6021
Ki lesz a legjobb?
  • b-type
    #123
    Evelyne-nek oriási hangja van, nagyon jó.
    lehet hogy lesz arca..mert nekem ugy tünik,de maximálissan van mire, nekem ő tetszett a legjobban.
  • Szabina
    #124
    Ma lemaradtam a megasztárról, és csak a rövid bejátszásokat hallottam. Milyenek voltak, mit kellett énekelni?
  • b-type
    #125
    '80-s évek popjaiból:) kellett választaniuk.
  • Szabina
    #126
    A bejátszásból azt hallottam, hogy a Schmidt Barbara nagyon hamisan énekelt. Lehet, hogy most tényleg kiesik?
  • b-type
    #127
    azaz 'orba tolós' kritikák sztem igazak, kicsit szívtam a fogam, de a refrain jó volt nagyon.
  • b-type
    #128
    Schmidt Vera-nak nagyon hiányzik, hogy ráébredjen, hogy ő 1 énekes, nem tudom van-e még v.mi amit ilyen jól csinál, de szerintem erre született, csak még nem hiszi el, és pont ez a hit hiányzik. sztem attól lenne átütő a produkciója.
  • Szabina
    #129
    Úgy láttam S. Verát most jól felöltöztették, amúgy néha a stylistnak nagyon kificamodott az izlése.
  • Dzsini
    #130
    kezdek egyetérteni a #117-el...
    Barbara nagyon hamiskán énekelt :P a "woooooooooo"-t nem tudta kiénekelni
  • Bucser
    #131
    És még egy dolog. Ibolyácska elég flegma volt.... A Zsűri felé... És szerintem a Leslie volt most a legjobb.... Ibolya halvány volt mint verőfényes napon a szívárvány Barbara csúszkált Schmidt Vera beválasztott a U2-val. evelyne-t nem hallottam. Edmond hozta a Tom Jones-os formáját. Szerintem as lányok tegnap este egytől egyig lebőgtek.... Énekes nem engedheti meg, hogy ne tudja a szöveget. Pláne egy tehetségkutatón. Ez olyan, mint amikor egy versmondó versenyen valaki belesül a versbe és kitalál helyette mást.... Szal Ibolya . Gáspár Laci nagyon tetszett és a Celebration nekem is az egyik kedvencem. És Szabó Leslie is látszott, hogy tisztában van azzal, hogy mit énekel. Ha én választhatnék őket küldeném a döntőbe....

    NA csak ennyi akartam lenni röviden...
    Apropó nem néztem a végét, mert elmentem otthonról. Ki esett ki?
  • Szabina
    #132
    A Barbara esett ki. Én nem értem, hogy miért sztárolják, Ibolyát, igazad van, egy énekes ezt nem engedhetné meg magának, pláne, hogy a közönség mindig "bizalmat szavaz" neki. Úgy látszik Ibolykával kissé elszaladt a ló....
  • LezLee
    #133
    Pedig ha jól emléxem, Ibolyka pont a mostani részben jelentette ki, hogy őt nem változtatja meg a hírnév, ő nem olyan aki elszáll, ehhez képest.... Abszolút nem bírja elviselni a kritikát, és szerintem ezzel a flegmasággal, meg bedurcizással csak azt érte el, hogy sok rajongó ellene fordult. Pedig őszintén szólva én is közéjük tartoztam.
  • Szabina
    #134
    Hát, a szombati szavazás eredménye nem azt mutatta, hogy a rajongók elfordultak tőle.
  • Dzsini
    #135
    a megasztár oldalon állandóan Ibolya mecénásáról beszélnek, aki a fix 20ezret beszavaz(tat)ja neki :P azért ennyire én nem hiszem, hogy durva lenne a helyzet.
  • Szabina
    #136
    Elképzelhető...
  • Bucser
    #137
    Megint ő volt a legjobb??????????????????????????
    Hát az a dal nem volt a legjobb..... Az elején azt hittem, hogy hiteles lesz ez a műsor a zsűri miatt.... De így.... Ezt is el lehet ásni.. Akkor már inkább hallgatom a dalokat és nem is nézem az eredményt....
  • I.C.ram
    #138
    Várható volt, hogy az a piros kalapos csaj fog kiesni, mert borzalmas orrhangon énekelt, és a mozgása is nulla volt.
  • LezLee
    #139
    Ja. Szerintem is ő volt a leggyengébb. Végig téptem a hajam, annyira hamis volt. Már múltkor is őt ejtettem volna ki, vagy a Schmidt Verát.
  • Cat #140
    "szilánkosra törte kezét oláh ibolya"

    bazzeg, ilyen névvel odaengednek valakit?
  • Bucser
    #141
    Éljen az objektivitásod..... Látom megint megszólalt a kultúra...

