59
ki mit tud róla?
  • [HUN]PAStheLoD
    #59
    höhö.. igy hogy 10edikes vagyok ugygondolom neméri meg mivel a társaság nagyon sokat számít.. persze magyar oktatás suxx.. de hát megkell tanulni valamikor hazudni is és mesélni NA erre JÓ a magyar oktatás ;]]

    az az igazság hogy sok suliba egyszerűen lenézik a "diák"ot hogy te még nem érted kicsi vagy.. a másikba meg már le se szarják leadják az anyagot és menny el könyvtárba meg olvasd el a magyar közlönyt ha többet akarsz tudni a felvételiről címszóval szóba se állnak veled... úgyhogy szerintem megkell tudni hogy hogy s mint lesz a felvételi a te évfolymodnak... meg melyik évek átlaga számít és azokban tanulgatni a többimeg kell a 2es ;]
  • Tufa16
    #58
    én is voltam magán tanuló! az nem csak azt jelenti hogy otthon tanulsz. van olyan magántanuló fajta aki bejár a suliba. Én ilyen voltam. heti 14órám volt (középsuli...) de xar volt... Egy osztályba jobban lehet poénkodni meg minden. és a magántanulóság sztem nem befolyásol semmit. Illetve nálunk apuka bankszámláját lecsapantotta 1,6Millióval 1 évre.
  • Adam5
    #57
    ennyire szar?
    akkor a számtek tanárom kicsit túlzott
  • Takezó
    #56
    a tudást úgyis a gyakorlatból szerzem, az pedig meglesz...
  • Takezó
    #55
    Ó, én is sok xart hallottam róla, de 1) úgy hallottam, hogy 2003/2004-es tanévtől belehúztak 2) arra is szarok, ha xar, mert csak papír kell...
  • Galy
    #54
    megoszlanak a vélemények
  • Adam5
    #53
    Az úgy halottam elég jó iskola
    :D
  • Galy
    #52
    gábordénes?
  • Adam5
    #51
    mi az a GDF?
  • Takezó
    #50
    Nekem is inkább oda kellett volna menni
  • Takezó
    #49
    Jah, az okos dolog, én jövőre a GDF-en fogok tanulni...
  • Adam5
    #48
    Ami azt illeti én valami informatikai szakközépbe szeretnék menni onnan meg tovább menni egy rendszer gazda tanfolyamra
  • Adam5
    #47
    nyugi nem áll szándékomban :D
  • Takezó
    #46
    Ööö én 8 osztályos középsuliba járok (mielőtt megkérdeznéd: 12.-es vagyok), szal végülis már általános felsőtől ezekkel az arcokkal vagyok. Csak annyit tudok tanácsolni, hogy ne gyere a Budapest Fasori Evangélikus Gimnáziumba! Se más egyházi suliba! :D
  • Adam5
    #45
    Közép suli ban a társaság jobb mint általános ba?
    a te tapasztalataid szerint?
  • Takezó
    #44
    nah jó, azért viszonylag laza, ma például kihagyom az első órát :D Ezért még általában nem bántanak benn
  • Takezó
    #43
    :D középsuli
  • Adam5
    #42
    4.év?
    közép iskola vagy
    általános?
    :)
  • Takezó
    #41
    Nem azé, de ez a 4. év elég stresszes :) Csomót kell tanulni, mondjuk kétnaponta 1-2 órát!!! Ez nekem qrva sok az eddigihez képest ;) Amúgy soha nem lennék magántanuló, mert nagyon hiányoznának az emberek. Múltkor is a doki kiírt egész hétre, de a 2. nap után inkább bementem, mert ugye hétközben a haverok se érnek rá, hogy talizzanak velem...
  • Adam5
    #40
    "közép sikolában nem leszek"
    mármint magán tanuló nem leszek
  • Adam5
    #39
    miert nem tök mindegy hogy mi vagyok ha már közép sikolában nem leszek
    és a felvételim is jó megy a jegyeim?
  • PResident Evil
    #38
    há bazzegh azért mert magántaunló vagy :)
  • EOX
    #37
    Nálunk az akkor volt, mikor már két hete ment a tanév
  • Adam5
    #36
    apámék azzal piszkálnak hogy nem fognak sehova se felvenni közép iskolába és én is kezdek félni
  • Adam5
    #35
    az mi?
  • Punker
    #34
    közép suli elött mindenképp menj el gólyatáborba!!!!!!
  • Adam5
    #33
    most már meg probálom meg szüntetni ezt a magán tanulóságot
    De az igazi változás szerintem közép iskolában leszz
  • Adam5
    #32
    1épként én is a haverok miatt vagyok ideg na meg a
    CSAJOK MIATT!!!!!!!!!!!!!
  • Adam5
    #31
    Ha most 2. fél évre normal tanuló leszek akkot könyebb lessz a közép iskolai elhelyezkedés?
  • Adam5
    #30
    nehogy azt azt hidd hogy egy helyesirási dogába vagy a suli így irok..
  • EOX
    #29
    Sztem is:D
  • cSuwwi
    #28
    ezt jólmegasszontad... ;)
  • EOX
    #27
    Hát már akinek már ahol...
  • cSuwwi
    #26
    mintha egyébként full stressz lenne az életed sima tanulóként... ;)
  • EOX
    #25
    Szerintem a magántanulóságban az pozitív lehet, hogy nincs mindennap stressz, hanem max csak a vizsgákkor
  • Boba
    #24
    Hi! Én 1 évig magán tanuló voltam, gimnázium második évében. SOHA nem kívánom vissza azt az időszakot. Emberek nélkül nemlehet kibírni szerintem. Egy élmény sokszor suliba járni, csajozni, haverokkal lógni, hülyeség volt részemről egy évet ebből az időből kihagyni, másnak sem ajánlom, ha nem muszáj.
  • Taranov
    #23
    :DDDDDDDD
    Ahogy olvasom kedves barátunk mindig azt írja, hogy egyépként. Attól félek marad magántanuló még pár évig :D
  • Taranov
    #22
    Te mindig topikokat nyitsz? :)
  • Punker
    #21
    pontosan, nekem volt olyan nap hogy csak a szünetekre mentem be suliba a társaság miatt....
  • Punker
    #20
    az sokmindentől függ pl. a tanár mentalitásától, ha azt nézi hogy tudod e az anyagot és tudod akkor nincs gáz, de ha mást is figyelembe vesz akkor lehetsz akár milyen zseni szivatni fog mint állat.