ien inggyé ???
    kezdők részére kéne ..
    meg esetleg vmi grafikai tanfolyam..
    az is kezdőknek !