    Sőt képzeld van ott egy Gáspár László nevű srác is és az egyik legtehetségesebb.....
  • b-type
    #142
    az a fekete hajú arc? pont lemaradtam az utolsó adásban ő kezdte nem?
    Ha ő az, neki tényleg nagy hangja van, és majdnem kiejtette a 'nép'.
    meg nekem tetszett amiket énekelt, gondolom szeretheti ha énekli.
  • Bucser
    #143
    Igen ő az ő énekelt először... A Celebrationt énekelte a Cool and the Gangtől.
  • robotnyk
    #144
    Nem tudom mi a túrót eszik a nép ezen a Ibolyán, de komolyan. Se modora, se jó hangja nincs, de hát megsajnálták őt is rossz sorsa miatt, mint nem is oly rég valakit a BB1ből... nem lenne ez rossz műsor, csak bíznák a zsűrire a döntést, mert kis hazánkban túl sok a korlátlan telefonhozzáféréssel rendelkező igénytelen ember, úgy tűnik... többen vannak a mezőnyben akik kenterbe verik a csajt, aztán alig-alig jutnak tovább...
  • b-type
    #145
    sztem ez már show(vagy akarják hogy az legyen), és a zsüri, mivel értelmes emberekből áll, szal az teljessen függetlenül ugyis pályára teszi a tehetséget. Bármelyik körben is esik ki.
  • I.C.ram
    #146
    az az oláh ibolya nem dzsipó vinszont az a gáspár marhanagy dzsipó :)
  • Bucser
    #147
    Mujahid már kapott is producerektől ajánlatot:))) Az ibolyának van hangja csak elszállt vele a ló...
  • robotnyk
    #148
    nemtudom, én nem szeretem nőben azt, aki csak hangosan tud jól énekelni. Férfiban van hogy ez jól jön le, pl Edmond...
  • Davidus
    #149
    Két arc van szerintem aki megérdemelné hogy nyerjen:

    Gáspár Laci: Neki van a legjobb hangja a mezőnyben.

    Nagy Edmond: Tényleg csak egyféleképpen tud énekelni de az büntet. Nálunk sztem egy ilyen hangból nem lehet sok pénzt csinálni de Las Vegasvan óriás sztár lenne:)
  • Szabina
    #150
    Nekem csak az furcsa, hogy mindig 20e fölött van az Ibolyára szavazók száma, holott -szvsz- egyátalán nem teljesít egyneletesen, sőt, még akkor is eléri ezt a számot, amikor belesül a szövegbe, majd belenyögi a mikrofonba, hogy "hú, ezt most jól elcsesztem". Vele szemben viszont ott van jónéhány ugyancsak tehetséges énekes, akik felkészültek, jó a kiállásuk, és nagy hangterjedelemmel bírnak. Vajon nekik miért nem növekedik a rajongótáboruk, és miért nem tudják maguk alá gyűrni Ibolyát?
  • Davidus
    #151
    Ez azért van, mert a sok okos magazinban megjelent cikkben leírták, hogy az Ibolyának ilyen meg olyan rossz volt az élete és ezért a birka tömeg szénalomból rá szavaz.
  • Szabina
    #152
    Gondolod, hogy 20e ember minden szombaton szánalomból szavaz? Persze, részben igaz lehet, de én úgy gondolom, hogy sajnos ez a magyar közizlés...
  • b-type
    #153
    Közizlés?
    hát az nagyon pocsék, ..de nemcsak Magyarországon.
    a közizélés, na az már...
    :)
  • VinylToy #154
    Hoppááá

    :)
  • PREMIERE1
    #155
    Nézegetem a képeket ... Ez az Ibolya - smink nélkül -, nem cigány egy kicsit?
  • VinylToy #156
    Miért? Miért? Miért?
  • Laalee
    #157
    smikkel is az :D

    bár nemtudom mi a baj ezzel
  • VinylToy #158
    Ezt kérdezem...miért baj, hogy az???
  • VinylToy #160
    Okos...
  • Szabina
    #161
    Ma olvastam a megasztar.hu-n, hogy szombaton két dalt fog mindenki előadni. Sőt, már az is kiszivárgott, hogy S. Vera Didotól, Ibolya pedig Pinktől fog énekelni.
  • Szabina
    #162
    Ja, és még azt is olvastam, hogy Gáspár László unokatestvére a "Romantikos Győzike" !
  • b-type
    #163
    váá, Dido...nagyon kiváncsi leszek.
    a Győzike dolog engem nem zavar amig hangja is van..már a Gáspár Lacinak, mert Győzikével ebből a szempontból elbánt a természet.