1125

Az Univerzum - néhány tény, amelynek ismerete megkönnyíti benne az életet:
  • Dzsini
    #525
    a "mellszobor" Humma Kavula, a Jatrovardti nép prófétája, Douglas Adams a film részére írt neki egy külön szerepet - igencsak érdekes figura :D

    a nőre több tipp van, az egyik hogy az a hölgy, akinek a kutyájáról Colinnak nevezi a Mostly Harmlessben a biztonsági droidot.
  • Lacee
    #524
    az nem egy magratheai?

    én viszont a hatalmas "valamire" (nő?) nem emlékszem, akihez Ford beszél. ő kicsoda?
  • RelakSfromhome
    #523
    Megnéztem a trélert. Kár, hogy Zaphod fejei úgy vannak, ahogy :(

    Meg ki a fene is volt az a mellszobor, a sok apró lábbal?
  • dikki*yysw
    #522
    Hát ja, bár már nincs fal :D
  • Dzsini
    #521
    kicseréltem a linket, a divx-el kevesebb gond van általában. meg 5 mega a 8 helyett
  • Dzsini
    #520
    hát nem lett normális - ugyanaz, mint amit az AICN-en kihoztak, csak benne van egy apró flash-es ablakban, úgyhogy se rendesen lementeni, se nagyítani nem lehet. pfff :)
    amazon.com
  • Dzsini
    #519
    nemsokára kijön a normális minőségű (remélhetőleg) trailer, majd lecserélem a fenti linket
  • Dzsini
    #518
    ki csukott szemmel jár az nekimegy a falnak :)
  • dikki*yysw
    #517
    Hm.. Dzsini, a GUS nálad fenn volt ebookban? Nem is láttam :)
  • Dzsini
    #516
    hát igen, akkor már kb 10 éve ment rajta a nyűglődés, és túl sokat nem lehetett róla tudni... és DA halálával eléggé eltűntek a színről a tárgyalások. (most már tudni, hogy folytatódtak, csak szépen csendben a közönség kizárásával)
    tévedtem hál'égnek :))
  • Sephi
    #515
    No comment :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Sephi
    #514
    Session Start: Thu Jun 02 01:33:19 2001
    Session Ident: #magyar
    [01:33] *** Now talking in #magyar - (F5)Record: Hi!
    [01:33] * Topic is 'www.magyarcsati.hu'
    [01:33] * Set by X on Thu Jun 01 01:00:01
    *** Synced: 0.62 secs
    [01:33] <Efreet> re
    [01:33] <Sephi> hova tuntel?
    [01:34] * Geri na csáztok megyek aludni de aztán vigyázzatok magatokra:))
    [01:35] * Geri ([email protected]) Quit (Quit: My name is Joshua Jackson and I am the 6th member of the Jacksons Five)
    [01:35] * protect ([email protected]) Quit (Quit: nasa.script - Tututututu lalalala.)
    [01:35] <Efreet> ??
    [01:35] <Sephi> szerintem majd a jovoben valamikor lesz G.U.S. muvi is :)
    [01:35] <Efreet> kicsi az esélye
    [01:36] <Sephi> :))


  • Dzsini
    #513
    más film. persze, erről van szó

    csak idáig nem láttam, hogy ezt a "felületet" más valaki kihasználta volna - legalábbis nagy cég nem.
  • Punker
    #512
    más cég, más mentalitás
  • Dzsini
    #511
    persze, de azt nem ők "szervezik", hogy onnan kijöjjön :)
  • Punker
    #510
    ott kellett pár óra amíg afizetős oldalról kikerült a trailer :)
  • Dzsini
    #509
    és pont az Útikalauznál megvan az az online közösség amivel ezt jól el lehet játszani... pl. Lucasnál nem tudnám elképzelni, hogy leakel egy star wars trailert :)
  • Punker
    #508
    legalább megdolgoznak a pénzükért
  • Dzsini
    #507
    Disney viral marketing at its best
    - "véletlenül" kiadnak egy trailer preview-t fél nappal a hivatalos bemutató előtt
    - "véletlenül" az egyik legnagyobb DA fórumon egy srác elejti, hogy lehet, hogy érdemes odafigyelni
    - "véletlenül" pont az az oldal rakja ki, ahonnan 2 ember "véletlenül" eljutott a próbavetítésekre
    - "véletlenül" pont ez az az oldal, akik a 0042-es számú számozott példányt is kijátszották a számozott vogon cucc-szettből
    - "véletlenül" kb 1-2 órát van fent csak a trailer, pont elég annyi időre, hogy most a mirrorok és mailek útján terjedjen
    - "véletlenül" a cikk fennmarad azzal a szöveggel, hogy a Disney leszedette, és a fórumon elirányítanak hova is? :)

    grats a Disneynek, profi módon megtervezett és kivitelezett marketing fogás.
  • Sephi
    #506
    Nekem sem.
  • Hmuda
    #505
    Bváááá, állati jó tréler!!!

    Viszont abszolút nem jön be Zaphodnak a második feje. :-(
  • Dzsini
    #504
    "Yes, we're "up Disney's bottom," Simpson. That's why we were just forced to take the link down." :D
  • Sephi
    #503
    Elore erzem hogy agyon fogom magam rohogni :D
  • Sephi
    #502
    Hah! :D
  • Dzsini
    #501
    Ford mekkora harcművészetet csap a törülközővel :D
  • Dzsini
    #500
    AICN-ről már le is szedették Disney-ék... most írja a srác, hogy felhívták őket, hogy ugyan már ezt azért nem illett :)))) 8 órával a hivatalos trailerkiadás előtt... sebaj, elkaptuk :)
  • Aquir
    #499
    Már naon várom :)
    Ezt moziba nézem meg az biztos :)
  • Sephi
    #498
    Ok akkor par megfigyeles.

    Az ora 7:42 :D
    Az a kis bar vaze nem ugyanaz ami volt a regi kis reszekben amikor Ford megmondja neki hogy urleny?
    Ford nagyon bejon mint fekete boru. Stilusa naon teccik.
    Jobb Arthurt nem is talalhattak volna szerintem.
    Maga az osszes karakter el van talalva.

    (Az a jelenet amikor Ford probaja magyarazni a csajnak hogy hol volt... AHAHAAHAHAHA)
  • Dzsini
    #497
    tudod erre mondom azt, hogy ez legyen a legnagyobb baj a filmmel :)

    engem az zavar, hogy rossz minőség, és hiába kockázom ki nem lehet mindent megnézegetni ami nagyon nagyon nagyon érdekel :)
  • Sephi
    #496
    Most neztem meg.

    Eszmeletlen. Most nem ordibalok de eszmeletlen. Valami hihetettlen mennyire varom. Eskuszom jobban varom mint a SW3-mat baszus.

    Ezt moziba kell latni. De oszinten nem teccik a Zaphod ket fejes megoldas. Egyenlore nem :D
  • Dzsini
    #495
    bocsi, de kb 30-50 ember legalább leszedegedte tőlem a könyveket, és valószínűleg a nagyobb részével ircen dumáltam :D
  • Sephi
    #494
    Ehh! :D

    De te nem emlkeszel ream?
  • Sephi
    #493
    Az elejen ketto lesz... aztan egy :D
  • Dzsini
    #492
    én voltam :D
  • Dzsini
    #491
    kettő van neki - csak nem Y alakban elágazó gerinccel ahogy a hangjátékban meg a többiben idáig.

    Zaphod szerintem a legjobb arc amúgy - ez a fickó teljesen eltalálta a Galaxis Elnöke fejet :)
  • Sephi
    #490
    Mert reggeben nekem volt egy naon kedves ismerosom ircrol akit Efreet-nek hivtak es o adott nekem FTP-et ahonnan letoltotem az osszes GUS-t es mindet kinyomtattam es elolvastam. Kb ket HP nyomtato izet baxtam el de megerte. Ha o nem lett volna akkor lehet meg ma sem tudom mijaza GUS.

  • Dynamic
    #489
    Az egyik jelenetben mintha 2 feje lett volna Zaphodnak, holott arról volt szó, hogy csak 1 lesz, nem?
  • Dzsini
    #488
    aztán hogy ez mennyire végleges trailer, azt még meglátjuk holnapra - láthatólag egy pre-változat.
    de azért látszik ami látszik benne :D
  • Dzsini
    #487
    mert? :)
  • Sephi
    #486
    Man jon lefele!! :DDD